04.20.
21:06 AMERIKAIFUTBALL: A Gorillaz csapata nyerte az első flag foci tornát. » 19:18 VÍZILABDA: Az UVSE nyerte a serdülő-, a DVSE pedig a gyermekbajnokságot, míg az ifjúságiak Final Four-ban döntik el az érmek sorsát. » 19:08 LABDARÚGÁS: Csehország is győzni tudott a szlovákiai U18-as tornán. » 18:25 TÁNCSPORT: Világ Kupát nyert a Király Ádám, Czetl Fanni páros Krakkóban. » 17:43 TENISZ: Bondár Anna sikerrel vette a görög 10 ezres torna első körét. » 17:11 LABDARÚGÁS: Népes gyereksereg vett részt a Puskás Akadémia tehetségkereső programjában (videóval). » 16:34 ÍJÁSZAT: Május 9-én rendezik a Malév-kupát. » 15:57 ÚSZÁS: A januári, kéthetes balatonfűzfői edzőtáborozás óta szinte robbanásszerűen javulnak a 15 éves, érdi Milák Kristóf eredményei, az edzője nagy jövőt jósol neki. » 15:43 RÖPLABDA: Pádár Krisztiánt választották meg a Maaseik szurkolói a szezon legjobbjának. » 15:09 KÉZILABDA: A Dunaferr Szakközép- és Szakiskola nyerte az Intercisa-kupát. » 14:34 LABDARÚGÁS: Norvég siker a szlovákiai U18-as nemzetközi tornán. » 14:02 FLOORBALL: Visszahívta elnökségét a szövetség közgyűlése. » 13:35 KÉZILABDA: A hét végén kialakult az U19-es leány Eb tizenhatos mezőnye; a magyar csapatban még nem biztos a meghatározó egyéniség, Tóth Gabriella játéka. » 13:08 VÍZILABDA: Horkai György kijelölte az ifjúsági keretet az Európa Játékokra. » 12:33 LABDARÚGÁS: Novothny Soma BL-győztes edzőt kapott. » 12:08 UTÁNAM!: Holnap este nyolctól Bányai Zsombor, junior-világbajnok párbajtőröző (és a példaképe, Kulcsár Krisztián) lesz Buda Márton vendége az MR2 Petőfi Rádió utánpótlás-magazinjában. » 11:54 LABDARÚGÁS: Az ifjúsági Bajnokok Ligája vaskos meglepetéseket produkált, és ismét felmutatott olyan ifjú tehetségeket, akikre érdemes külön is figyelni. » 11:21 TENISZ: Huszonkét játékos részvételével rajtol az U16-os Hungarian Open. » 10:48 SQUASH: Az Alba-Török játékosai nyerték meg az utánpótlás csapatbajnokságot. » 10:17 SAKK: Különdíjért versenyezhetnek az ifjúsági és U14-es játékosok a Győri Antal emlékversenyen. » 09:40 KARATE: Sterck Laura és Hárspataki Gábor az U21-es bajnokság után a felnőttek között is diadalmaskodott. » 09:08 BIRKÓZÁS: Tíz dobogós helyezést ért el a kadet válogatott a meghívásos nemzetközi versenyen. » 08:38 VÍVÁS: Munkatársunk nagyot merített a korosztályos világbajnokság tényeiből, úgy rajzolt fel plasztikus képet a jelenlegi nemzetközi erőviszonyokról. »
04.19.
20:52 VÍZILABDA: A már bajnok DVSE kikapott a fiú gyermekbajnokság záró fordulójában. » 20:10 SAKK: Rapport Richárd (19) kikapott a csapat-világbajnokságon, de a magyar válogatott döntetlent ért el. » 19:33 VÍZILABDA: A bajnok UVSE tíz góllal verte a negyedik BVSC-t a fiú serdülőbajnokságban. » 19:03 LABDARÚGÁS: Az elmúlt évtized U20-as világbajnokságainak összesen tizenöt érmes országából öt olyan van (köztük a magyar is), amelynek a játékosai nem jutottak el európai topbajnokságba. » 18:53 MŰKORCSOLYA: Április 25-én rendezik meg a szezonzáró korosztályos szintfelmérőt. » 18:03 VÍVÁS: Siklósi Gergely (17) második lett a tatai párbajtőr-válogatón. » 17:01 KOSÁRLABDA: A MAFC nyerte meg a Pécsen zajló férfi juniorbajnokság nyolcas döntőjét. » 16:05 VÍZILABDA: Az UVSE nyerte meg a fiú ifjúsági bajnokság alapszakaszát. » 15:52 KOSÁRLABDA: A soproni felnőtt- és juniorbajnok Kuttor Enikő augusztustól várhatóan a pittsburgi egyetemen folytatja tanulmányait és a pályafutását. » 15:21 LABDARÚGÁS: Tajti Mátyás csereként büntetőt harcolt ki a Barcalonában. » 15:17 JÉGKORONG: Élete első világbajnoki mérkőzésén gólt lőtt, és a meccs legjobb magyarja lett Erdély Csanád (19). » 14:54 KOSÁRLABDA: Megszerezte a bronzérmet a házigazda Pécs a juniorbajnoki döntőn. » 14:37 ASZTALITENISZ: A Drabant Anita, Füle Kata páros a tizenhat között búcsúzott a serdülők versenyében a francia nemzetközi utánpótlás bajnokságon. » 14:32 KÉZILABDA: A várakozásnak megfelelően sima győzelemmel harcolta ki U19-es leányválogatottunk a csoportelsőséget az Eb-selejtezőn; a végén már azért szurkoltunk, hogy minden játékosunk a kapuba találjon. » 14:21 TAEKWONDO: Egyházas András aranyponttal, sérülten nyert a juniorok között a Kisinyovban rendezett Moldova Openen. » 13:30 VÍZILABDA: A ZF-Eger és a Pécs is nyert a fiú ifjúsági bajnokságban. » 12:48 KÉZILABDA: Fölényes győzelemmel biztosította be az Európa-bajnoki részvételét az U19-es leányválogatott Helsinkiben. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu