Utánpótlássport 2017

02.23.
23:27 TÉLI OLIMPIA. A 23. végzett Tóth Ivett bőrszerkós rövid programjának rendkívüli nemzetközi visszhangja van; a női műkorcsolya egyéni versenyének 15 éves, orosz győztesével a WADA ellenőrei igen ridegen bántak, és ezt a jegyzetírónk szóvá is teszi a beszámolónkban. » 20:52 KOSÁRLABDA. Három fontos és érdekes mérkőzéssel folytatódik a hét végén a fiú-juniorbajnokság felsőházi rájátszása. » 20:49 LABDARÚGÁS. Az AC Milan és az AS Roma is egy 18 éves brazil csatár iránt érdeklődik » 20:38 LABDARÚGÁS. Szoboszlai Dominik (17) gólt szerzett, mégis kikapott csapata Linzben » 20:30 KÉZILABDA. Idegenben nyert a Pick Szeged és a Békés-Drén KC a fiú ifjúsági bajnokságban » 20:17 TENISZ. A 20 éves orosz Kaszatkina a tavalyi wimbledoni bajnokot verte Dubaiban » 19:51 TENISZ. Egyéniben elődöntős, párosban döntős Szabanin Natália (14) Finnországban a G4-es junior ITF-tornán » 19:51 SPORTLÖVÉSZET. Az elnéptelenedő futócéllövészetben két szerény csapatbronzot még sikerült összeszednünk a győri junior Eb-n; Győrik Csaba felnőttkapitány szerint az olimpiai számokban ígéretesen szerepeltek a fiatalok. » 19:43 KOSÁRLABDA. A fiú kadétok felsőházi rájátszásában fölényes győzelmet aratott az Alba Fehérvár gárdája » 19:38 KÉZILABDA. Több mint húsz góllal nyert a Vasas a leány ifjúsági bajnokságban » 18:34 LABDARÚGÁS. Elijah Dixon-Bonner (17) karrierje első profi szerződését írta alá a Liverpool csapatával » 17:40 JUDO. Élőben lehet követni a hazai szövetség honlapján a junior országos bajnokságot » 17:30 LABDARÚGÁS. Zidane bocsánatot kért Ceballos-tól (21), amiért 30 másodpercre küldte pályára » 17:01 LABDARÚGÁS. Ketten érkeztek, hárman távoztak a DVTK U14-es csapatától a felkészülési időszak alatt » 16:51 TENISZ. Párosban az elődöntőig jutott Nagy Adrienn (16) a kazanyi G1-es junior ITF-tornán » 15:47 ÚSZÁS. Új hatpályás tanuszodát adtak át Sárbogárdon » 15:35 TENISZ. Stollár Fanny (19) párosban már döntős a budapesti WTA-tornán » 15:11 VÍVÁS. A párbajtőrözés világklasszisa, Imre Géza már hat éve foglalkozik fiatalokkal, és bár még nem döntötte el, folytatja-e az aktív pályafutását, az biztos, hogy hosszú távon edzőként képzeli el az életét. » 15:10 SPORTLÖVÉSZET. Két magyar bronzérem született a futócéllövők csapatversenyében a győri 10 méteres junior Európa-bajnokságon » 14:54 TENISZ. Az amerikai Frances Tiafoe (20) legyőzte a világranglista tizedik Juan Martin Del Potrot a Delray Beachen zajló kemény pályás ATP-tornán » 13:24 BIRKÓZÁS. Öt magyar kadétérem, köztük egy arany a kijevi Kolcsinszkij-emlékversenyről » 12:52 JÉGKORONG. Sima hetest vágott az U20-as EBYSL középszakaszában torony magasan vezető Fehérvár AV 19 a MAC Budapestnek. » 12:38 TÉLI OLIMPIA. Átvette az aranyérmét Liu Shaoang (19) is a szuper váltó tagjaként » 11:48 KÉZILABDA. Győzött az FTC a fiú ifjúsági elsőosztályban » 11:17 ALPESI SÍ. Megkezdődött a diákolimpia országos döntője Mátraszentistvánon » 10:21 TÉLI OLIMPIA. A 15 esztendős műkorcsolyázó, Alina Zagitova nyerte az orosz csapat első aranyérmét Pjongcsangban » 09:47 KÉZILABDA. Horváth Laura, a NEKA tizennyolc esztendős, juniorválogatott balátlövője már tizenhárom évesen bemutatkozott a felnőtt NB II-ben. » 09:38 TÉLI OLIMPIA. Tóth Ivett (19) kűrje bemutatátsa után a 23. helyen zárta a műkorcsolyázók versenyét »
02.22.
22:18 SPORTLÖVÉSZET. Az újoncokkal megtűzdelt, fiatal magyar csapat nem tudta pótolni a felnőttkorba átlépett kiválóságokat, nem született érem az olimpiai számokban a junior Eb-n. » 21:12 KÉZILABDA. Eredmények a fiú ifjúsági elsőosztályból » 20:17 KOSÁRLABDA. Nagy lépést tett az országos döntő felé a Sopron junior lánycsapata » 20:09 VISSZATEKINTŐ. 2015-ben friss világbajnoki érmesként köszöntöttük a Liu testvéreket, Shaoang akkor a mostani olimpiára utalva azt mondta: „Senki sem azért versenyez, hogy második vagy harmadik legyen. Mi sem...” » 19:08 KORCSOLYASPORTOK. Rövid pályás utánpótlás-bajnokságot tartanak holnaptól a Gyakorló Jégcsarnokban » 18:39 TÉLI OLIMPIA. A rövid pályás gyorskorcsolya 5000 méteres váltójában, egészen fantasztikus hajrával a magyar négyes nyert (soraiban a tizenkilenc éves Liu Shaoanggal), megszerezve a magyar sport első téli olimpiai aranyérmét. » 17:59 KAJAK-KENU. Nádas Bence (21) és Birkás Balázs (21) is megkezdte a felkészülést a dél-afrikai Pretóriában. » 17:16 TENISZ. Stollár Fanny (19) már a legjobb négy között van párosban a budapesti WTA-tornán » 16:48 UTÁNPÓTLÁSSPORT 2017. Az elmúlt év korosztályos eseményeit érdekes írások társaságában összefoglaló kötetet könyvbemutató rendezvényen vitte a nyilvánosság elé a honlapunkat is gondozó MediaBook Kiadó. » 16:27 KÉZILABDA. Döntetlen a fiú ifjúsági első osztály keleti rangadóján » 16:14 SPORTLÖVÉSZET. Oroszország nyerte a junior pisztoly csapatviadalt a győri Eb-n »