Utánpótlássport 2016

16:50 SPORTLÖVÉSZET. Az utánpótlás-koordinátornak kinevezett, világ- és Európa-bajnok Joó Éva az elődei által megkezdett munkát kívánja folytatni, de azért vannak szívügyei, amelyeket képviselni szeretne. » 16:20 KOSÁRLABDA. Két sikeres utánpótlásedző is segíti Székely Norbert munkáját a női felnőttválogatottnál » 15:31 LABDARÚGÁS. Három piros lapot osztott ki a játékvezető az UEFA Ifjúsági Liga mai első két meccsén » 14:58 SQUASH. Négy magyar aranyéremmel zárult a nemzetközi junior-körverseny magyarországi megméretése, a szövetségi kapitány azonban így is vegyes érzésekkel értékelte a szereplést. » 14:40 KÉZILABDA. Az eddig fiatalokkal remeklő Balatonfüred spanyol együttessel találkozik az EHF-kupa következő körében » 13:33 LABDARÚGÁS . Vasárnap és hétfőn rendezték a Maccabi-tornát az Új Hidegkúti Nándor Stadionban » 12:49 TOLLASLABDA. Sándorházi Vivien kínai versenyzővel találkozik a tizenhat közé jutásért az indonéziai junior-világbajnokságon » 12:05 TOLLASLABDA. Pytel Gergő a 32 közé jutásért szenvedett vereséget a junior-világbajnokságon » 11:34 KÉZILABDA. A veszprémiek legendás játékosa, Pérez Carlos visszatért korábbi klubjába, és edzőként a jövő átlövőit képezi. » 11:29 LABDARÚGÁS . Már a nyolc közé jutásért hatalmas rangadót rendeznek az indiai U17-es világbajnokságon » 10:35 VÍZILABDA. Kétnapos összetartást szerveznek az U19-es válogatottnak vasárnap és hétfőn » 09:47 LABDARÚGÁS. Az U17-es válogatott egyik legjobbját, Csala Tibort a román nemzeti csapatba is hívták, de ő a magyart választotta » 09:24 ÍJÁSZAT. Orosz Viktor a 60. helyen végzett a rangsorolón a mexikói felnőtt-világbajnokság csigás versenyszámában » 09:02 LABDARÚGÁS . André Silvával (21) pótolhatja a januárban nagy eséllyel távozó Alexis Sanchezt az Arsenal » 09:01 GÖRKORCSOLYA. Felfedezője szerint a 19 éves Gardi Dominikában minden megvan ahhoz, hogy a felnőttek között ugyanolyan sikeres legyen, mint a juniorok között volt. »
10.16.
20:39 KÉZILABDA. Háfra Noémi (18) három gólt szerzett az FTC-ben az MTK elleni felnőtt bajnoki találkozón » 20:02 ÚSZÁS. A tizenöt éves, szegedi Fábián Fanni három számban is második lett Hosszú Katinka mögött a rövid pályás Hód-kupán. » 19:46 LABDARÚGÁS . Három játékos hiányzik majd a Honvédból a szerdai ifi BL-mérkőzésen » 19:02 LABDARÚGÁS . A Tottenham és a Chelsea is leigazolná Callum Brittaint (20) » 18:52 RÖPLABDA. Mind a négy korosztályos válogatottunk érdekelt lesz az Európa-bajnoki selejtezősorozatban, az U17-es lányok hazai pályán, Miskolcon játszhatnak. » 18:24 LABDARÚGÁS. A harmadik mérkőzését is megnyerte (a koszovóiak ellen), és százszázalékos teljesítménnyel jutott a tavaszi Eb-elitkörbe a Szélesi Zoltán vezette U17-es válogatott. » 18:21 LABDARÚGÁS. A West Ham már januárban visszahívhatja a németországi kölcsönből Reece Oxfordot (18) » 17:42 LABDARÚGÁS . Koszovó legyőzésével százszázalékos teljesítménnyel jutott az Eb-selejtező elitkörébe az U17-es válogatott » 17:22 TENISZ . Marozsán Fábián a Top 60-ban a junior világranglistán » 16:43 VÍVÁS. A Rigában megrendezett junior Világ Kupa-versenyen két aranyérmet nyert párbajtőröző, Andrásfi Tibor régóta várt a jó szereplésre, amely után újabb dobogós helyekre pályázik. » 16:43 KERÉKPÁRSPORTOK. Közel száz utánpótláskorú versenyző indult a hét végén a veszprémi I. Szent Mihály-kupán » 16:01 MŰKORCSOLYA. Tóth Ivett (18) felépült sérüléséből és Svájcban készül a phjoncshangi téli olimpiára » 15:24 VÍZILABDA. Magabiztos győzelmet aratott a KSI SE fiatalokkal felálló együttese a felnőtt másodosztályban » 14:57 ÖTTUSA. A Hidász utcai lovardában utánpótláskorú versenyzők adnak számot tudásukról holnap, emellett átadják az új mobilistálló-rendszert. » 14:43 ÚSZÁS. 120 érmet nyertek a fiatal újpesti úszók Ausztriában » 14:17 KERÉKPÁRSPORTOK. Négy korosztályban indultak az utánpótláskorú versenyzők a veszprémi citycross-viadalon » 13:34 ÖTTUSA. Kiss Virág megnyerte az U19-es Laser-Run világbajnokságot » 13:03 MŰKORCSOLYA. Tóth Ivett (18) felépült sérüléséből és Svájcban készül a szezonra » 12:04 LABDARÚGÁS. Az első 2000-es születésű játékos, a 16 éves Kiss Tamás gólja mellett annak is örülhetünk, hogy a fiatalok végre több lehetőséget kaptak az NB I-ben. » 11:34 LABDARÚGÁS. Kilenc góllal nyert az FTC a női U19-es kiemelt bajnokságban a DVTK ellen » 10:26 VÍVÁS. Kondricz Kata (19) és Pásztor Flóra (19) hetedik lett a cancúni Világ Kupa-versenyen a felnőtt női tőrcsapattal » 09:38 TAEKWONDO. Berei Béla és Egyházas András a legjobb nyolc között végzett Belgrádban a nemzetközi juniorbajnokságon » 09:09 GOLF. A fiú juniorválogatott nyerte a golfünnep évzáró versenyét » 09:00 VÍZILABDA. A BVSC-Zugló három korosztályban is legyőzte a Honvédot, és egyedüliként csak a KSI SE maradt hibátlan az utánpótlás-bajnokságokban. »