04.30.
23:10 LÁBTOLL-LABDA: A várakozásnak megfelelően az újszásziak sikerét (az első és a harmadik helyet) hozta az első ízben megrendezett, egynapos serdülő-csapatbajnokság Keszthelyen. » 20:50 ATLÉTIKA: Récsei Rita olimpiai szintet és új U23-as csúcsot ért el a szombathelyi 20 km-es gyalogló ob-n. » 20:26 TORNA: Boncsér Krisztián és Mészáros Krisztofer is megnyerte korosztálya egyéni összetett versenyét a nemzetközi Budapest-kupán. » 20:16 KÉZILABDA: Könnyedén nyert a Vác az ifjúsági leánybajnokságban. » 19:32 KOSÁRLABDA: Az alapszakaszban győztes Falco nagy hajrával nyerte meg az elődöntőt a házigazda fehérváriak ellen, és holnap a PVSK-val csap össze az U20-as férfibajnokság aranyérméért. » 19:24 KOSÁRLABDA: Pécs-Szombathely döntőt rendeznek a férfi U20-as bajnokságban. » 18:17 TORNA: A három korcsoportból kettőben a magyarok nyertek az ifjúsági fiúk nemzetközi Budapest-kupáján. » 18:05 ÍJÁSZAT: Hétfőn este látványos megnyitó indítja Hévízen az ifjúsági Európa Kupa első fordulóját, amelyen indul a háromszoros korosztályos világbajnok Orosz Viktor is. » 17:00 LABDARÚGÁS: Elballagott Tajti Mátyás (fotóval). » 16:39 LABDARÚGÁS: Egykori világklasszisok sztárjelölt fiairól szól írásunk, akik itt-ott már letették a névjegyüket, de csak évek múlva derülhet ki, hogy apjuk örökébe lépnek-e. » 15:52 KOSÁRLABDA: Izgalmas meccsen a Falco jutott fináléba a férfi U20-as bajnokságban. » 14:59 JÉGKORONG: Ilja Szorotkin (20) lesz az első számú kapus a magyarok elleni mérkőzésen. » 14:44 JUDO: Gercsák Szabina interjút adott a borsodi hírportálnak, amelyben részletesen beszél a kazanyi Eb-meneteléséről, a makacs sérüléséről, és arról, hogy Putyin orosz elnök is látta a bronzmérkőzését. » 13:56 KOSÁRLABDA: A Vasas legyőzte a Szolnokot a férfi U20-as bajnokság székesfehérvári döntőjében. » 13:46 LABDARÚGÁS: Győzött az MTK Budapest az U19-es bajnokság felsőházában. » 12:53 JÉGKORONG: Négy fiatal az orosz B válogatott ellen is jégre korcsolyázhat. » 12:53 VÍVÁS: Tapasztalt és tapasztalatszerzés céljából induló versenyzők alkotják a magyar csapatot a holnap a bulgáriai Plovdivban kezdődő U23-as Európa-bajnokságon. » 11:55 KOSÁRLABDA: A Budapesti Honvéd játszhat az ötödik helyért a férfi U20-as bajnokság székesfehérvári döntőjén. » 11:28 TENISZ: Először szeptemberben, majd a következő két évben is Budapest ad otthont mindkét nemben az U16-os korosztály csapat-világbajnokságának. » 11:00 JÉGKORONG: Ősszel indulhat el a székelyföldi akadémia. » 10:24 PÁLYAÍJÁSZAT: Május 2-án kezdődik Hévízen az ifjúsági Európa Kupa első fordulója. » 09:56 FORMA–1: Az Orosz Nagydíj tegnapi, első edzésén, a Renault új tesztpilótájaként bemutatkozhatott a húsz éves, orosz Szergej Szirotkin. » 09:37 KÉZILABDA: Nem kímélte a Siófok a Vácot a női juniorbajnokságban. » 09:01 LABDARÚGÁS: A Manchester United szerződtette a holland Tahith Chongot (16). »
04.29.
21:30 TÚRAAUTÓ: Keszthelyi Vivien a negyedik helyen végzett a közép-európai zóna magyar bajnoki futamán. » 21:20 JÉGKORONG: Galló Vilmos (19) gólt lőtt a kazahok ellen a Tüskecsarnokban rendezett felkészülési mérkőzésen. » 20:42 LABDARÚGÁS: Az amerikaiak nyerték az U18-as Szlovákia-kupát. » 19:45 KÉZILABDA: Hornyák Ágnes a Budaörs szakmai igazgató-helyettesekénk a klub utánpótlásáért dolgozik a következő szezontól. » 19:38 KOSÁRLABDA: Egyedül az NB I B-ből érkezett MTK Törökbálint borította a papírformát (a Szolnoki Olaj ellenében) az U20-as férfibajnokság székesfehérvári nyolcas fináléjában, a másik három találkozón NB I-es csapat jutott az elődöntőbe. » 18:59 JÉGKORONG: Ötödször is alulmaradt az U15-ös leányválogatott a helsinki World Selects nemzetközi tornán, de a helyosztót megnyerte az észak-amerikai SHD Global ellen, és a 11. helyen végzett. » 18:36 TENISZ: Deli Merse és Páll Noel döntőbe jutott párosban a spanyol U12-es versenyen. » 17:54 KOSÁRLABDA: Az MTK is bejutott a férfi U20-as bajnokság elődöntőjébe. » 17:33 KOSÁRLABDA: A Pécs legyőzte a Vasast a férfi U20-as bajnokság negyeddöntőjében. » 16:44 VÍZILABDA: Debreceni „Varga-betű” – öt év után távozik a vezetőedző, az utánpótlás kétszeres olimpiai bajnok szakmai igazgatója. » 16:35 JÉGKORONG: A tizenegyedik helyet szerezte meg a leány U15-ös válogatott a helsinki World Selects nemzetközi versenyen. » 16:05 TENISZ: Gécsek Fanni nyerte egyesben a dunakeszi U16-os versenyt. » 15:40 LABDARÚGÁS: Az egy éve alakult Deák Bamba Akadémia (és az időközben Diósgyőrbe távozott Pisont István) kiváló munkáját minősíti, hogy az anyaegyesülete, az 1908 SzAC Budapest együttműködési megállapodást kötött a Magyar Futball Akadémiával. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu