Utánpótlássport 2016

17:12 KOSÁRLABDA. Könnyedén nyert a Csata DSE a DVTK ellen a kiemelt leány kadetbajnokságban » 16:52 TÚRAAUTÓ. Befejezte első és – minden jel szerint utolsó – idényét az Audi TT-kupában a 16 esztendős Keszthelyi Vivien, aki pozitívan tekint a jövőbe. » 16:31 KÉZILABDA. Kiütéssel győzött a Balmazújváros a Gyöngyös ellen a fiú ifjúsági bajnokságban » 15:45 LABDARÚGÁS. A spanyol válogatott elődöntőbe jutott az Indiában zajló U17-es világbajnokságon » 15:14 SPORTLÖVÉSZET. A svédek elleni, magabiztos sikernek köszönhetően aranyérmet nyert a magyar légpuskás válogatott az Európai Ifjúsági Liga eszéki döntőjében. » 15:04 KOSÁRLABDA. Egyetlen ponttal nyert Pécsett a Körmendi Törpördögök csapata a kiemelt fiú kadetbajnokságban » 14:30 VÍVÁS. Két érmet nyert magyar női kardválogatott a Sosnowiecben megrendezett egyéni junior Világ Kupa-versenyen » 14:26 JUDO. Első mérkőzésén vereséget szenvedett a magyar válogatott a Zágrábban zajló junior-világbajnokság csapatversenyében, így elbúcsúzott a további küzdelemtől. » 13:51 JUDO. Vereséget szenvedett a magyar válogatott a Zágrábban zajló junior-világbajnokság csapatversenyében » 13:16 SPORTLÖVÉSZET. Aranyérmet nyert a magyar válogatott az Európai Ifjúsági Liga eszéki döntőjében » 12:32 JÉGKORONG. A Debrecen és a MAC is győzni tudott az osztrák U20-as bajnokságban » 11:29 LABDARÚGÁS. Sallai Roland (20) gólt lőtt, mégis kikapott az APOEL a ciprusi bajnokságban » 10:57 LABDARÚGÁS. A női U19-es válogatott legyőzte a skótokat a hazai rendezésű Európa-bajnoki selejtezőtornán, így az utolsó forduló eredményétől függetlenül az elitkörbe jutott. » 10:54 KÉZILABDA. Kácsor Gréta (17) két góllal és döntő labdaszerzéssel járul hozzá a Vác bravúrjához az EHF-kupában » 10:21 JÉGKORONG. Kiütéssel nyert az ifj. Ocskay Akadémia és a Győri ETO az osztrák U18-as bajnokságban » 09:50 KOSÁRLABDA. Három, saját területén kiemelkedő tudományos szakember támogatja a Rátgéber Akadémia munkáját, korábban mindannyian szerepet vállaltak a pécsi női kosárlabda sikereiben is. » 09:46 KÉZILABDA. Csak a Dunaújváros tudott idegenben győzni a leány ifjúsági bajnokságban » 09:14 KÉZILABDA. Öt góllal nyert a Budakalász vendégeként a Balatonfüred a fiú ifjúsági bajnokságban »
10.21.
22:29 ÖTTUSA. Egy arany- és két ezüstérem volt a magyar fiatalok mérlege a Prágában zajló Olimpiai Reménységek Versenyének második napján. » 21:40 ÖTTUSA. Kettős magyar győzelemmel zárult a Lengyelországban első ízben megrendezett U24-es Európa-bajnokság, a mix váltóban a két párosunk hátát nézte a mezőny. » 20:12 SÚLYEMELÉS. Kecskeméty Marcell 11. lett az U23-asok között az albániai korosztályos Eb-n » 19:59 LABDARÚGÁS. Továbbra is veretlen a Budapest Honvéd-MFA az U19-es kiemelt bajnokságban » 19:33 ÖTTUSA. Aranyérmet nyert a leány U17-es válogatott a prágai Olimpiai Reménységek Versenyén » 19:01 LABDARÚGÁS. Anglia is elődöntőbe jutott az indiai U17-es világbajnokságon » 18:59 JUDO. Érem nélkül zárták a magyar versenyzők a Zágrábban zajló junior-világbajnokság egyéni küzdelmeit, a biztató nyitónapot követően a pontszerzés sem sikerült újra. » 18:16 ÖTTUSA. Kettős magyar győzelem az U24-es Európa-bajnokság mix váltójában » 17:56 SPORTLÖVÉSZET. Csoportja élén végzett a magyar csapat az Európai Ifjúsági Liga eszéki döntőjében, így vasárnap az aranyéremért küzdhet. » 17:47 LABDARÚGÁS. Mali elődöntős az indiai U17-es világbajnokságon » 16:35 A HÓNAP MŰHELYE. Az egyéni sportágak képviselői közül a szegedi kajak-kenusok, a csapatsportágak versengésében pedig a győri női kézilabdázók nyerték el szeptemberi, illetve harmadik negyedéves teljesítményükkel az elismerést. » 15:42 KÉZILABDA. Az MTK Budapest tizennégy góllal verte a budaörsieket a leány serdülő bajnokságban » 15:26 SPORTLÖVÉSZET. Ausztriát és Horvátországot is legyőzte a magyar válogatott az Európai Ifjúsági Liga döntőjének második napján » 15:11 ÖTTUSA. Simon Sarolta és Horváth Norbert vezet két szám után az U24-es Európa-bajnokság mix váltójában » 14:35 SÚLYEMELÉS. A 19 éves Gyűrűs Barbara az 5. helyen végzett az albániai junior Európa-bajnokságon » 14:33 JÉGKORONG. A MAC Budapest és a Fehérvár AV 19 együttese dominálja az osztrák U20-as és az U18-as liga magyar érdekeltségű csoportját. » 13:57 KAJAK-KENU. A dunavarsányi edzőtáborral megkezdődött a felkészülés a 2018-as szezonra a 12-13 évesek alkotta kölyök válogatott számára » 13:00 FORMA-1. A 20 éves holland tehetség, Max Verstappen a második időt autózta a Forma-1-es Amerikai Nagydíj második szabadedzésén » 11:57 AEROBIC. A debreceni Flex HD utánpótlás versenyzői rangos nemzetközi aerobic-viadalon vesznek részt a bulgáriai, Plovdivban »