Utánpótlássport 2016

20:33 KÉZILABDA. Győzelem nélkül maradtak a hazai csapatok a fiú-serdülőbajnokságban » 20:16 ÉLETMÓD. Az első foglalkozással elindult a Bajnokok Útja Alapítvány mentorprogramja az üllői Árpád Fejedelem Általános Iskolában. » 20:06 JÉGKORONG. Nem ment a magyarországi csapatoknak az osztrák U18-as bajnokságban » 19:32 TENISZ. Szabanin Natália döntőbe jutott a Tiranában zajló G5-ös ITF-juniorversenyen. » 19:20 KOSÁRLABDA. Akadémiai minősítést szeretne a Szolnoki Sportiskola fiúszakosztálya, de más utat járna, mint a többiek, ezért is működik együtt a neves római utánpótlás-nevelő intézménnyel, a Stellazzurával. » 18:48 KÉZILABDA. Hét góllal nyert Cegléden a Dabas a fiú ifjúsági bajnokságban. » 18:15 LABDARÚGÁS. A magyar U17-es leányválogatott 5-0-ra győzött a bolgárok ellen első Eb-selejtezőjén » 17:51 LABDARÚGÁS. Sallai Roland (20) újra meghívót kapott a felnőttválogatottba » 17:43 SPORTLÖVÉSZET. Péni István országos csúccsal kezdett utolsó juniorversenyén, és természetesen az aranyérem is az övé lett, bár az utódok is helytálltak a korosztálytól búcsúzó versenyző mögöttt. » 17:05 KÉZILABDA. Egy góllal nyert a Mosonmagyaróvár a Siófok ellen a leány ifjúsági bajnokságban » 16:29 TENISZ. Vörös Máté a negyeddöntőben búcsúzott a Mostarban zajló G4-es ITF-juniorversenyen » 15:33 LABDARÚGÁS. Sallai Rolandot (20) a Bajnokok Ligájára tartogatja edzője » 14:50 KOSÁRLABDA. A háromszoros NBA-bajnok Burce Bowen az újbudai Grosics-iskolában tartott bemutatóedzést, hogy kedvet csináljon a játékhoz a fiataloknak. » 14:42 LABDARÚGÁS. A L’Équipe rangsorba állította a legjobb U21-es játékosokat » 13:59 LABDARÚGÁS. Kilencszáz fiatal lép pályára Telkiben a Bozsik-program tanévnyitó fesztiválján » 13:17 TENISZ. Legyőzték a thaiföldieket a magyar lányok az U16-os csapat-világbajnokságon » 12:33 KOSÁRLABDA. Nemzetközi leány-serdülőtornát rendez a Soproni Darazsak Akadémia » 12:18 SÚLYEMELÉS. Tizenhárom magyar versenyző vesz részt Koszovóban az U15-ös és U17-es Európa-bajnokságon, többen közülük éremesélyesként szerepelnek. » 11:51 LABDARÚGÁS. Profiszerződést kötött az Újpest Horváth Róberttel (17) » 11:04 SÚLYEMELÉS. Tizenhárman próbálnak szerencsét Koszovóban a magyarok közül az U15-ös és U17-es Európa-bajnokságon » 10:25 KÉZILABDA. Szegeden nyert a Békéscsaba a leány ifjúsági bajnokságban » 09:42 KÉZILABDA. Egy góllal győzött az Eger a Békés-Drén ellen a fiú ifjúsági bajnokságban » 09:08 TENISZ. Legyőzte az amerikaiakat a magyar fiúegyüttes az U16-os csapat-világbajnokságon » 08:57 KAJAK-KENU. Edzője, Boldizsár Gáspár szerint az Olimpiai Reménységek Versenyén öt aranyérmet nyert kenus, Zombori Dominik ideális tanítvány, aki szép és hosszú pályafutás előtt állhat. »
09.21.
21:28 TENISZ. Három nap alatt a második fordulót sem tudták befejezni az U16-os csapat-világbajnokság budapesti döntőjében, de a szervezők szerint péntek estére az eső ellenére is lezárul a csoportkör. » 21:01 ASZTALITENISZ. Serdülő fiúcsapatunk bronzérmet szerzett a szlovén nemzetközi utánpótlás-bajnokságon » 20:27 AEROBIK. Az olaszországi Anconába utazott a felnőtt és junior aerobik-válogatott, hogy részt vegyen a szeptember 22-től 24-ig tartó Európa-bajnokságon » 20:21 VÍZILABDA. A felnőttválogatott szövetségi kapitánya, Märcz Tamás a helyszínen tekintette meg az U17-es Európa-bajnokság végjátékát, tapasztalatait pedig meg is osztotta. » 19:35 BIRKÓZÁS. Változnak a serdülő és a kadet korosztály hivatalos súlycsoportjai » 18:41 TAEKWONDO. Füredi Rebeka (19) az amerikai Paige McPherson ellen kezd a marokkói felnőtt Grand Prix-versenyen » 17:50 KOSÁRLABDA. Három tornával kezdődik meg az Európai Ifjúsági Liga új évada, amelynek öt korosztályában húsz magyar csapat szerepel. » 17:50 TENISZ. A fiúválogatott amerikaiak ellen elmaradt páros mérkőzését 21 óra után kezdik a junior Davis Kupában » 17:14 LABDARÚGÁS. Döntetlent játszott második meccsén Svájcban az U15-ös válogatott » 16:44 TENISZ. Három fiatal, Shapovalov (18), Zverev (19) és Tiafoe (19) is játszhat az első Laver Kupán » 16:18 JÉGKORONG. Saját, sátras hokipályát kapott az FTC utánpótlása, ezzel a fiatalokat irányító Kercsó Árpád szerint minden feltétel adott a minőségi munkához. » 15:59 LABDARÚGÁS. Döntetlent játszott Ausztria ellen az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő női U19-es válogatott » 15:27 AMERIKAIFUTBALL. Rosszul ütközött a 19 éves védő, néhány nappal később a kórházban hunyt el » 14:39 KOSÁRLABDA. Az idén ötödik alkalommal rendezik meg a Magyar Kosárlabdázás Napját, amely rendhagyó módon kétnapossá bővült. » 14:32 ATLÉTIKA. A hét végén Székesfehérváron rendezik meg az ifjúsági, serdülő és újonc összetett országos bajnokságot » 13:49 ASZTALITENISZ. Vereséget szenvedett a négy közé jutásért az ifjúsági fiúcsapat a szlovén nemzetközi utánpótlás-bajnokságon »