Utánpótlássport 2017

02.18.
23:23 SPORTLÖVÉSZET. Nem sikerült újabbat szerezni Pekler Zalán ifjúsági olimpiai kvótája mellé a győri kvalifikációs viadalon, Gáspár Lalita hajszállal maradt le róla. » 22:55 TÉLI OLIMPIA. A 9. versenynapon „elbújtak” a tizenévesek, egyikük sem került az első hat közé a hat véget ért számban » 21:55 TENISZ. Nagyon szoros mérkőzésen kapott ki az oroszoktól, és lett végül hatodik az U16-os fiúcsapat a fedett pályás Eb-n, de megmutatta, hogy nagy lehetőség rejlik a tagjaiban. » 20:34 KOSÁRLABDA. Nyert a Vasas és az Alba a fiú kadetok felsőházi rájátszásában » 20:26 JUDO. Több mint kétszáz fiatal lépett tatamira az ifjúságiak második válogatóversenyén, Miskolcon, és már ez elsőévesek közül is kitűntek néhányan. » 19:18 ÖTTUSA. Gulyás Michelle és Katona Bálint győzött egyéniben az U19-es országos bajnokságon, amelyet Tatabányán és Tatán rendeztek meg. » 18:52 ATLÉTIKA. A Haladás fiatal versenyzői nyerték a 4×400 métert a fedett pályás ob-n » 18:31 JÉGKORONG. Az U19-es válogatott szerepelt a legjobban a hétvége négy nemzetközi utánpótlás-tornáján, a kaposvári záró találkozón 5–1-re nyert az osztrákok ellen. » 18:23 KOSÁRLABDA. Négyből két magyar csapatnak jött össze a továbbjutás a soproni U14-es nemzetközi tornán » 17:05 VÍVÁS. Az Európa-bajnokság előtti utolsó vk-hétvégén a junior tőrözők vitték a prímet, s a leányok arannyal és ezüsttel az idény legjobbját produkálták Mödlingben. » 16:23 SPORTLÖVÉSZET. Fiú légpuskában is véget értek a küzdelmek a győri utánpótlástornán » 15:54 ATLÉTIKA. Máté Tamás (20) egyéni legjobbját futva nyerte meg a 200 méteres számot a fedett pályás ob-n » 15:41 JÉGKORONG. Megnyerte utolsó mérkőzését az U18-as válogatott a lengyelországi tornán » 14:33 BIRKÓZÁS. A svédországi Klippan-kupa kadétversenyét a világelső japánok uralták, de Szenttamási Róza és Szél Anna révén két magyar bronzérem is született. » 14:27 TENISZ. Stollár Fanny (19) az első helyen kiemelt Dominika Cibulková ellen kezd a budapesti WTA-versenyen » 14:13 VÍVÁS. Aranyérmet szerzett a magyar csapat a junior leány tőrözők mödlingi világkupaversenyén » 13:38 SPORTLÖVÉSZET. Spanyol, német és grúz versenyző szerzett kvótát az októberi ifjúsági olimpiára Győrben » 12:51 LABDARÚGÁS. Idegenbeli győzelmek az U17-es korosztály tavaszi nyitófordulójának első két mérkőzésén » 12:18 KOSÁRLABDA. Kikapott, és ezzel nem jutott a legjobb négy közé a PVSK a Sopronban rendezett U14-es leány tornán » 11:18 KOSÁRLABDA. A spanyol sportági sikerek titkairól kérdeztük a Real Madrid korosztályos együttesének nemzetközi menedzserét. » 11:07 KORCSOLYASPORTOK. Tóth Ivett (19) a versenypályán „tesztelhette” a jeget Gangneungban » 10:41 VÍVÁS. Pásztor Flóra (20) ezüstérmet szerzett a mödlingi junior női világkupán » 09:33 KOSÁRLABDA. Befejeződnek a csoportküzdelmek a soproni U14-es nemzetközi tornán »
02.17.
20:58 ATLÉTIKA. Szabó Dániel (20) nyerte a felnőtt fedett pályás országos bajnokság 60 méteres számát » 19:39 LABDARÚGÁS. Balogh Norbert (21) bemutatkozott a Serie B-ben » 19:28 TOLLASLABDA. A 14 éves Tóth Kristóf a negyeddöntőben megsérült, és kénytelen volt feladni a mérkőzését az orosz Puskarjov ellen az U15-ös Európa-bajnokságon. » 18:59 TENISZ. Az U16-os fiúválogatott legyőzte a fegyelmi okokból tartalékosan kiálló bolgárt az U16-os, fedett pályás csapat Eb-n, és az ötödik helyért játszhat az oroszok ellen. » 18:49 LABDARÚGÁS. Az NB II-ben szereplő Budaörs leigazolta Gémes Lászlót (21) » 17:42 JÉGKORONG. Az U19-es válogatott legyőzte Ausztriát a kaposvári Négy Nemzet-tornán » 16:44 TENISZ. Gálfi Dalma (19) a második, Bondár Anna (20) pedig a harmadik kiemelt ellen kezd a budapesti WTA-torna selejtezőjében » 16:24 TOLLASLABDA. Tóth Kristóf vereséget szenvedett az U15-ös Európa-bajnokság negyeddöntőjében » 16:14 LABDARÚGÁS. A 19 éves Ethan Hamilton játszik ma este Pogba helyén a Manchester United csapatában » 15:58 SPORTLÖVÉSZET. A győri 10 méteres légfegyveres Eb előjátékaként vasárnap ifjúsági olimpiai kvótáért lépnek lőállásba Európa legjobbjai, közöttük magyar öttusázó leány is. » 15:48 ÖKÖLVÍVÁS. Tizenhat győztest avattak az Énekes István ifjúsági emlékversenyen Újpesten » 15:41 LABDARÚGÁS. Hazatérhetett Duhaj Ádám (16) dabasi futballista a kórházból, s akár a sportolást is folytathatja » 15:29 TENISZ. Nyert a magyar fiúválogatott az U16-os fedett pályás csapat Európa-bajnokságon, így az ötödik helyért játszhat vasárnap » 15:15 LABDARÚGÁS. Salzburgba szerződik Bukta Csaba (16) Debrecenből »