02.11.
23:20 JÉGKORONG: Hosszabbításban kapott ki az U15-ös válogatott Szlovéniától a kaposvári Négy Nemzet-tornán. » 21:54 JÉGKORONG: Galló Vilmos (19) gólt lőtt, és a magyar csapat legjobbja lett a budapesti olimpiai selejtezőtornán. » 20:51 KÉZILABDA: Könnyedén nyert a Tatabánya a fiú ifjúsági bajnokságban. » 19:51 FLOORBALL: Kihirdették a női U19-es világbajnokságra utazó magyar válogatott keretét. » 19:06 TENISZ: Soha Lénárd már negyeddöntős a hamburgi G4-es juniorversenyen. » 18:42 JÉGKORONG: Kikapott Bledben az U18-as válogatott. » 18:14 LABDARÚGÁS: Balogh Norbert (19) meggyógyult, a Torino ellen akár pályára is léphet. » 17:48 FLOORBALL: A diákolimpia szervezésére fordítják a nemzetközi szövetség támogatását. » 17:45 ASZTALITENISZ: Ifjúsági játékosaink rápihenhetnek a holnapi csapatversenyre, miután a ma délutáni programban már egyikük sem volt érdekelt egyesben a cseh nemzetközi bajnokságon. » 17:00 EYOF 2017: Elkezdődhet a győri viadal központi helyszínének a kivitelezése. » 16:05 LABDARÚGÁS: Az ifjúsági BL play-offjának első fordulójában a nyolc mérkőzésből ötben a bajnoki ágról érkezett csapat jutott tovább, szemben a felnőtt BL-ben főtáblás sztárklubok ifjúsági együttesével. » 15:54 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: Beköszöntött a tél Lillehammerbe. » 15:32 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: A lillehammeri eskütételt követően rögzítettük videóriportban fiatal magyar szereplők véleményét, amelyben várakozások, remények kapnak hangot. » 14:37 JÉGKORONG: Győzelemmel kezdett az U15-ös válogatott a kaposvári Négy Nemzet-tornán. » 14:02 KARATE: Bár Büchler Zsolt szövetségi kapitány több érmet, köztük aranyat is várt a ciprusi korosztályos Eb-n, elégedett az egy második és két harmadik hellyel, főleg mert a három érem három korosztályban született. » 13:49 LABDARÚGÁS: Másodjára döntetlent játszott az U17-es leányválogatott Észak-Írországgal. » 13:07 ASZTALITENISZ: Bruckner Máté és Molnár István Patrik is búcsúzott egyesben az ifjúságiak versenyében a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 12:28 KÉZILABDA: A Kodály Zoltán Általános Iskola nyerte meg mindkét korosztályban az Interball nemzetközi tornát. » 12:17 ASZTALITENISZ: Fehér Zsófia a 32 között búcsúzott az ifjúságiak versenyében a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságban. » 11:41 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: A holnapi nyitóünnepséggel kezdődik meg a versenysorozat Lillehammerben, mi most a tizenöt magyar szereplő kilenc napjának műsorát tesszük közzé. » 11:21 ASZTALITENISZ: Bruckner Máté és Molnár István Patrik bejutott a 32 közé az ifjúságiak versenyében a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 10:47 JÉGKORONG: Két magyar parádézott is a német juniorbajnokságban. » 10:10 KÉZILABDA: Legyőzte az Egert a Cegléd a fiú ifjúsági bajnokságban. » 09:48 VÍZILABDA: A tizenhat éves Sugár Péternek, a BVSC-Zugló játékosának mondania sem kellene, hogy szorgalmas típus, mert az is elárulja, hogy nagyon bírja a sorozatterhelést; viszont − mint írásunkban elmondja − majdnem a jégkorongot választotta. » 09:36 TENISZ: Soha Lénárd a 16 közé jutott a hamburgi G4-es juniorviadalon. » 09:08 LABDARÚGÁS: Kaptoum (19) szerezte a Barcelona gólját a Király Kupa elődöntőjében. »
02.10.
23:11 ASZTALITENISZ: Egyesben öt magyar várja a holnapi folytatást Hodonínban, a cseh nemzetközi bajnokságon; párosban a frissen összeállt Bruckner, Timafalvi duó közel járt a nyolc közé jutáshoz. » 22:47 ASZTALITENISZ: Mindkét magyar ifjúsági páros a tizenhat között búcsúzott a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 22:03 ASZTALITENISZ: Az ifjúsági lányok közül csupán Fehér Zsófia jutott a 32 közé a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 21:31 JÉGKORONG: A Fehérvár magabiztosan győzte le a Miskolcot az U20-as bajnokságban. » 20:28 KÉZILABDA: A NEKA a leány ifjúsági és a juniorbajnokságban is legyőzte a Győrt. » 20:21 LABDARÚGÁS: Nagy hajrában jutott tovább a Valencia, könnyedén nyert a Real Madrid az ifjúsági Bajnokok Ligájában. » 19:58 ASZTALITENISZ: Két magyar ifjúsági páros jutott a tizenhat közé a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 19:35 LABDARÚGÁS: A Midtjylland és a Pribram is tizenegyesekkel jutott a tizenhat közé az ifjúsági Bajnokok Ligájában. » 19:04 ÚSZÁS: Gyurinovics Fanni ismét klubot váltott, most Győrt hagyta el, és tért haza, Budapestre, elvégre tizennégy évesen még nem jött be neki az önálló élet; csak éppen nem tudni, mikor éri utol újabb „hirtelen elhatározás”. » 18:31 ASZTALITENISZ: Mindkét ifjúsági fiúpáros bejutott a 32 közé a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 18:04 LABDARÚGÁS: Az AS Roma magabiztosan győzte le a Salzburgot az ifjúsági Bajnokok Ligájában. » 17:39 ASZTALITENISZ: Fehér Orsolya, Fehér Zsófia, Göndör Fanni és Korda Kitty is főtáblára jutott az ifjúságiak versenyében a cseh nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 17:22 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA: Jászapáti Petra a szép sikert hozó, drezdai felnőtt VK után olyan gyorsan utazott tovább (már megint), hogy interjúért csak Lillehammerben értük utol, ahol az ifjúsági téli olimpián lép jégre. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu