Utánpótlássport 2016

21:01 VÍVÁS: Bányai Zombor bronzérméhez hasonló teljesítményt nem nyújtottak a magyar csapat tagjai, de nagyjából a papírformának megfelelően szerepeltek az U23-as minszki Európa-bajnokságon. » 20:45 ÚSZÁS: A felnőttek megméretését idéző külsőségek közepette rendezték meg a Tüskeuszodában az iskolai úszó vb-jét. Csobbantak a jövő magyar sztárjai is, a fiúk 4x100-as váltója ezüstöt nyert » 20:40 RÖPLABDA: Ötszettes csatában nyert az U19-es fiúválogatott a bolgárok ellen a magyar-szlovák közös rendezésű Eb győri csoportjában. » 20:07 ASZTALITENISZ: Egy ezüst-, egy bronzérem a belga serdülő nemzetközi bajnokságon leány párosban. » 19:46 AUTÓSPORT: Meghalt egy 11 éves gokartos egy spanyolországi versenyen. » 19:25 JÉGKORONG: Imponáló főlénnyel győzte le szlovén ellenfelét az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia, de a másik mérkőzésen a Klagenfurt nem hibázott, a magyar csapatnak csak ezüstérem jutott a Rookie Cupon » 18:38 ASZTALITENISZ: Nem jutott döntőbe Drabant Anita a belga serdülő nemzetközi bajnokságon. » 17:57 VÍVÁS: Lengyel és olasz siker az U23-as Európa-bajnokság harmadik napján. » 17:31 VASÁRNAPI RETRÓ: Minden idők legfiatalabb Forma-1es futamgyőztese négy és fél évesen kezdett gokartozni, 16 évesen üét versenyautóba, hogy aztán a tavalyi Spanyol Nagydíjon olyan győzelmet érjen el, amilyet már nem fog senki más. » 17:06 JÉGKORONG: A Klagenfurt nyerte az U16-os Rookie Cup székesfehérvári négyes döntőjét. » 16:26 ASZTALITENISZ: A mindössze 15 éves Both Olivér legyőzte a legutóbbi Eb-n negyeddöntős Oláh Bendeket a felnőtt Budapest-bajnokságon. » 15:56 JÉGKORONG: Kiütéses győzelmet aratott az U16-os Rookie Cup utolsó napján az ifj. Ocskay-akadémia » 15:31 ÚSZÁS: Milák Kristóf a debreceni felnőtt ob egyik szenzációjaként legyőzte Cseh Lászlót 100 m pillangón. Az érdi versenyzőnek még tavaly sem volt tökéletes a technikája , de olyan delfinlába van, amilyennel csak születni lehet. Portré. » 14:41 VÍVÁS: Nem maradt magyar versenyző férfikardban az U23-as Európa-bajnokságon. » 13:56 VÍVÁS: Három magyar is 32 között férfikardban az U23-as Eb-n. » 13:45 ASZTALITENISZ: Drabant Anita elődöntős a belga serdülő nemzetközi bajnokságon. » 13:44 LABDARÚGÁS: A Haladás és az MTK kihasználja, a Videoton és a Ferencváros viszont nem él az MLSZ „fiatalszabályának” a lehetőségeivel. Körkép a második évadát élő ajánlásról. » 13:12 VÍVÁS: Nem sikerült a négy közé jutás Kun Annának párbajtőrben az U23-as Eb-n. » 12:53 GYÁSZ: Meghalt két fiatal hegymászó a romániai Retyezát-hegységben. » 12:25 VÍVÁS: Kun Anna már negyeddöntős párbajtőrben az U23-as Eb-n. » 11:44 VÍVÁS: Csak Kun Anna jutott tizenhat közé női párbajtőrben az U23-as Eb-n. » 10:47 ASZTALITENISZ: Drabant Anita és Phan Viola nyolc közé jutott a belga serdülő nemzetközi bajnokságon. » 10:23 VÍVÁS: Mind a négy magyar versenyző főtáblára jutott a U23-as vívók minszki Európa-bajnokságán női párbajtőrben.. » 09:46 KÉZILABDA: Vasárnap és hétfőn rendezik meg a 7. nemzetközi Kanyó Antal utánpótlás-emléktornát. » 09:03 ÖKÖLVÍVÁS: Erdei Zsolt szerint van nagyon jó utánpótlásképző program Magyarországon, de az egyesületi edzőket győzködni kell a tehetséges gyerekek elengedéséről; interjú a szövetség új elnökével. » 09:02 ASZTALITENISZ: Négy magyar versenyző is a legjobb 16 közé jutott a Spaban zajló belga nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. »
04.22.
22:28 JÉGKORONG: Hosszabbításra mentett mérkőzésen vereséget szenvedtek az ifj. Ocskay Gábor Akadémia hokisai a Klagenfurttól az U16-os Rookie Cupon » 22:07 RÖPLABDA: Küzdeni tudtak, nyerni viszont nem a fiataljaink az U19-es Eb halálcsoportjában, de a szövetségi kapitány szerint csak túlizgulták a nyitómeccsüket » 21:42 ÚSZÁS: A mindössze 17 éves érdi Milák Kristóf 100 m pillangón remek idővel legyőzte Cseh Lászlót, rajtkőre állhat a budapesti vizes vb-n » 21:40 ASZTALITENISZ: Ezüstérmet szerzett a magyar serdülő-leánycsapat a Spában zajló belga nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 21:08 VÍVÁS: Bányai Zsombor 20 évesen lett párbajtőrben a minszki U23-as Európa-bajnokság bronzérmese; az eredményt csalódottan fogadta. » 20:04 RÖPLABDA: Nagy küzdelemben 3-0-ra kikapott a magyar válogatott Győrben az U19-es Európa-bajnokságon. » 19:59 JUDO: A bajai Szigetvári Mercédesz (18) a varsói felnőtt Eb-n két vazarival legyőzte Rio olimpiai bajnokát, a francia Émilie Andeolt, végül hetedik lett. » 19:58 KÉZILABDA: Huszonegy góllal nem nyert meccset egyik csapat sem a fiú ifjúsági NB I-ben. » 19:09 ÚSZÁS: Milák Kristóf (17) felnőtt-világbajnoki A szinttel nyerte meg a 100 m pillangót a felnőtt ob-n. » 18:47 KÉZILABDA.: Kivétel nélkül hazai sikerek születtek a női juniorélvonalban. » 18:21 ÚSZÁS: Dobogóra értek a fiatalok 200 m gyorson a debreceni felnőtt ob-n. »