Utánpótlássport 2016

08.22.
21:22 BIRKÓZÁS: Az utánpótláskorú versenyzőink közül a kötöttfogású Torba Erik (21) tizedik lett, míg Galambos Ramóna (21) és Németh Zsanett (23) szerdán lép szőnyegre a felnőtt-világbajnokságon. » 21:00 LABDARÚGÁS: Legyőzte a románokat az U17-es leányválogatott » 20:26 LABDARÚGÁS: Kihirdette a Málta elleni Eb-selejtezőre készülő keretét Michael Boris, az U21-es válogatott szövetségi edzője » 20:13 SAKK: A fiúk a mezőny első harmadában állnak négy versenynapot követően az U18-as csapat Európa-bajnokságon » 19:47 KÉZILABDA: Hibátlan teljesítménnyel nyert tornát Székelyudvarhelyen a NEKA serdülő leánycsapata » 19:34 TEKE: Utánpótlás-seregszemlét rendeznek a hét végén három korcsoportban » 18:58 ÚSZÁS: Magyar idő szerint szerda délután megkezdődik a junior-világbajnokság Indianapolisban, amelyen a Milák Kristóffal, Németh Nándorral és Késely Ajnával a soraiban fellépő válogatott célja, hogy megszerezze a korosztályos vb-k történetének első magyar aranyát. » 18:05 VITORLÁZÁS: Balatonfüreden már zajlik a Finn Dingi kategória U23-as világbajnoksága, amelyen a magyar versenyzők tapasztalatszerzési céllal vesznek részt. » 17:44 KÉZILABDA: Rekordnevezés a gyermekbajnokságokba » 17:05 LABDARÚGÁS: Sérülten is folytatni akarta a Lech Poznan elleni lengyel bajnokit a Termalica csapatának 21 éves magyar játékosa, Kecskés Ákos, de ömlött a fejéből a vér, így le kellett cserélni » 15:08 KÉZILABDA: Az EHF által frissen kitüntetett Bohus Bea szövetségi edző az U17-es leányválogatott Európa-bajnoki bronzérméről nyilatkozik honlapunknak. » 14:44 LABDARÚGÁS: Kétmillió eurót kér Sallai Rolandért (20) a Puskás Akadémia » 14:07 BIRKÓZÁS: Torba Eriknek (21) befejeződött az első felnőtt-világbajnoksága. » 13:07 BIRKÓZÁS: A vigaszágban reménykedhet Torba Erik a felnőtt-világbajnokságon. » 12:34 VÍZILABDA: Csoportelsőként várja a folytatást a magyar válogatott az újvidéki U17-es leány Európa-bajnokságon, miután harmadik mérkőzésén 28 (!) gólnyi differenciával süllyesztette el a bolgárokat. » 12:06 GYEPLABDA: Vasárnap rendezik a Magyar Gyeplabda Napját » 11:49 AUTÓSPORT: Keszthelyi Vivien, az Audi tehetséggondozó akadémiájának 16 éves pilótája mindkét futamot pontszerző helyen zárta Zandvoortban, a TT Cup sorozat hollandiai versenyén. » 11:34 VÍZILABDA: Harmadik mérkőzősét is megnyerte, s ezzel csoportelső a magyar válogatott a Szerbiában zajló leány U17-es Európa-bajnokságon » 11:11 BIRKÓZÁS: Nagyszerű győzelemmel rajtolt Torba Erik (21) a felnőtt-világbajnokságon. » 11:09 VITORLÁZÁS: Érdi Mária (19) az összetett verseny ötödik helyén áll a felnőtt-világbajnokságon » 10:47 GOLF: Balatonudvari lesz a házigazdája a hétvégi junior magyar bajnokságnak » 10:36 EVEZÉS: Szeptember 16-17-én Szolnokon rendezik az országos diákolimpiai döntőt » 10:26 CURLING: Utánpótláskorú versenyzők is részt vehetnek a szövetség vegyes páros táborában » 10:15 ATLÉTIKA: Közzétették az ifjúsági és junior Magyar Liga hétvégi döntőjébe jutottak listáját » 09:03 LABDARÚGÁS: Kiállították az Arsenal sztárját a londoniak U23-as bajnoki meccsén » 09:00 KOSÁRLABDA: Összeállításunkban szemügyre vesszük a nagypályás korosztályos válogatottak nyári szereplését, és megvonjuk az összesen nyolc világverseny mérlegét. »
08.21.
21:13 BIRKÓZÁS: Grúz ellenféllel kezd Torba Erik (21) a párizsi felnőtt-világbajnokság második kötöttfogású napján. » 20:41 VÍZILABDA: A harmadik negyedben mutatott nagyszerű játékának köszönhetően legyőzte az orosz csapatot a magyar válogatott az Újvidéken zajló leány U17-es Európa-bajnokságon, s ezzel nagy lépést tett a csoportelsőség felé. » 20:22 KOSÁRLABDA: A magyar női U23-as 3x3-as válogatott megnyerte Colombóban a Nemzetek Ligája ötödik fordulóját, s egyben a sorozatot is. » 20:16 LABDARÚGÁS: Raphael Dwamena (21) Zürichből Angliába igazolt a Brighton csapatához » 19:58 VÍZILABDA: Második csoportmérkőzését is megnyerte az ifjúsági leányválogatott a Szerbiában zajló U17-es Európa-bajnokságon » 18:50 TENISZ: Három magyar fiatal búcsúzott a hódmezővásárhelyi női ITF-torna selejtezőjének első körében » 18:30 VÍVÁS: Bányai Zsombor (20) ezüstérmet szerzett az Universiadén » 18:30 LABDARÚGÁS: Az NB I hatodik fordulója előrelépést hozott az előző játéknaphoz képest az úgynevezett fiatalszabályba tartozó játékosok szerepeltetésében annak ellenére is, hogy egy mérkőzés elmaradt. » 17:08 3x3-AS KOSÁRLABDA: Az U23-as női válogatott nyerte a Nemzetek Ligája ötödik fordulóját, s ezzel a sorozatot is Srí Lankán » 16:47 BIRKÓZÁS: Az áprilisi U23-as Európa-bajnokság győztesét doppingvétség miatt kizárták, így a bronzérmes Fritsch Róbert ezüstérmes lett » 15:58 VÍZILABDA: Szatmári Kristóf (20), Zerinváry Lóránd (19) és Sebestyén Balázs (19) Pécsre igazolt » 15:37 TORNA: Jordan Chiles (16) véletlenül új elemet teremtve mutatkozott be a felnőttek között » 15:34 VITORLÁZÁS: A 470-es hajóosztályban versenyző Gyapjas testvérek a junior Európa-bajnoki negyedik hely után a korosztály világbajnokságán vesznek részt Japánban. »