20:03 SPORTLÖVÉSZET: Itt találja a Budapesten rendezett serdülő országos bajnokság eredményeit. » 19:20 KÉZILABDA: Tóth Gabriella (18) bekerült az Európa-bajnoki keretbe. » 19:07 MŰKORCSOLYA: Az Európa-bajnok Sebestyén Júlia mond véleményt honlapunknak a tanítványairól, köztük az ígéretesen fejlődő Nagy Ivettről. » 18:52 LÁBTOLL-LABDA: Az ifjúsági korú Kunics Réka duplázott az újszászi felnőtt ob-n. » 18:01 VÍVÁS: Nem sok babér termett a férficsapatoknak a pozsonyi junior Világ Kupán. » 17:33 VÍVÁS: Kun Anna nyerte a szolnoki női junior párbajtőr-válogatót. » 16:41 VÍZILABDA: Három meccsen is egygólos siker született a fiú gyermekbajnokságban. » 15:54 VÍZILABDA: A KSI kikapott az FTC-től, így a BVSC állt az élre a fiú ifjúsági bajnokságban. » 15:06 KÉZILABDA: Nem lehet röviden összefoglalni Pálfi Nóra horrorisztikus balesetének és hat évig tartó felépülésének történetét, de azért is érdemes elolvasni az írásunkat, mert az akarat diadala mindenkinek mintául szolgálhat. » 14:52 ASZTALITENISZ: Juhász Patrik és Phan Viola nyerte az újonc Top 12-es bajnokságot Szekszárdon. » 14:45 KÉZILABDA: Negyvennégy gólos különbséggel nyert a Békési FKC a férfi junior NB I/B keleti csoportjában. » 14:11 VÍZILABDA: Itt találja a fiú serdülőbajnokság vasárnapi eredményeit. » 13:15 VÍZILABDA: Négy gólt engedélyezett a DFVE a ZF-Egernek a leány ifjúsági bajnokságban. » 12:43 LABDARÚGÁS: Elhozta az Újpest a három pontot Székesfehérvárról az U16-os bajnokságban. » 12:01 LABDARÚGÁS: Nem bírt egymással az Videoton és az UTE az U21-es bajnokságban. » 11:32 VÍZILABDA: Magabiztosan nyert az UVSE és a KSI a fiú sedülőbajnokságban. » 10:40 KAJAK-KENU: Minden akadály elhárult a sportág 2017-es győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon való szereplése elöl. » 10:15 ÚSZÁS: Nem Szilágyi Liliána, hanem az olasz Simone Sabbioni nyerte a Piotr Nurowski-díjat. » 09:40 JUDO: Az ifjúsági válogatott tagjai az összetartásokon nemcsak edzenek, hanem sportágelméleti tudásban is vetélkednek - ennek a részleteit fejti ki honlapunknak az ötletgazda, Bíró Norbert. » 09:31 KÉZILABDA: Hátrányba került a Balatonfüred a férfi EHF-kupában. » 09:01 TENISZ: Gálfi Dalma egyesben, Stollár párosban döntős a mexikói A-kategóriás juniorviadalon. »
11.22.
20:40 VÍVÁS: Bányai Zsombor a második helyen végzett a pozsonyi férfi junior párbajtőr Világ Kupán. » 20:21 KÉZILABDA: Pontot szerzett a Szeged Vácon a női junior NB I-ben. » 19:44 LABDARÚGÁS: Megosztozott a pontokon a Győr és a Debrecen az U21-es bajnokságban. » 19:06 JÉGKORONG: Az ifj Ocskay Gábor JA legyőzte a MAC Budapestet a juniorbajnokságban. » 18:32 LABDARÚGÁS: Hét gólos meccsen nyert a Győri ETO FC a Debrecen ellen az U17-es bajnokságban. » 18:10 ÚSZÁS: Az egy esztendeje indult Jövő bajnokai-program nemcsak szakmai sikert aratott, hanem közel került a gyerekek szívéhez is. » 18:06 KÉZILABDA: Kiélezett mérkőzésen szerezte meg a győzelmet a Vác a leány ifjúsági NB I-ben. » 17:42 KÉZILABDA: A NEKA győzött a női juniorbajnokságban. » 17:04 LABDARÚGÁS: Továbbra is pont nélkül áll a Pápa az U18-as bajnokságban. » 16:28 LABDARÚGÁS: Az U16-os bajnokságban kikapott az FTC az MTK-tól. » 15:45 ÚSZÁS: Megjelent Hosszú Katinka fiataloknak szánt motivációs könyve. » 15:44 ALPESI SÍ: A célzott, korszerű tehetséggondozás hozhat eredményeket, hiszen most is hat fiatalunk tanul ausztriai síiskolában, de cudarul kemény a nemzetközi mezőny. » 15:07 JÉGKORONG: Nemzetközi amatőr Mikulás-kupát rendeznek a budapesti Jégpalotában november 28-30-án. » 14:21 LABDARÚGÁS: A Ferencváros nyerte az MTK elleni rangadót az U17-es bajnokságban. » 13:36 LABDARÚGÁS: A Pécs és a Dunaújváros is győzött az U21-es bajnokság 15. fordulójában. » 12:57 TRIATLON: Ismét megrendezik Tiszaújvárosban az utánpótlással foglalkozó szakembernek szóló edzőképzést. » 12:07 KOSÁRLABDA: A Soproni Darazsak Akadémia női juniorcsapata az osztrák-szlovák közös felnőttligában játszik, de Horváth József vezetőedző a jobb eredményekért sem terheli túl a játékosait. » 11:58 LABDARÚGÁS: Az Honvéd-MFA 4-2-re nyert otthon a Győri ETO FC ellen az U18-as bajnokságban. » 11:27 KÉZILABDA: A SZESE Győr otthon nyert a férfi junior NB I/B nyugati csoportjában. » 10:52 JÉGKORONG: A Pesterzsébeti Farkasok 8-0-ra nyert a KMH Budapest ellen a fiú ifjúsági bajnokságban. » 10:13 KOSÁRLABDA: Golomán György (18) csapata ismét nyert a harmadik konferencián kívüli mérkőzésén. » 09:41 VÍZILABDA: Visszavonul Kemény Ferenc. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu