21:39 ÖKÖLVÍVÁS: Varázsossá tette az utolsó napot a 48 kg-ban szereplő Báki Alex a Kaposvárott rendezett junior Európa-bajnokságon, hiszen rendkívül koncentrált és magabiztos bunyóval aranyérmet szerzett. » 20:41 KÉZILABDA: A 15 éves Pál Tamarát alaposan meglepte, hogy meghívót kapott a nála jellemzően két évvel idősebbek alkotta ifjúsági válogatottba, de ha már ott van, mindent megtesz azért, hogy kivívja a helyét a vb-csapatban. » 20:29 BIRKÓZÁS: Ötödik lett Wittmann Kristóf (96 kg) a Bukarestben zajló junior Európa-bajnokságon. » 19:30 TRIATLON: Sebők Katalin nyert a juniorok között a bajai országos bajokságon. » 18:58 VÍZILABDA: A KSI U9-es fiúcsapata nyerte a Lignanóban rendezett HaBaWaBa-tornát. » 18:45 JÉGKORONG: Nem szerénykedik az észak-amerikai bajnokság draftjának első helyén elkelő Auston Matthews (18): a legjobb center akar lenni az NHL-ben. » 18:30 ÖKÖLVÍVÁS: Báki Alex (47 kg) megnyerte a Kaposvárott rendezett junior Európa-bajnokságot. » 18:00 KÉZILABDA: Második meccsén nyert a női juniorválogatott Romániában. » 17:51 KAJAK-KENU: Brillíroztak a fiatalok a Moszkvában zajló felnőtt Európa-bajnokságon: Takács Tamara (19) második, Kopasz Bálint (19) pedig harmadik lett K–1 1000 méteren. » 17:36 ÚSZÁS: Novoszáth Melinda (17) hatodik lett a római nemzetközi felnőttversenyen. » 16:19 KOSÁRLABDA: Tizedik lett a Munkácsy csapata a Tallinnban rendezett diákolimpiai világbajnokságon. » 15:27 KAJAK-KENU: Döntőbe jutottak a 200 méteres futamokban a fiatalok a moszkvai felnőtt Eb-n. » 15:19 JUDO: Pupp Réka (19) vigaszágra került a budapesti Grand Prix-versenyen. » 15:08 VÍVÁS: Sikert sikerre halmozott a páston, hat kupával tért haza az olimpici Grand Prix-ről a mindössze tizenhárom éves Muhari Eszter, miközben nyelvvizsgát tett, gyönyörű a bizonyítványa, és néhány napja a „Magyarország jó tanulója - jó sportolója”-cím büszke tulajdonosa. » 13:53 VITORLÁZÁS: Már hetedik a Gyapjas Balázs, Gyapjas Zsombor duó a 470-es junior-világbajnokságon. » 13:51 BIRKÓZÁS: Wittmann Kristóf török ellenféllel küzd meg a bronzéremért junior Eb-n. » 12:43 LABDARÚGÁS: Az angol bajnok is leigazolná Nagy Ádámot (21). » 12:08 TORNA: Kovács Zsófia alig várja, hogy visszatérjen Rióba, ahol áprilisban kvótát szerzett a sportágnak, és ahol – már az olimpián – a célja az, hogy élete legjobbját produkálja. » 11:49 LABDARÚGÁS: Dárdai Palkó (17) is a Hertha felnőttcsapatával kezdi meg a felkészülést. » 11:24 JÉGKORONG: Auston Matthews az észak-amerikai bajnokság, az NHL draftjának első választottja. » 11:03 BIRKÓZÁS: A szabadfogású verseny első napján Wittmann Kristóf az elődöntőbe jutott a junior Eb-n. » 10:51 KÉZILABDA: Első meccsén kikapott a női juniorválogatott a Romániában zajló nemzetközi tornán. » 10:47 KAJAK-KENU: Takács Tamara (19) ezüst-, Kopasz Bálint (19) bronzérmet szerzett a Moszkvában zajló felnőtt Európa-bajnokságon. » 10:13 KOSÁRLABDA: Kiütéssel nyerte harmadik felkészülési mérkőzését az U20-as férfiválogatott. » 09:37 TENISZ: A 17 éves Katie Swan ellen kezdi a verseny Babos Tímea Wimbledonban. » 09:29 KAJAK-KENU: „Az a király, aki az egyest nyeri” – mondja Béke Kornél, a Tiszaújváros tizenhét éves kajakosa, és annak jegyében az egyesre koncentrál a minszki korosztályos világbajnokság előtt. » 09:07 LABDARÚGÁS: A Bologna az Inter sokat tartott fiatalját igazolná le Nagy Ádám helyett. » 00:11 ÖKÖLVÍVÁS: Utolsó, versenyben maradt magyarként Báki Alex győzni tudott a kaposvári junior Eb elődöntőjében, míg Felföldi László vállsérülés miatt nem tudott kiállni. »
06.24.
22:33 BIRKÓZÁS: Érem nélkül, három ötödik hellyel zárt a magyar női birkózás a junior Európa-bajnokságon, de örömteli érzés, hogy a 63 kg aranyérmét a sepsiszentgyörgyi Incze Kriszta Tünde nyerte. » 21:13 VÍZILABDA: Manhercz Krisztián (19) góllal vette ki a részét a felnőttválogatott spanyolok elleni győzelméből. » 20:48 SÚLYEMELÉS: Szombaton rendezik Kecskeméten a Messzi István-emlékversenyt. » 19:45 BIRKÓZÁS: Száraz Vivien ötödik lett a junior Európa-bajnokságon. » 19:06 KÉZILABDA: Kettős kihívásra készül fel az ifjúsági leányválogatott Balatonbogláron, július 21-én a világbajnokság kezdődik, utána pedig következik a felnőtt NB I, amelyben résztvevő lesz a csapat. » 18:54 KAJAK-KENU: Nádas Bence (20) és Kopasz Bálint is döntős a Moszkvában zajló felnőtt Európa-bajnokságon. » 17:51 TENISZ: Nem jutott a döntőbe Visontai Tímea az olasz U16-os versenyen. » 17:05 KAJAK-KENU: Nádas Bence (20) a második helyen jutott a középfutamba 500 méteren a moszkvai felnőtt Eb-n. » 16:49 VÍZILABDA: Nehéz sorsolást kapott a világbajnokságra az U18-as válogatott, de a keret egyik tagja, Vadovics Viktor szerint a tavalyi Eb-n a könnyebb beosztás miatt nem tudott kellően felpörögni a csapat. » 15:50 TENISZ: Fárbás Réka a nyolc között búcsúzott a szlovéniai U16-os versenyen. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu