20:55 ÖTTUSA: Palkovics Karolina és Ormándi Rebeka nyerte a szófiai junior Európa-bajnokság első aranyérmét. » 20:42 RÖPLABDA: Megvédte elsőségét a BRSE az ifjúsági kupában. » 20:28 ASZTALITENISZ: A serdülő egyes éles küzdelmei zárták a szekszárdi bajnokságot, Harasztovich Fanni, illetve Juhász Patrik győzelmével. » 20:03 ÖTTUSA: Aranyérmet nyert a Palkovics Karolina, Ormándi Rebeka váltó a Szófiában zajló junior Európa-bajnokságon. » 19:30 ASZTALITENISZ: Juhász Patrik és Harasztovich Fanni nyerte a serdülők egyes versenyét a szekszárdi országos bajnokságon. » 19:17 KOSÁRLABDA: Alaposan végigbeszéltük a mesés EYBL-ezüst történetét a Vasas U17-es fiúcsapatának mesterével, Saeed Armaghanival. » 18:25 TRIATLON: Bicsák Bence abszolút sikerével ért véget a tiszaújvárosi XXIV. Fortrex Tisza ranglista verseny. » 17:56 SAKK: Seszták Tamás, a szövetség új elnöke folytatni kívánja elődje munkáját, ő is nagy lehetőségeket lát a gyerekek - egész személyiségre ható - képzésében. » 17:23 TÁNCSPORT: Csorba Máté és Haddad Sabrina döntőbe jutott a WDSF ifjúsági latin nyílt bajnokságon. » 16:31 SAKK: Íme, a korcsoportos bajnokságra nevezettek listája! » 15:52 USZONYOS ÚSZÁS: Kialakult a felnőtt vb-re és junior Eb-re utazók névsora. » 15:27 VILÁGHÁLÓ: A netfüggőség komoly veszélyekkel leselkedik a fiatal sportolók pályafutására, ugyanakkor a helyesen használt virtuális nyilvánosság sokat segíthet. » 14:54 TAEKWONDO: Eldőlt a kadet-világbajnokság és az U21-es Európa-bajnokság pontos időpontja. » 13:48 JÉGKORONG: Három napig együtt készült az U18-as és az U20-as válogatott. » 12:28 UTÁNAM!: Holnap este nyolctól a jégkorongozó Erdély Csanád lesz Buda Márton utánpótlássport-magazinjának vendége az MR2 Petőfi Rádión. » 12:23 ÍJÁSZAT: Banda Árpád és Orosz Viktor is győzött a klagenfurti junior Európa Kupán. » 11:47 BIRKÓZÁS: A magyar utánpótlás-válogatott csapatversenyt nyert Concordban. » 11:42 VÍVÁS: A Nagykanizsa és a BVSC nyerte a serdülő kardcsapat ob-t Nagykanizsán. » 10:41 FORMA–1: Felipe Massa: Max Verstappen (17) a fiatalsága miatt veszélyforrás. » 09:56 LABDARÚGÁS: A világbajnokság helyszínén, helyenként jégesőben győzte le 7-0-ra a szintén vb-résztvevő Fidzsit a magyar U20-as válogatott. » 09:42 KOSÁRLABDA: Előbb kikapott, majd döntetlent játszott a soproni utánpótlás vegyes fiúcsapat a női válogatottal. » 09:00 LABDARÚGÁS: Hét góllal nyert az U20-as válogatott jégesőben, Fidzsi ellen. »
05.24.
22:20 ASZTALITENISZ: Váratlan eredmények születtek ugyan, de végül az esélyesek győztek a szekszárdi ifjúsági és serdülőbajnokságon. » 22:18 ASZTALITENISZ: Az esélyesek nyertek a serdülők páros és vegyes páros versenyében a szekszárdi országos bajnokságon. » 22:11 ASZTALITENISZ: Majoros Bence és Imre Leila lett az országos bajnok az ifjúságiak között. » 22:08 BIRKÓZÁS: Galambos Ramóna és Sándor Klaudia győzelme Törökországban. » 20:51 BIRKÓZÁS: Szakemberek lehettek büszkék a fiaikra a kötöttfogású serdülőbajnokságon, de az orosházi Szél Attila a lányára, Annára, aki második lett az 54 kg-ban a fiúk között. » 20:26 ÖTTUSA: Varga Eszter és Barta Luca is dobogóra állhatott a lengyelországi ifjúsági A korcsoportos Európa-kupán. » 20:08 TENISZ: Piros Zsombor győzött egyesben a budapesti G4-es junior ITF-versenyt. » 19:36 TENISZ: Bondár Anna (17) nyerte a román 10 ezres versenyt. » 19:07 VÍZILABDA: Két juniorkorú játékos kapott helyet Merész András bő keretében. » 18:28 FORMA–1: Max Verstappen (17) öt helyes rajtbüntetést kapott a Monacói Nagydíj után. » 17:55 VÍVÁS: Kaiser Balázs és Koós Gréta nyerte a serdülő kardozók országos bajnokságát. » 17:22 KAJAK-KENU: Balla Virág (20) a második helyen ért célba C-1 200 méteren a duisburgi felnőtt Világ Kupán. » 16:44 ASZTALITENISZ: A tizenhét éves dél-koreai Csoj Hjo Dzsu nyert felnőtt női egyesben a zágrábi World Tour-viadalon. » 16:13 VÍVÁS: Insperger Sámuel és Pásztor Flóra nyerte a junior tőrözők hazai előválogatóját. » 15:35 FORMA–1: Max Verstappen (17) gumifalba csapódott a Monacói Nagydíjon (videóval). » 15:24 KOSÁRLABDA: A litván Aisciai az európai ifjúsági liga fináléjában lemosta a pályáról az erősen tartalékos Vasast, amely a mesés második helyet szerezte meg. » 15:21 VÍZILABDA: A második helyen végzett az U17-es fiúválogatott a stuttgarti felkészülési tornán. »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu