20:52 VÍZILABDA: A már bajnok DVSE kikapott a fiú gyermekbajnokság záró fordulójában. » 20:10 SAKK: Rapport Richárd (19) kikapott a csapat világbajnokságon, de a magyar válogatott döntetlent ért el. » 19:33 VÍZILABDA: A bajnok UVSE tíz góllal verte a negyedik BVSC-t a fiú serdülőbajnokságban. » 19:03 LABDARÚGÁS: Az elmúlt évtized U20-as világbajnokságainak összesen tizenöt érmes országából öt olyan van (köztük a magyar is), amelynek a játékosai nem jutottak el európai topbajnokságba. » 18:53 MŰKORCSOLYA: Április 25-én rendezik meg a szezonzáró korosztályos szintfelmérőt. » 18:03 VÍVÁS: Siklósi Gergely (17) második lett a tatai párbajtőr válogatón. » 17:01 KOSÁRLABDA: A MAFC nyerte meg a Pécsen zajló férfi juniorbajnokság nyolcas döntőjét. » 16:05 VÍZILABDA: Az UVSE nyerte meg a fiú ifjúsági bajnokság alapszakaszát. » 15:52 KOSÁRLABDA: A soproni felnőtt- és juniorbajnok Kuttor Enikő augusztustól várhatóan a pittsburgi egyetemen folytatja tanulmányait és a pályafutását. » 15:21 LABDARÚGÁS: Tajti Mátyás csereként büntetőt harcolt ki a Barcalonában. » 15:17 JÉGKORONG: Élete első világbajnoki mérkőzésén gólt lőtt, és a meccs legjobb magyarja lett Erdély Csanád (19). » 14:54 KOSÁRLABDA: Megszerezte a bronzérmet a házigazda Pécs a juniorbajnoki döntőn. » 14:37 ASZTALITENISZ: A Drabant Anita, Füle Kata páros a tizenhat között búcsúzott a serdülők versenyében a francia nemzetközi utánpótlás bajnokságon. » 14:32 KÉZILABDA: A várakozásnak megfelelően sima győzelemmel harcolta ki U19-es leányválogatottunk a csoportelsőséget az Eb-selejtezőn; a végén már azért szurkoltunk, hogy minden játékosunk a kapuba találjon. » 14:21 TAEKWONDO: Egyházas András aranyponttal, sérülten nyert a juniorok között a Kisinyovban rendezett Moldova Openen. » 13:30 VÍZILABDA: A ZF-Eger és a Pécs is nyert a fiú ifjúsági bajnokságban. » 12:48 KÉZILABDA: Fölényes győzelemmel biztosította be az Európa-bajnoki részvételét az U19-es leányválogatott Helsinkiben. » 12:38 JÉGKORONG: Megfelel a realitásoknak, hogy az U18-as fiúválogatott kiesett a divízió I/A-ból, de a játékosok sokat tanulhattak az erős ellenfelektől. » 12:37 KOSÁRLABDA: A Budapesti Honvédé lett az ötödik hely a férfi juniorbajnokságban. » 12:02 KAJAK-KENU: Mihalik Sára (19) nyerte meg a Szentendrei-szigetkerülő maratont. » 11:25 VÍVÁS: Kun Anna (19) a második helyen zárt a tatai párbajtőr válogatón. » 10:37 KÉZILABDA: Magabiztosan nyert a Dunaújvárosi Kohász KA a leány ifjúsági NB I-ben. » 10:22 SPORT ÉS TANULÁS: Három ifjú kiválóság, Szilágyi Liliána, Péni István és Siklósi Gergő beszél a hétköznapjairól, napirendről, iskoláról, továbbtanulásról. » 09:47 JÉGKORONG: Litvánia esett ki a maribori divízió 1/B ifjúsági világbajnokságon. » 09:00 TENISZ: Kikapott a Fajta Péter, Velcz Zsombor kettős a tiranai U14-es verseny páros fináléjában. »
04.18.
22:04 JÉGKORONG: Nyertek a dánok, ők az U18-as divízió I/A világbajnokai. » 21:02 KÉZILABDA: A Dunaújváros több mint tíz góllal nyert a Fehérvár ellen a leány ifjúsági bajnokság rájátszásában. » 20:36 JÉGKORONG: A debreceni záró napon sem sikerült javítani a mérlegen, pont nélkül búcsúzott az U18-as fiúválogatott a divízió I/A-tól. » 20:28 ASZTALITENISZ: Füle Kata nem jutott a tizenhat közé a serdülők versenyében a francia nemzetközi utánpótlás bajnokságon. » 20:09 KOSÁRLABDA: A Vasas és a MAFC játssza a férfi juniorbajnokság döntőjét. » 19:33 KÉZILABDA: A törökök elleni látványos győzelmével lényegében már Eb-szereplő az U19-es leányválogatott; Faluvégi Dorottya nyolc per nyolcas lőlapot produkált. » 19:29 LABDARÚGÁS: Kikapott az MTK, a Honvéd és a Puskás Akadémia is megelőzte az U17-es bajnokságban. » 18:43 JÉGKORONG: Az U18-as válogatott kikapott Franciaországtól, így pont nélkül zárta a debreceni divízió I/A-s világbajnokságot. » 18:35 KÉZILABDA: Könnyedén megnyerte első mérkőzését a női U19-es válogatott az Eb-selejtezőn, Helsinkiben. » 18:09 ASZTALITENISZ: Füle Kata főtáblára jutott a serdülők egyes versenyében a francia nemzetközi utánpótlás bajnokságon. » 17:25 LABDARÚGÁS: A listavezető Ferencváros továbbra is tartja tíz pontos előnyét az U21-es bajnokságban. » 16:53 KAJAK-KENU: Káoszközeli képet mutat az idei versenynaptár, de amint azt Hüttner Csaba utánpótlás-vezetőedző elmondja, mégis minden rangos viadalra esélyes csapatot tudunk küldeni. » 16:50 KOSÁRLABDA: A Honvéd és a Szombathely között dől el a juniorbajnokság ötödik helye. » 15:46 JÉGKORONG: A fehéroroszok legyőzték a kazahokat, a dán-norvég meccs dönt az A csoportba való feljutásról a debreceni U18-as divízió I/A-s világbajnokságon. » 15:00 LABDARÚGÁS: David Beckham csúnyán beégette a fiát az egyik közösségi oldalon (videóval). » 14:19 ASZTALITENISZ: Füle Kata nyert, Drabant Anita kikapott a serdülők egyes versenye csoportkörének második fordulójában a francia nemzetközi utánpótlás bajnokságon. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu