Utánpótlássport 2016

20:14 ÖTTUSA. Aranyérmes az U17-es fiúválogatott a prágai ORV-n » 19:36 SPORTLÖVÉSZET. A szerbek elleni vereséggel kezdett a magyar válogatott az Európai Ifjúsági Liga döntőjében, de az osztrákok és a horvátok ellen még lehet javítani. » 19:19 SÚLYEMELÉS. Polgár Mirjam a 4. helyen végzett az U23-as Európa-bajnokságon Albániában » 18:50 JUDO. A magyarok helyezetlenül zárták a Zágrábban zajló junior-világbajnokság harmadik napját, de több győztes mérkőzésnek is örülhettünk. » 18:10 JUDO. A japánok a Zágrábban zajló junior-világbajnokság harmadik napján szintén két aranyérmet nyertek » 17:29 LABDARÚGÁS. Átmenetileg az U17-es válogatottat vezető Szélesi Zoltán irányítja a felnőttválogatottat » 17:13 KOSÁRLABDA. A húsz éven aluli játékosok közül többen is főszerepet játszottak a nemzetközi kupában szereplő magyar női csapatok mérkőzésén. » 16:55 KÉZILABDA. Nagy csatában győzött a Mosonmagyaróvár a leány ifjúsági bajnokságban » 16:19 KÉZILABDA. Második félidei remeklésével Cegléden nyert a Békés a fiú ifjúsági bajnokságban » 16:06 KOSÁRLABDA. Juniortornát rendeznek Székesfehérváron az Európai Ifjúsági Ligában, amelyen a házigazda Alba Fehérvár mellett a Budaörsi DSE képviseli a magyar színeket. » 15:28 JUDO. Minden magyar versenyző elbúcsúzott a küzdelemtől a Zágrábban zajló junior-világbajnokság harmadik napján » 14:53 SÚLYEMELÉS. A 16 éves Boros Viktória 10. lett az U20-as Európa-bajnokságon » 14:38 ATLÉTIKA. Békéscsabán indul szombaton a mezei futó ligasorozat » 14:32 LABDARÚGÁS. Kiegyensúlyozott képet mutatnak a kiemelt labdarúgó-bajnokságok az utánpótlásban, de az egy éve bevezetett egységes, nyolc csapatos rendszer korántsem tökéletes. » 14:15 LABDARÚGÁS. Eppel és Gazdag a kispesti Gábor Áron iskolában focizott a diákokkal » 13:30 LABDARÚGÁS. A 17 éves Alan Souza jövő évi átigazolásáról szóban megegyezett már a Real Madrid és a Palmeiras » 13:07 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Halálos balesetet szenvedett egy fiatal francia versenyző Új-Kaledóniában » 12:38 KERÉKPÁRSPORTOK. Olimpiai színvonalú BMX-pálya építését tervezik jövőre Budapesten » 12:07 FRIZBI. A diósdi mix ob-ra ötfős U15-ös csapatokkal lehet nevezni » 12:05 KÉZILABDA. A fiúk mezőnyében egy, a lányok között két százszázalékos együttes maradt hat forduló után az ifjúsági bajnokságban. » 10:43 ÖKÖLVÍVÁS. Petrovics Gabriella már döntős Szófiában az ifjúsági kupán » 10:22 AMERIKAIFUTBALL. A Miskolc Steelers és a Cowbells biztosította helyét az U19-es rájátszásban » 10:01 GOLF. Országos szintfelmérőt rendeznek a tizennégy éven aluli korosztályok számára Budapesten » 09:32 TENISZ. Ismét megrendezik a Play and Stay csapatbajnokságot a legfiatalabbak részére » 09:10 LABDARÚGÁS. Szorosabb szakmai együttműködésre készül az FC Bayern és a Puskás Akadémia » 09:02 ÖKÖLVÍVÁS. Szombaton rajtol a fiú ifjúsági Európa-bajnokság a törökországi Antalyában, ahol tíz honfitársunk húz kesztyűt, vagyis minden kategóriában lesz magyar induló. Balzsay Károly utánpótlás-kapitány bízik az eredményes szereplésben. »
10.19.
22:20 ÖTTUSA. A női csapat aranyérmet, Simon Sarolta pedig arannyal felérő ezüstöt nyert a Lengyelországban zajló U24-es Európa-bajnokság első napján. » 21:24 SÚLYEMELÉS. Mitykó Veronika a kilencedik helyen zárt az U20-asok között az Albániában zajló korosztályos Európa-bajnokságon » 20:12 SÚLYEMELÉS. Kmegy Máté a tizennegyedik helyen végzett az U20-asok között az Albániában zajló korosztályos Európa-bajnokságon » 20:01 JUDO. Győztes mérkőzés nélkül zártak a magyar versenyzők a Zágrábban zajló junior-világbajnokság második napján, amelyen ismét a japánok voltak a legjobbak. » 19:49 KÉZILABDA. A hazai csapatok örülhettek győzelemnek a fiú serdülőbajnokságban » 19:38 TOLLASLABDA. Véget ért a magyaroknak az Indonéziában zajló junior-világbajnokság, a legmesszebb az előzetes várakozásoknak megfelelően Sándorházi Vivien jutott. » 18:53 JUDO. A japánok a Zágrábban zajló junior-világbajnokság második napján is két aranyérmet nyertek » 18:28 SÚLYEMELÉS. Jung Beáta aranyérmes lett szakításban az U23-asok között az Albániában zajló korosztályos Európa-bajnokságon, összetettben pedig egyéni csúccsal negyedikként zárt. » 18:14 KÉZILABDA. Nemesvámoson győzött a NEKA első csapata a leány ifjúsági bajnokságban » 17:31 KÉZILABDA. Csurgón nyert fölényesen az ETO-SZESE a fiú ifjúsági bajnokságban » 17:20 KOSÁRLABDA. Kőbányán rendezik meg az U14-es Európai Ifjúsági Liga B csoportjának első tornáját, amelyen a házigazda Zsíros Akadémia képviseli a magyar színeket. » 16:47 SÚLYEMELÉS. Jung Beáta szakításban Európa-bajnoki címet szerzett az Albániában zajló U23-as Európa-bajnokságon »