16:44 ASZTALITENISZ: A tizenhét éves dél-koreai Csoj Hjo Dzsu nyert felnőtt női egyesben a zágrábi World Tour-viadalon. » 16:13 VÍVÁS: Insperger Sámuel és Pásztor Flóra nyerte a junior tőrözők hazai előválogatóját. » 15:35 FORMA–1: Max Verstappen (17) gumifalba csapódott a Monacói Nagydíjon (videóval). » 15:24 KOSÁRLABDA: A litván Aisciai az európai ifjúsági liga fináléjában lemosta a pályáról az erősen tartalékos Vasast, amely a mesés második helyet szerezte meg. » 15:21 VÍZILABDA: A második helyen végzett az U17-es fiúválogatott a stuttgarti felkészülési tornán. » 15:16 TENISZ: Kotormán Ákos és Piros Zsombor is elődöntőt játszik a budapesti G4-es junior ITF-versenyen. » 14:45 KOSÁRLABDA: A „dobás doktorának” nevezett utánpótlásedző tart tábort Budapesten. » 14:09 CSALÁD ÉS SPORT: Szülői bizottság alakult a cselgáncsban, mi pedig annak néztünk utána, hogy életképes lehet-e az ötlet más sportágakban is. » 13:53 ATLÉTIKA: Gyulai és kecskeméti győzelem a Sport XXI. Alapprogram békéscsabai versenyén. » 13:12 KOSÁRLABDA: Kikapott az EYBL-döntőben, és ezüstérmet szerzett a Vasas U17-es fiúcsapata Klaipedában. » 12:28 LABDARÚGÁS: Fidzsi ellen lép pályára hétfőn az U20-as válogatott. » 11:23 KARATE: Hárspataki Gábor második lett a zágrábi meghívásos versenyen. » 10:47 BIRKÓZÁS: Az ESMTK aratott a kötöttfogású serdülőbajnokságon. » 10:12 ATLÉTIKA: A dobószámok nem veszélyesebbek, mint bármelyik sportág, de "dupla akkora figyelemre van szükség a pályán” - mondja Gyulai Miklós, a szövetség elnöke a szombathelyi baleset kapcsán. » 09:42 LABDARÚGÁS: Martin Ødegaard minden idők legfiatalabb játékosaként debütált a Real Madridban (videóval). » 09:03 ÚSZÁS: Novoszáth Tamás nyerte a juniorok 3000 méteres számát a hosszútávúszó országos bajnokságon. »
05.23.
21:34 VÍZILABDA: Magabiztosan győzte le Németországot az U17-es fiúválogatott a stuttgarti felkészülési tornán. » 21:26 KÉZILABDA: A NEKA legyőzte az FTC-t a női junior NB I zárómeccsén. » 20:56 ATLÉTIKA: Gyurátz Réka juniorcsúcsot dobott, mellyel vb-indulást szerzett. » 20:50 LABDARÚGÁS: A tizenhét éves Boros Gábor góljával nyert a Diósgyőr a Nyíregyháza ellen az NB I keleti rangadóján. » 19:45 ASZTALITENISZ: A papírforma csak meg-megingott, de végül bejött a Szekszárdon ma megkezdődött országos serdülő- és ifjúsági bajnokságon. » 19:09 TENISZ: Bondár Anna döntőbe jutott a román 10 ezres viadalon. » 19:00 KOSÁRLABDA: Különleges, 24-4-es sorozattal vette át a vezetést a Vasas Akadémia U17-es fiúcsapata a litván Sabonis ellen, győzött, és vasárnap a litván Aisciai ellen az Európai Ifjúsági Kosárlabdaliga döntőjében léphet pályára. » 18:15 SZABADIDŐSPORT: Szeged klubjait, sportolóit összehozó sárkányhajóversenyt rendez a Tisza-parti város. » 17:50 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR: Rózsa Balázs (Utensilnord) az élbollyal jött be a V4-viadalon. » 17:14 TENISZ: Gálfi Dalmáékat legyőzte a cseh páros a milánói ITF-viadal döntőjében. » 17:08 ASZTALITENISZ: A Bruckner Máté, Majoros Bence illetve a Fehér Orsolya, Hartbrich Leonie kettős nyerte az ifjúsági párosok versenyét az országos bajnokságon. » 16:48 LABDARÚGÁS: Célegyenesben a Puskás Akadémia U18-as csapata, ma a Népligetben 4-2-re legyőzte a Ferencvárost, és megnyugtató előnnyel várja az utolsó akadályt, amelyen átlépve bajnok lesz, és indulhat az ifjúsági BL-ben. » 16:06 KAJAK-KENU: Noé Zsombor és Vass Péter bronzérmes a duisburgi VK-n K-2 1000 méteren. » 15:48 ASZTALITENISZ: A Majoros Bence, Imre Leila kettős nyerte a vegyes párosok versenyét az ifjúsági országos bajnokságon. » 15:33 VÍZILABDA: A KSI várja az élről a 2. fordulót a serdülő bajnokságban. » 15:15 KOSÁRLABDA: Döntőbe jutott a Vasas az EYBL-ben. » 14:54 KÉZILABDA: Nehéz, kissé zavaros szezont zárt bajnoki címmel a Mosonmagyaróvár KC SE női juniorcsapata, amelynek az edzője, Bognár Róbert azt állítja, hogy Fortuna nem véletlenül fogta az ő kezüket. » 14:15 JÉGKORONG: Rich Chernomaz támogatását is élvezi a Mol ligába vágyó MAC. » 13:49 LABDARÚGÁS: Egy fordulóval a vége előtt a bajnoki cím küszöbén a Puskás Akadémia U18-as csapata. » 13:13 LABDARÚGÁS: Gólgazdag fordulóban nyert a Honvéd az U16-os bajnokságban. » 12:50 BIRKÓZÁS: A pánamerikai juniorbajnoksággal kezdődött meg az utánpótlás-világversenyek szezonja; az Egyesült Államok és a házigazda Kuba képviselői egyaránt nyolc aranyat nyertek. » 12:28 LABDARÚGÁS: Izgalmas hajrá után a Puskás Akadémia nyerte meg az U17-es bajnokságot. » 11:51 KERÉKPÁRSPORTOK: Íme, a Magyar Nagydíj rajtlistája! » 11:15 SÚLYEMELÉS: A II. Nyugat-magyarországi utánpótlás országos bajnokság eredményei. » 10:22 JÉGKORONG: Újabb nagy feladatokra és szép sikerekre készül a Linz tizenhét éves csatára, Gáspár Máté, akinek a szövetség odaítélte a legjobb ifjúsági játékost megillető Leveles-kupát. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu