09.21.
20:36 KÉZILABDA: Győzött az MTK Szegeden a leány ifjúsági bajnokságban. » 19:11 LABDARÚGÁS: Újabb győzelmével Portugália bejutott az U17-es Eb elitkörébe. » 18:29 BÚVÁRSPORT: Elmarad a DVCSH-kupa. » 17:55 TENISZ: Női játékosok egész sora ért el nagy sikereket igen fiatalon, róluk emlékezünk meg az idei US Open ifjú hősei kapcsán. » 17:49 FLOORBALL: Az SzPK és a Phoenix is könnyed győzelmet aratott az U13-as fiúbajnokság első játéknapján. » 17:00 FLOORBALL: A Dunai Krokodilok és a Komárom is magabiztos győzelemmel kezdte az U17-es fiúbajnokságot. » 16:30 LABDARÚGÁS: Kalmár Zsolttal a kispadon kapott ki a Leipzig a német másodosztályban. » 16:01 LABDARÚGÁS: Felcsúton nyert az éllovas Honvéd az U16-os bajnokságban. » 15:28 LABDARÚGÁS: Miskolcon győzött a listavezető MTK az U18-as bajnokságban. » 14:55 VÍVÁS: Felker Adrienn nem jutott nyolc közé a budapesti junior-párbajtőr Világ Kupán. » 14:50 MUGLI KVIDDICS: Sportágnak álcázott, új őrület, a Harry Potter-féle varázslóvilág legnépszerűbb játéka; isten bocsássa meg az irónőnek! » 14:40 SPORTÁGVÁLASZTÓ: Ifjúsági olimpikonok is részt vettek a rendezvényen. » 14:02 VÍVÁS: Felker Adrienn tizenhat közé jutott a budapesti leány junior-párbajtőr Világ Kupán. » 13:36 LABDARÚGÁS: Lionel Messi unokaöccse részt vett első edzésén az FCB Escolában. » 13:08 KÉZILABDA: Mindhárom junior csapat nyert a férfi NBI/B nyugati csoportjának 2. fordulójában. » 12:40 ATLÉTIKA: A Szekszárdi AKSE versenyzői nyerték a csapatbajnokságot a fiú újoncoknál az összetett OB-n Székesfehérváron. » 11:47 KAJAK-KENU: A sportág is bekerülhet a 2017-es győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál programjába. » 11:12 ASZTALITENISZ: Makk Benedek nyerte a fiú ifjúsági egyesek versenyét a szomathelyi Vörsas-kupán. » 10:57 A HÓNAP MŰHELYE: Először fordult elő a díj történetében, hogy korábbi győztes ismét elnyerte - ez a Kőbánya SC úszószakosztálya. » 10:40 TENISZ: Totka Naomi a horvát Curoviccsal az oldalán kikapott az algériai 10 ezer dolláros torna párosdöntőjében. » 10:05 LABDARÚGÁS: Az MTK 10-0-ra verte a Dunaújvárost a fiú U17-es bajnokság I. osztályában. » 09:35 LABDARÚGÁS: A Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a Győrrel az U21-es bajnokság I. osztályában. » 09:01 ASZTALITENISZ: Második lett az ifjúsági leánycsapat a horvát nemzetközi utánpótlás-tornán. »
09.20.
20:20 KÉZILABDA: A Mosonmagyaróvár három góllal megverte az FTC-Zuglót a női junior bajnokság 3. fordulójában. » 19:50 KÉZILABDA: Az Orosháza és a NEKA is nyert a fiú ifjúsági bajnokság 8. fordulójában. » 19:19 ASZTALITENISZ: Döntőben az ifjúsági leánycsapat, a fiúk bronzérmesek a horvát nemzetközi utánpótlás-tornán. » 19:00 TENISZ: Furák Csenge a szerb Miletics oldalán kikapott a mosztári G5-ös ITF-juniorverseny páros döntőjében. » 19:00 KÉZILABDA: Átalakul az utánpótlás Európa-bajnokságok rendszere. » 18:30 VÍVÁS: Bányai Zsombor és Hamar Balázs is a harmadik helyen végzett a luxemburgi junior-párbajtőr Világ Kupán » 18:01 KOSÁRLABDA: A kiemelt bajnokságba jutás a tét a fiú junior és a leány kadettek klubcsapatainak. » 17:27 VÍVÁS: Két magyar is elődöntőbe jutott a luxemburgi fiú párbajtőrözők junior Világ Kupáján. » 17:02 KÉZILABDA: Kisorsolták a 2015-ös férfi U21-es világbajnokság selejtezőcsoportjait. » 16:35 TENISZ: Furák Csenge párosban döntőbe jutott a mosztári G5-ös ITF-juniorversenyen. » 16:06 ASZTALITENISZ: Két serdülő fiú jutott egyesben a főtáblára a horvát nemzetközi utánpótlás-tornán. » 15:19 JUDO: Gercsák Szabina junior Európa-bajnok lett Bukarestben. » 15:10 TENISZ: Totka Naomi (18) párosban döntőbe jutott az algériai 10 ezer dolláros tornán. » 15:00 KAJAK-KENU: Nagy Bianka, aki a kajakozást könnyűnek ítélte, ezért inkább kenuzni kezdett. » 14:39 FLOORBALL: Huszonkét gólt lőtt a Phoenix az U17-es fiúbajnokság nyitófordulójában. » 13:59 LABDARÚGÁS: Nem bírt a Videoton a nullapontos Pápával az U16-os bajnokságban. » 13:14 LABDARÚGÁS: Hét gólt lőtt Pápán a Videoton az U18-as bajnokságban. » 12:39 JUDO: Gercsák Szabina döntőbe jutott a bukaresti Európa-bajnokságon. » 12:23 VÍZILABDA: Gurisatti Gréta azért lett búvárúszóból pólós, mert olimpiai bajnok akar lenni. » 12:22 ASZTALITENISZ: Mindkét ifjúsági csapat elődöntős a horvát nemzetközi utánpótlás-tornán. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu