Utánpótlássport 2016

19:18 EVEZÉS: A fiú kormányos nyolcas kilencedik helye emelkedett ki a magyar csapatból a németországi Krefeldben rendezett ifjúsági Európa-bajnokságon. » 19:03 JÉGKORONG: Schmál Kristóf (21) az Újpestben folytatja pályafutását. » 18:32 LABDARÚGÁS: Az NB I utolsó előtti fordulójában a fiatalok szereplését a Honvéd 20 éves támadója, Koszta Márk tette emlékezetessé, aki mesterhármast ért el Debrecenben. » 18:17 LABDARÚGÁS: Az Európa Liga-döntős fiatal bekket nézte ki az angol bajnok Chelsea. » 17:43 VÍZILABDA: A Honvéd mindhárom korosztályos csapata alulmaradt a vendég újpestiekkel szemben, a KSI pedig tovább menetel az élen. » 17:42 LABDARÚGÁS: Szántó Tamás (21) rangadót döntött el a Rapid Wienben. » 17:06 KOSÁRLABDA: Rendhagyó módon kedden kezdődik és péntekig tart a leányok kadetbajnokságának nyolcas döntője; Miskolcon a Csata DSE A és B csapata is pályára lép. » 16:47 LABDARÚGÁS: Tajti Mátyás (18) ismét a Málaga felnőttcsapatával készült. » 15:59 LABDARÚGÁS: A korábbiakkal ellentétben mégis távozhat Mbappé a Monacóból. » 15:20 LABDARÚGÁS: Szenegál 2-0-s győzelemmel kezdte meg szereplését a Dél-Koreában zajló U20-as világbajnokságon. » 14:43 VÍVÁS: Budapesten és Esztergomban tartottak előválogatókat a junioroknak. » 14:02 LABDARÚGÁS: Sima győzelemmel kezdett a francia válogatott az U20-as világbajnokságon. » 13:23 TAEKWONDO: Füredi Rebeka (20) nyerte a felnőtt moldáv opent. » 13:23 RÖPLABDA: Új bajnokokat avattak, az országos ifjúsági bajnokság nyíregyházi hatos döntőjének a végén a Vasas leányai és a kecskeméti fiúk ünnepelhettek. » 12:31 LABDARÚGÁS: Minden idők legfiatalabb Manchester Unitedjét küldte pályára José Mourinho vasárnap a Crystal Palace ellen. » 11:47 EVEZÉS: Helytálltak a magyarok a németországi ifjúsági Európa-bajnokságon. » 11:26 KÉZILABDA: Az egykori veszprémi klasszis, Éles József nagy lelkesedéssel és sikeresen irányítja a nyolc éve alapított, sportági iskoláját. » 11:14 ATLÉTIKA: Szépen helytálltak a junior gyaloglók a csehországi Európa Kupán. » 10:40 VÍVÁS: Nagy Dávid (17) nyert a felnőtt párbajtőrözők előválogatójának második napján. » 10:15 GOLF: Závaczki Bálintot a legjobb juniorkorú játékosnak választották a felnőtt Ciprus Openen. » 10:12 LABDARÚGÁS: A sportból és a kultúrából közismert személyiségek értékelik az U17-es válogatott Európa-bajnoki szereplését. » 09:42 ASZTALITENISZ: Tizenhárom magyar versenyző indul a szerdán kezdődő lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 09:01 TENISZ: Négy magyar versenyző mellett Piros Zsombor (17) is a főtáblán a 15 ezer dollár összdíjazású balatonalmádi felnőtt ITF-versenyen. » 01:13 BIRKÓZÁS: A belgrádi serdülő Európa-bajnokságról a félszáz magyar versenyző egyetlen érmet hozott haza, Fődi Ildikó bronzát, de hiba lenne leírni ezt a korosztályt. »
05.21.
21:40 ÖTTUSA: A junior- után, most az ifjúsági A korosztály bajnokságát is fölényesen nyerte meg Szép Balázs, míg a leányok között Gulyás Michelle győzött egyéniben. » 20:59 ÚSZÁS: Szilvási Gréta jobb idővel nyert az 18-19 évesek kategóriájában, mint a felnőttbajnok Olasz Anna. » 20:35 ATLÉTIKA: Kónya Enikő serdülőcsúcsot ért el hármasugrásban a Debrecenben zajló Kelet-kupán. » 19:57 VÍZILABDA: Hazai pályán kikapott a Szolnok a fiú ifjúsági bajnokságban. » 19:24 ÖTTUSA: Szép Balázs győzött a fiúk között a budapesti ifjúsági bajnokságon. » 19:07 KAJAK-KENU: A korosztályos ifjúsági maratoni kajakbajnokságon a KSI SE világbajnoka, Varga Ádám egyesben, majd a klubtársával, Nikodém Patrikkal a párosban is aranyérmet nyert. » 18:39 RITMIKUS GIMNASZTIKA: Az oroszok nyerték a junior kéziszercsapatok versenyét a budapesti Európa-bajnokságon. » 17:52 LABDARÚGÁS: Döntetlennel biztosította be a tornagyőzelmet az U18-as válogatott Kínában. » 17:02 LABDARÚGÁS: Kylian Mbappé (18) 120 millió euróért sem eladó – állítja a The Telegraph. » 16:54 RÖPLABDA: A fiúknál a Kecskemét, a lányoknál a Vasas nyerte meg az ifjúsági bajnokságot. » 16:11 ÖTTUSA: Gulyás Michelle nyerte a leányok között a Budapesten zajló ifjúsági A korosztályú országos bajnokságot. » 15:58 VASÁRNAPI RETRÓ: Összeszámolni is nehéz, hány aranyat nyert az amerikai úszófenomén, Michael Phelps, mert ahhoz az elsőért 2001-ig kell visszalapozni; mi most megtettük. » 15:28 LABDARÚGÁS: Meglepő vereséggel kezdett Portugália az U20-as világbajnokságon. » 15:06 VÍZILABDA: Továbbra is hibátlan a KSI SE a fiú ifjúsági bajnokságban. » 14:30 RÖPLABDA: A 2000-es születésű Glemboczki Zóra továbbra is a Békéscsabát erősíti. »