Utánpótlássport 2016

05.23.
22:01 KOSÁRLABDA: A Csata DSE A és B csapata már készülhet a következő feladatra – no meg az egymás elleni szerdai mérkőzésre a kadet leányok bajnokágában. » 20:41 LABDARÚGÁS: A Real Madridban folytatja a brazil Vinícius Júnior (16), aki minden idők legdrágább 17 éven aluli játékosa lesz. » 20:07 KOSÁRLABDA: A Csata DSE B csapata második csoportmérkőzésén is győzött a leány-kadetbajnokság Miskolcon zajló nyolcas döntőjében. » 20:00 ÚSZÁS: Hatvanegy éves korában elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző. Maximalista volt, de soha nem erőszakos. Vallotta, hogy egy versenyző sokkal többet ki tud hozni magából, ha saját magát húzza. » 19:36 GYÁSZ: Hatvanegy éves korában elhunyt Széles Sándor úszó mesteredző. » 19:06 KÉZILABDA: Az MTK egyetlen góllal győzte le az FTC-t az NB I-es leány ifjúsági bajnokságban. » 18:31 LABDARÚGÁS: Kleisz Márk (19) és Tóth Bence (19) is meghívót kapott a felnőttválogatottba. » 18:04 JÉGKORONG: Tóth Renátó (19) távozik a Fehérvári Titánoktól, és a Ferencvárosban játszik az ősztől. » 18:02 AUTÓSPORT: Amna Al Qubaisi háromszor már beírta magát a motorsport történelemkönyvébe, de nem elégszik meg ennyivel. A végső cél a Forma–1 – és megmutatni a világnak, hogy a nők is ugyanúgy képesek bármire még egy kimondottan férfias sportágban is. » 17:33 KOSÁRLABDA: A Rátgéber Akadémia szoros mérkőzésen nyert a DVTK ellen a leány-kadetbajnokság Miskolcon zajló nyolcas döntőjének csoportkörében. » 17:11 JUDO: Négy éremmel bizonyították a rátermettségüket a magyar dzsúdósok a lengyelországi Bielsko-Bialában megrendezett Európa-kupán, további négyen pedig a ranglistapontjaik számát gyarapították. » 16:49 TÖMEGSPORT: Már több mint 1,2 millió gyerek sportol naponta a mindennapos testnevelés bevezetésének eredményeként. » 16:06 LABDARÚGÁS: A házigazda dél-koreai csapat legyőzte az argentinokat az U20-as világbajnokságon. » 15:52 KÉZILABDA: „Rengeteget fejlődtek a lányok, agresszívabbá váltak védekezésben, gyorsabb lett a gondolkodásuk, sokkal jobb a labdabiztonságuk” – áradozik Kun attilka edző a a Győri Audi ETO győzelméről a a kiemelt leány serdülő bajnokságban. Az aranyérmet ma kapják meg. » 15:23 KOSÁRLABDA: A Vasas Akadémia fölényes győzelemmel kezdett a leány-kadetbajnokság Miskolcon zajló nyolcas döntőjében. » 14:49 KÉZILABDA: Faluvégi Dorotya (19) a tartalékok között szerepel a női felnőttválogatott világbajnoki selejtezőmérkőzései előtt. » 14:11 RÖPLABDA: Utánpótlás-nevelési programot indít a bajnok és kupagyőztes Békéscsaba. » 13:38 LABDARÚGÁS: Youri Tielemans (20) orvosi vizsgálatra érkezik szerdán az AS Monaco együtteséhez. » 13:30 BIRKÓZÁS: Igyekszünk minden információt pótolni a belgrádi serdülő Európa-bajnokságról, amely a verseny minősíthetetlen kommunikációja miatt nem jutott el sehova a kontinensen; most legalább már a magyar versenyzők helyezését is tudjuk közölni. » 12:41 KOSÁRLABDA: A Csata DSE A csapata is győzelemmel kezdte a leány-kadetbajnokság Miskolcon zajló nyolcas döntőjét. » 12:03 LABDARÚGÁS: Venezuela hetet lőtt Vanuatunak a Koreai Köztársaságban zajló U20-as világbajnokságon. » 11:47 VÍVÁS: Hatalmas utánpótlássikerrel végződött a tatai Iron Trade Kupa második napja: a 18 éves Nagy Dávid a felnőtt párbajtőrválogató teljes mezőnyét felülmúlta. Erre sem ő, sem az edzője nem számított, a valódi megméretések pedig csak szeptemberben kezdődnek. » 11:29 TENISZ: Piros Zsombor a legfrissebb ITF-juniorranglistán is megőrizte negyedik helyét. » 11:21 SZÖRF: Ifjúsági olimpiai kvótát akar szerezni a hullámok magyar hercege. Geiger Richárd tart lépést a világ élmezőnyével, hogy az ellenfelei akár százszor nagyobb költségvetésből gazdálkodhatnak. A tavalyi világbajnokságon így is hatodik, az Európa-bajnokságon harmadik lett. » 10:55 KOSÁRLABDA: A Csata DSE B csapatának sikerével kezdődött a leány-kadetbajnokság nyolcas döntője Miskolcon. » 10:51 EYOF: Szerdán érkezik meg Magyarországra az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál lángja, amelyet illusztris társaság indított az útjára Rómában. Kulcsár Krisztián MOB-elnök emlékeztetett, „a magyarok álma”, hogy Budapest egyszer nyári olimpiát rendezhessen. Ezen az úton kiemelkedő állomás a Győrben tartandó sportesemény. » 10:23 KOSÁRLABDA: A címvédő amerikai U19-es leányválogatott szakmai stábja kijelölte a tizenkét fős világbajnoki keretet. » 09:52 KÉZILABDA: A Győri ETO KC nyerte az országos leány-serdülőbajnokság döntőjét. » 09:14 LABDARÚGÁS: Több mint 33 ezer néző volt kíváncsi a német U19-es bajnokság döntőjére Dortmundban. » 09:13 SPORTLÖVÉSZET: Álomkarrier áll Péni István mögött. Az utolsó juniorévét élő sportlövő a serdülőktől kezdve a felnőttekig valamennyi puskás számban tartja az országos csúcsot. Három év múlva már Tokióban, az olimpián szeretne érmet nyerni, de a bevallása szerint nem is mindig az éremnek örül igazán, hanem annak, ha látja a fejlődést. »
05.22.
20:47 LABDARÚGÁS: Tizenkilenc éves belga szélsővel erősíthet az Arsenal. » 19:54 FORMA–1: Max Verstappen (19) bemutatózás közben döntött pályacsúcsot hazájában. » 19:18 EVEZÉS: A fiú kormányos nyolcas kilencedik helye emelkedett ki a magyar csapatból a németországi Krefeldben rendezett ifjúsági Európa-bajnokságon. » 19:03 JÉGKORONG: Schmál Kristóf (21) az Újpestben folytatja pályafutását. » 18:32 LABDARÚGÁS: Az NB I utolsó előtti fordulójában a fiatalok szereplését a Honvéd 20 éves támadója, Koszta Márk tette emlékezetessé, aki mesterhármast ért el Debrecenben. » 18:17 LABDARÚGÁS: Az Európa Liga-döntős fiatal bekket nézte ki az angol bajnok Chelsea. » 17:43 VÍZILABDA: A Honvéd mindhárom korosztályos csapata alulmaradt a vendég újpestiekkel szemben, a KSI pedig tovább menetel az élen. »