Utánpótlássport 2016

20:07 KOSÁRLABDA: Férfiválogatottunk avatta fel a kecskeméti utánpótláscentrumot » 19:22 KÉZILABDA: Ugyan nagyot küzdött az ifjúsági leányválogatott, mégis vereséget szenvedett a norvégoktól a Szlovákiában zajló U17-es Eb elődöntőjében, így vasárnap a harmadik helyért játszhat. » 19:17 LABDARÚGÁS: A Tottenham hivatalos honlapján jelentette be Davinson Sanchez (21) szerződtetését » 18:23 ÖTTUSA: Három utánpótláskorú versenyzőnk vesz részt a hétfőn kezdődő kairói felnőtt-világbajnokságon » 17:25 TENISZ: Khin Dániel (17) nyerte a fiú U18-as országos bajnokságot Zalaegerszegen » 17:13 ÖTTUSA: A jövő évi ifjúsági olimpiára kvótát szerzett Gulyás Michelle győzelme mellett hibátlan teljesítményével is felhívta magára a figyelmet. » 16:55 KOSÁRLABDA: A cseh csapattal játszik U16-os fiúválogatottunk a B divíziós Európa-bajnokság hetedik helyéért » 16:05 LABDARÚGÁS: A Budapest Honvéd profiszerződést kötött a 17 éves Szeles Patrikkal » 15:06 KOSÁRLABDA: Az U16-os fiúválogatott elrontotta az utolsó negyedet az ukránok ellen a Szófiában zajló B divíziós Európa-bajnokságon, így a torna záró napján a hetedik helyért játszhat. » 14:53 ASZTALITENISZ : A legjobb négy közé jutott az U21-es korosztályhoz tartozó Ecseki Nándor, Szudi Ádám páros a bolgár felnőtt nemzetközi bajnokságon » 14:41 LABDARÚGÁS: Rangos nemzetközi tornát nyert Zágrábban az Illés Akadémia-Haladás U19-es csapata; honlapunknak Pacsi Bálint vezetőedző értékeli a fiúk teljesítményét. » 14:24 KOSÁRLABDA: A hetedik helyért játszhat az U16-os fiúválogatott a Szófiában zajló B divíziós Európa-bajnokságon » 13:59 KOSÁRLABDA: Csoportelsőként jutott az elődöntőbe az U14-es leányválogatott a Slovenia Ball nemzetközi felkészülési tornán » 12:47 KOSÁRLABDA: Három fiatal játékossal kötött szerződést a Kaposvári KK élvonalbeli férficsapata » 11:53 KOSÁRLABDA: Tizenkét hely már elkelt a jövő évi U17-es leány kosárlabda-világbajnokságra, ebből az egyiket a magyar válogatott szerezte meg. » 11:28 TENISZ: Kisantal Dominik és Kéki Márk nyerte az U18-as országos bajnokság páros versenyét » 10:33 KOSÁRLABDA: Az U14-es leányválogatott két győzelemmel kezdett a Slovenia Ball nemzetközi felkészülési tornán » 09:46 LABDARÚGÁS: A Tottenham 28 millió fontot fizet az Ajax védőjéért, Davinson Sánchezért (21) » 09:18 JÉGKORONG: A 18 éves Kreisz Brúnó nagy lehetőséget kapott: a finn első osztályú KalPa együttese próbajátékra hívta a MAC ígéretét. » 09:06 KOSÁRLABDA: Székely Norbert lehet a női felnőttválogatott szövetségi kapitánya »
08.17.
20:16 ÍJÁSZAT: A tizenöt éves Háromszéki Petra terepíjászatban nyert junior Európa-bajnokságot a németországi Hohegeiss városát övező sűrű fenyőerdőkben. » 20:04 LABDARÚGÁS: Öt éves szerződést írt alá Kévin N’Doram (21) Monacóban » 19:15 3x3-AS KOSÁRLABDA: Srí Lankán zárul az U23-as Nemzetek Ligája, a magyar férfi és női válogatottra pénteken és vasárnap is torna vár. » 18:43 LABDARÚGÁS: Kylian Mbappé (18) még a kispadra sem ülhet le pénteken a Metz ellen » 18:12 ATLÉTIKA: A felnőtt-világbajnokságon jól szerepelt Kozák Luca lenne a második magyar gátfutónő, akinek sikerül 13 másodpercen belül teljesítenie a 100 méteres távot. » 18:07 TORNA: Kovács Zsófia (17) és Dévai Boglárka (17) indulnak az októberi montreali világbajnokságon » 17:37 KAJAK-KENU: Az idei Vízivándor Programban 1500 gyerek lapátolt a Tiszán » 17:01 KOSÁRLABDA: A britek jobbak voltak az U16-os fiúválogatottnál a Szófiában zajló B divíziós Európa-bajnokság negyeddöntőjében, így a magyar csapat az 5-8. helyért folytathatja. » 16:45 ASZTALITENISZ: Európa 13 országából érkeztek fiatalok Kiskunfélegyházára az ETTU tehetségkutató edzőtáborába » 16:39 KOSÁRLABDA: Nem jutott a négy közé az U16-os fiúválogatott a Szófiában zajló B divíziós Európa-bajnokságon » 15:16 TENISZ: Furák Csenge (18) nyerte a leányok U18-as országos bajnokságát Zalaegerszegen » 14:52 LABDARÚGÁS: A Real Madrid 21 éves játékosa, Marco Asensio is gólt szerzett a szerda esti spanyol szuperkupa-döntőben » 14:23 KÉZILABDA: Az edzés mellett a pihenésre is jutott ideje a magyar leányválogatottnak az U17-es Európa-bajnokság szünnapján, így pénteken feltöltődve léphet pályára a norvégok elleni elődöntőben. » 13:22 KÉZILABDA: Biztosan a Ferencvárosban folytatja Háfra Noémi (18) a következő szezonban » 11:44 ATLÉTIKA: Nyílt junior- és ifjúsági bajnokságot rendez a Budapesti Atlétikai Szövetség péntektől az Ikarus BSE pályáján » 11:38 BIRKÓZÁS: Ázsia kadetbajnoksága sok tanulsággal szolgál az Eb-n kiemelkedően szerepelt magyar fiataloknak a szeptemberi athéni világbajnokságra. » 10:44 TENISZ: Az amerikai Frances Tiafoe (19) legyőzte a német Alexander Zverevet (20) Cincinattiban »