Utánpótlássport 2016

01.21.
20:20 JÉGKORONG. Kiütéssel győzött a Vasas együttese az osztrák U20-as bajnokságban » 20:00 SPORTLÖVÉSZET. A Budapest-bajnoksággal lezárult a válogatóverseny-sorozat a februári győri ifjúsági olimpiai kvalifikációs viadalra, valamint a korosztályos Eb-re; a csapatok véglegesnek tekinthető összetételét a szövetség hétfői elnökségi ülése hagyja jóvá. » 19:22 VÍVÁS. Az ötödik helyen végzett a leány karcsapat a segoviai világkupaversenyen » 18:44 KÉZILABDA. Az FTC az ifjúsági bajnokságban is legyőzte a Békéscsabát » 18:29 LABDARÚGÁS. Az olasz világbajnok és aranylabdás Fabio Cannavaro tizennyolc éves fia, Christian a Serie A-ba szerződött; a Beneventónak szüksége van rá a bennmaradásért vívandó, kevés sikerrel kecsegtető küzdelemben. » 18:06 JÉGKORONG. Szétlövéssel szenvedett vereséget a MAC Budapest együttese az osztrák U18-as bajnokságban » 16:55 KÉZILABDA. Nyolc góllal nyert az FTC együttese a leány serdülőbajnokságban » 16:44 KAJAK-KENU. A tizenyolc éves, dunaújvárosi Slihoczki Ádám tavaly ifjúsági vb-t és Eb-t nyert kenu párosban, Szőke Attilával; de milyen lesz a folytatás az U23-és és a felnőttmezőnyben? » 15:40 ASZTALITENISZ. A 17 éves Sun Yingsha aranyérmet szerzett női párosban a World Tour-sorozat budapesti állomásán » 14:52 LABDARÚGÁS. A 20 éves Kitl Miklós a másodosztályú Dorog együttesében folytatja a pályafutását » 14:29 3x3-AS KOSÁRLABDA. NBA-sztárokhoz hasonlítja a tavalyi debreceni U18-as Európa-bajnokság legértékesebb játékosát, Tóth Orsolyát a videójában az egyik legjelentősebb amerikai sportportál. » 13:48 LABDARÚGÁS. Január 31-én a görögök ellen játszik felkészülési mérkőzést az U19-es válogatott » 12:47 KÉZILABDA. Bronzérmet szerzett a NEKA fiú serdülőcsapata a csehországi nemzetközi tornán » 12:06 JÉGKORONG. Hibátlanul védett a DVTK fiatal kapusa, Adorján Attila (21) a felnőtt Magyar Kupa döntőjében » 11:15 KÉZILABDA. Az FTC jobbszélsője, Faluvégi Dorottya (19) hat gólt szerzett a szombat délutáni NB I-es bajnokin » 09:56 TENISZ. „Lassan itt az ideje, hogy csak a tenisz maradjon az életemben” − szűrte le önmagának a tanulságot Piros Zsombor az első ausztrál felnőttversenyéről. » 09:46 KOSÁRLABDA. Magabiztosan győzött hazai pályán az Atomerőmű SE a férfi U20-as bajnokságban » 09:04 JÉGKORONG. Hosszabbításban szenvedett vereséget a Fehérvár AV 19 csapata az osztrák U20-as bajnokságban »
01.20.
21:18 KOSÁRLABDA. Az utánpótlás-nevelés új koncepciója a fizikai képességek jelentős fejlesztését és a minden korosztályra érvényes stílusjegyek kialakítását tekinti elsődleges célnak. » 20:45 MŰKORCSOLYA. Tóth Ivett (19) a 13. helyen végzett a moszkvai műkorcsolya Európa-bajnokságon » 20:10 ATLÉTIKA. Klekner Hanga Csenge (18) 410 centiméterrel második lett a felnőtt idénynyitó Budapest-bajnokság női rúdugró számában » 18:58 KOSÁRLABDA. Csak a MAFC nyert idegenben a férfi U20-as bajnokságban » 18:15 SPORTLÖVÉSZET. Pekler Zalán (17) nyerte a légpuskás fiúk junior Budapest-bajnokságát » 18:02 KÉZILABDA. A váciak tizenhét esztendős balátlövője emlékezetes időszakot él át, megválasztották az év ifjúsági játékosának, és meghívást kapott a felnőttválogatott összetartására. » 17:02 LABDARÚGÁS. Christensen (21) kábultan hagyta el a pályát, de nem súlyos a sérülése » 15:46 JUDO. Feczkó Csanád, Tóth Benedek és Szeredás Botond nevéhez összesen hét érem fűződött a 2017-es ifjúsági világversenyeken, és most eljött a korosztályváltás ideje, mi több, ketten is magasabb súlycsoportban folytatják. » 15:40 SPORTLÖVÉSZET. Meilinger Flóra (19) nyerte a felnőtt női puskások versenyét a Budapest-bajnokságon » 15:13 VÍVÁS. A női junior vk-sorozat segoviai állomásán egyéniben nem jutott magyar kardozó a legjobb 16 közé » 14:11 ATLÉTIKA. Christian Coleman (21) új világcsúcsot állított fel a 60 méteres síkfutásban » 13:54 KOSÁRLABDA. A szövetség által hivatalosan akkreditált PVSK-akadémia a „kiöregedő” fiatalok további menedzselését is elvégzi, például ők alkotják az NB I B-s férficsapatot. » 13:50 PJONGCSANG 2018.. A Nemzetközi Olimpiai Bizottság engedélyezte 22 észak-koreai sportoló indulását a téli olimpián » 13:02 KOSÁRLABDA. A Fürge Vasas volt a legjobb a kenguruk szombati fordulójában » 12:05 LABDARÚGÁS. Czingáber Máté (20) a Vasastól a másodosztályú Sopronhoz igazolt » 11:56 SPORTLÖVÉSZET. Gáspár Lalita (17) és Nagy Vivien (17) nyerte az ifjúsági olimpia kvalifikációjára készülők harmadik válogatóversenyét » 11:28 LABDARÚGÁS. Dél-Korea lesz Üzbegisztán ellenfele az U23-as Ázsia-bajnokság elődöntőjében » 11:19 LABDARÚGÁS. Fiatal játékos szerződtetése miatt indult eljárás a Chelsea ellen » 10:53 KÉZILABDA. Az augusztusi U19-es leány Eb-n második oroszok három játékosa doppingvétséget követett el, s bár az európai szövetség eljárása csak most kezdődik, a hazai szervezet illetékese szerint nehezen képzelhető el, hogy ne vegyék el tőlük az érmet – ha így lesz, a negyedik helyezett magyaroké lehet a bronz. » 09:27 KSI SE. Az anyaintézmény létrejöttének 55. évfordulóján a Bajnokok Gálájával köszöntötték az elmúlt esztendő sikeres szereplőit; a legjobbakat megillető elismerést kajakosok kapták. »