Utánpótlássport 2016

16:39 GOLF. Závaczki Bálint és Kis Polett Karolina lett a legjobb junior idén » 16:05 JÉGKORONG. Erődemonstrációt tartott a Volán, szorosan győzött a MAC az osztrák U18-as bajnokságban » 15:36 JÉGKORONG. A németektől is kikapott az U20-as férfiválogatott a franciaországi divízió I/A csoportos világbajnokságon » 14:31 FRIZBI. Noha nem éppen a legkorszerűbb tehetségkutatási módszerekkel, hanem mára idejét múlt, toborzó plakátokkal keresi a szövetség a 2019-ben rendezendő U17-es Európa-bajnokság magyar szereplőit, a jószándékú lelkesedés is vezethet eredményre. » 13:53 ÚSZÁS. Lakatos Dávid (18) mégis döntőt úszhat 1500 m gyorson Koppenhágában a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 13:10 GOLF. Európai minősítést kapott a magyar profi golfedzőképzés » 12:57 WESTERN LOVAGLÁS. A junior világ- és Európa-bajnok Gina-Maria Schumachert (20) díjazták Münchenben » 12:33 LABDARÚGÁS. Az U17-es labdarúgó-válogatottra is lehet szavazni az Év csapata választáson » 12:11 LABDARÚGÁS. A Németországban légióskodó Christian Pulisic (19) lett az év játékosa az Egyesült Államokban » 11:27 ÚSZÁS. Gyurinovics Fanni (16) döntőbe került a 4×50 méteres gyorsváltóval a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 11:22 LABDARÚGÁS. Az esztendő négy utánpótlás-világversenyéből hármat az angolok nyertek, egy arany jutott a németeknek, míközben olyan, a sportágban egzotikusnak nevezehető országok is megjelentek a mezőnyben, mint Új-Kaledónia és Vanuatu. » 10:50 MŰKORCSOLYA. Három magyar páros indul a juniorok között jégtáncban a kassai Négy nemzet-tornán » 10:11 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. A DVTK 6-16 éves gyerekekkel alapított új szakosztályt » 10:00 ÚSZÁS. Németh Nándor (18) a férfi 4×100-as gyorsúszóváltó tagjaként jelölt lett az Év csapata választáson » 09:49 KOSÁRLABDA. A madridi Luka Doncic (18) remekül játszott a Barcelona ellen az Euroligában » 09:22 JÉGKORONG. Kora délután Németország ellen lép pályára az U20-as válogatott a divízió I/A csoportos világbajnokságon » 09:07 ASZTALITENISZ. A tizenhárom éves, nyírbátori Tölgyes Dorottya lendületben van, sikert sikerre halmoz itthon és a nemzetközi mezőnyben is. »
12.14.
20:53 VITORLÁZÁS ÉS SZÖRF. Mind a három magyar hajó jobban teljesített a Kínában zajló ifjúsági világbajnokságon, és valamivel kedvezőbb helyzetben várja a pénteki, utolsó futamot. » 20:07 KÉZILABDA. Kettős győzelmet aratott a PLER-Budapest a fiú utánpótlás-bajnokságban » 19:25 MŰUGRÁS. Nem rendezi meg a hét végére kiírt utánpótlás (és felnőtt) országos bajnokságot a sportági szövetség, mert nincs szakembergárdája a lebonyolításhoz – mi kérdeztünk volna, de csak levelet kaptunk. » 18:51 KÉZILABDA. Magabiztosan győzött a női juniorválogatott az élvonalbeli Alba Fehérvár KC ellen » 17:45 VÍZILABDA. Az év utolsó napjaiban Budapesten edzőtáborozik az U18-as válogatott » 16:53 ÚSZÁS. Noha ifjúsági korú versenyzőink nem jutottak tovább az előfutamukból a koppenhágai felnőtt Eb-n, a második versenynapon született, új korosztályos csúcsok önmagukban is biztatóak. » 16:35 JÉGKORONG. Az Egyesült Államok U17-es csapata felkészülési mérkőzésen ütötte ki a szlovákok együttesét » 15:42 LABDARÚGÁS. A Milan szurkolói molinóval üzentek Donnarummának (18) » 14:44 LABDARÚGÁS. Lőw Zsolt tartott edzést a Videoton fiataljainak, a tréning az UEFA-pro-licences edzőképzés keretei között zajlott » 14:14 KÉZILABDA. A serdülő leányválogatott Lengyelországba utazik a hét végén, hogy részt vegyen az Olimpiai Reménységek Versenyén » 13:49 LABDARÚGÁS. Profi szerződést írt alá a Manchester United 17 éves középpályása » 13:30 KÉZILABDA. A 19 éves Lakatos Rita a Vác élvonalbeli felnőttcsapatának irányítójaként átlagban négy gólt lő meccsenként, és nem kis szerepe van abban, hogy együttese az előkelő negyedik helyen áll a bajnokságban. » 13:27 DARTS. Két utánpótláskorú versenyző indul a ma kezdődő világbajnokságon » 12:49 KARATE. Kihirdették a keretet a szocsi Európa-bajnokságra, majdnem a teljes válogatott utazik » 12:20 ÚSZÁS. Lakatos Dávid (18) a 9., Kalmár Ákos (17) pedig a 14. helyen végzett az 1500 m gyorsúszásban a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 11:46 ASZTALITENISZ. Nyolc fiatal kvalifikálta magát a 10 millió forint összdíjazású Versenyek versenye elnevezésű viadalra » 11:18 ATLÉTIKA. Százharmincan neveztek az idei karácsonyi versenyre » 11:13 ÚSZÁS. Holló Balázs (18) a 15. helyen végzett 400 m vegyesen, és nem jutott döntőbe a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 10:43 LABDARÚGÁS. Másodosztályú csapatért hagyja ott az Evertont a fiatal angol középpályás » 10:34 ÚSZÁS. Gyurinovics Fanni (16) 100 m gyorson és 100 m vegyesen egyaránt új egyéni csúcsot úszott, de egyiken sem jutott középdöntőbe a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 10:32 KOSÁRLABDA. A férfi Európa-kupa legutóbbi fordulójában a legértékesebb játékos címet a 19 éves Durázi Krisztofer érdemelte ki, s róla készült írásunkból kiderül, hogy a szombathelyi bedobó már jövőre megcélozza a felnőttválogatottságot. » 10:28 JÉGKORONG. Négy Nemzet Tornájára készülnek az U18-as lányok » 10:22 ÚSZÁS. Barta Márton (18) nem jutott döntőbe a 200 méteres férfi mellúszásban a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon » 10:05 ÚSZÁS. Németh Nándor (18) új egyéni csúccsal a 14. helyen végzett a férfi 200 méteres gyorsúszásban a felnőtt rövid pályás Európa-bajnokságon »