07.13.
20:48 ASZTALITENISZ: Két magyar csapat is negyeddöntőt játszhat a korosztályos Eb-n. » 20:23 ÚSZÁS: Kettős magyar sikerrel zárta a válogatott az ifjúsági Eb-t. » 20:13 STRANDKÉZILABDA: A férfi U18-as válogatott is Európa-bajnok lett Lorcában. » 19:59 KÉZILABDA: Dél-Korea nyerte a Horvátországban rendezett junior-világbajnokságot, Szekerczés Luca bekerült az álomcsapatba. » 19:50 ASZTALITENISZ: Az ifjúsági fiúválogatott győzött, a leány kikapott a nyolcaddöntőben a korosztályos Európa-bajnokságon. » 19:06 ÚSZÁS: Szokol Szonja ezüstérmet szerzett 50 méter pillangón a dordrechti ifjúsági Európa-bajnokságon. » 18:18 ÚSZÁS: Kettős magyar győzelem született 400 méter vegyesen Dordrechtben, az ifjúsági Európa-bajnokságon. » 18:06 ASZTALITENISZ: A serdülő lányok nyolc közé jutottak, a fiúk búcsúztak a nyolcaddöntőben az olaszországi korosztályos Európa-bajnokságon. » 17:54 STRANDKÉZILABDA: Megnyerte a női U18-as válogatott az Európa-bajnokságot, Lorcában. » 16:31 KAJAK-KENU: Aranyérmet szerzett a Lakatos Zsanett (19), Takács Kincső (20) páros C2 500 méteren a brandenburgi felnőtt Európa-bajnokságon. » 15:47 KÉZILABDA: Dánia nyerte meg a bronzérmet a horvátországi női junior-világbajnokságon. » 14:52 KOSÁRLABDA: Megvan a leány U18-as B-divíziós Európa-bajnokságra utazó csapat. » 14:28 KAJAK-KENU: Lakatos Zsanett (19) ezüstérmet szerzett C1 200 méteren a brandenburgi felnőtt Európa-bajnokságon. » 13:59 LABDARÚGÁS: Eb előtt történelem: legutóbb 1984-ben nyert tornát az U18-as válogatott. » 13:42 ATLÉTIKA: Huszonöt dobogós helyezést gyűjtöttek a magyarok a négy ország ostravai versenyén. » 12:54 STRANDKÉZILABDA: Döntős a női U18-as csapat a Lorcában zajló Európa-bajnokságon. » 12:22 ASZTALITENISZ: Nyolcaddöntős a serdülő fiú- és leány, valamint az ifjúsági leánycsapat is az Olaszországban zajló Európa-bajnokságon. » 12:04 KÉZILABDA: Kiütéssel búcsúzott a magyar női válogatott a junior-világbajnokságtól. » 10:50 KÉZILABDA: A magyar válogatott 36-18-ra nyert a horvátországi női junior-világbajnokságon, és hetedik lett. » 10:13 LABDARÚGÁS: Mészöly Géza 24-ről 22 főre szűkítette a hazai rendezésű U19-es Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott keretét. » 09:44 KÉZILABDA: Norvégia lett a kilencedik a horvátországi női junior-világbajnokságon. » 09:22 STRANDKÉZILABDA: Elődöntős a női és férfi U18-as válogatott is a spanyolországi Európa-bajnokságon. » 09:01 KOSÁRLABDA: Vereség a lettektől, a bennmaradásért kell harcolnia a férfi U20-as válogatottnak az A-divíziós Európa-bajnokságon, Krétán. »
07.12.
20:10 BIRKÓZÁS: Szabó László (23) és Lám Bálint (22) aranyérmet nyert a pécsi egyetemi világbajnokságon! » 20:07 ÚSZÁS: Pap Bianka ezüstérmet szerzett az ifjúsági Eb-n. » 19:22 KÉZILABDA: Az NB I/B-ben szerepel az Orosháza juniorcsapata a 2014-15-ös szezonban. » 18:22 ÚSZÁS: Pap Bianka ezüstérmet szerzett Dordrechtben az integrált ifjúsági Európa-bajnokságon. » 18:13 KOSÁRLABDA: Egy vereséggel és egy győzelemmel végzett az U18-as leányválogatott Horvátország ellen. » 17:45 LABDARÚGÁS: A Chelsea szerződtette a Barcelonától Josi Quintérót (17). » 17:11 TENISZ: Khin Dániel és Vörös Máté nyerte a párosveresnyt az osztrák U14-es tornán. » 17:07 ASZTALITENISZ: Az olaszországi korosztályos Európa-bajnokság csapatversenyeiben remekül rajtoltak a magyar fiatalok; az ifjúsági fiúk máris nyolcaddöntősök. » 16:53 TENISZ: A negyeddöntőben búcsúzott Kotormán Ákos a prágai juniortornán. » 15:36 KÉZILABDA: Rendkívül fiatal kerettel vág neki az élvonalnak a Mosonmagyaróvári Kézilabda Club SE. » 15:20 KÉZILABDA: Újabb győzelmet aratott a férfi juniorválogatott Dabason. » 15:01 ASZTALITENISZ: Hibátlan mérleggel jutott a nyolcaddöntőbe a magyar ifjúsági fiúválogatott az olaszországi Európa-bajnokságon. » 14:58 VÍZILABDA: Montenegrói felkészülési tornán szerepel a juniorválogatott. » 14:50 LABDARÚGÁS: Roberto Carlos magyar származású fia után a Real Madrid érdeklődik. » 14:10 KOSÁRLABDA: Hengereltek a lányok: zsinórban hetedik győzelmével A-divízióba jutott a női U20-as válogatott! » 13:37 LABDARÚGÁS: Kulcsszereplők értékelik az üzbégek elleni dupla meccset egy héttel az U19-es Eb rajtja előtt. » 13:24 IFJÚSÁGI OLIMPIA: A nandzsingi polgármester ígéretet tett arra, hogy a lehető legtisztább levegőt biztosítsák az ifjúsági olimpiára. » 12:57 LABDARÚGÁS: Batizi-Pócsi Balázs (22) ismét kölcsönben játszik az NBII-ben. » 12:28 JÉGKORONG: Dósa Krisztián (20) a Miskolci Jegesmedvéknél kezdi profi karrierjét. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu