Utánpótlássport 2016

06.22.
21:23 KAJAK-KENU: A várakozásoknak megfelelően minden magyar egység továbbjutott a belgrádi ifjúsági és U23-as Európa-bajnokság első napján; válogatottunk a lavórra emlékeztető pályát is leküzdötte. » 20:30 LABDARÚGÁS: A Paris Saint-Germain világrekordot jelentő 119 millió eurós ajánlatot tett Kylian Mbappéért (18). » 20:13 SAKK: Két bronzérmet nyert a maroknyi magyar küldöttség a budvai korcsoportos rapid és villám Európa-bajnokságon, és csak hajszálon múlt a harmadik medália. » 19:22 SAKK: Két bronzérmet szereztek a magyarok a montenegrói korcsoportos rapid és villám Európa-bajnokságon. » 18:53 LABDARÚGÁS: A tizenhét éves Csoboth Kevin profiszerződése még nem garantálja, hogy eljut a Benfica felnőttcsapatáig, de az elmúlt években topcsapathoz szerződő magyar fiatalokkal szemben neki sikerülhet az áttörés. » 18:47 LABDARÚGÁS: Osváth Attila (21) az NB I-be feljutó Puskás Akadémiában folytatja pályafutását. » 18:07 LABDARÚGÁS: A Chelsea megvásárolta a 16 éves Daishawn Redant az Ajaxtól. » 17:22 KÉZILABDA: Az összesen több mint négyszáz magyar válogatottsággal büszkélkedő Pérez Carlos, Gulyás Péter és Iváncsik Gergő az utánpótlással foglalkozó edzői stáb tagja lesz Veszprémben. » 17:02 TENISZ: Szabanin Natália párosban megnyerte a horvátországi U16-os versenyt. » 15:48 TENISZ: Piros Zsombor (17) a negyeddöntőben búcsúzott a budapesti felnőtt ITF-versenyen. » 15:46 JÉGKORONG: A húszéves Connor McDavid három elismerést is átvehetett az észak-amerikai profi jégkorongliga ma hajnali díjátadóján, portrénkban bemutatjuk a díjhalmozó kanadai játékost. » 14:38 ASZTALITENISZ: Legyőzte a világranglistán nyolcadik helyen álló Vlagyimir Szamszonovot Harimoto Tomokazu (13) a kínai felnőtt nemzetközi bajnokság első fordulójában. » 14:10 EYOF 2017: A megadott határidőre elkészült a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválhoz kapcsolódó sportolói falu. » 13:43 DARTS: Az ifjúsági soft Európa-bajnokságon nyert aranyérme után a júliusi steel kontinensviadalon is a dobogó tetejére állna a 16 éves Czipó Vivien. » 13:37 LABDARÚGÁS: A Juventusban folytatja a 21 éves cseh válogatott játékos. » 12:37 TENISZ: Magyar páros a döntőben a budapesti U12-es versenyen. » 11:57 DIÁKSPORT: Elkezdődött a jubileumi diákolimpiai döntő Debrecenben. » 11:24 RÖPLABDA: Horváth Kristóf (17) a Kaposvár csapatánál folytatja pályafutását. » 11:21 SAKK: Több mint kétszázötven fiatal ül asztalhoz a korcsoportos országos bajnokságon, melyet az idén is a megszokott helyszínen, Balatonlellén rendez meg a hazai szövetség. » 10:51 KAJAK-KENU: Varga Ádám első helyezettként jutott tovább a K–1 1000 méteren az ifjúsági Európa-bajnokságon. » 10:11 EYOF 2017: Július 7-én zárul a nevezés az EYOF-ra. » 09:39 JÉGKORONG: Connor McDavidet (20) választották az NHL-ben az idény legjobb játékosának. » 09:03 LABDARÚGÁS: Németország a második meccsét is magabiztosan nyerte az U21-es Európa-bajnokságon. » 09:02 RÖPLABDA: A Sümegi RE első bajnoki címét nyerte a fiú gyermekcsapat, helyszíni riportunkban a diákolimpiára készülő főszereplők beszélnek a siker titkáról. »
06.21.
20:55 LABDARÚGÁS: Vida Máté (21) is betalált a Sturm Graz elleni felkészülési mérkőzésen. » 20:13 LABDARÚGÁS: Olaszország vereséget szenvedett második mérkőzésén az U21-es Európa-bajnokságon. » 19:51 KÉZILABDA: Rengeteg gyerek vett részt és érezte magát remekül Balatonbogláron, a Kézilabda az iskolában-program idei zárórendezvényén. » 19:19 LABDARÚGÁS: Mamutmezőny, 128 csapat részvételével rendeztek nemzetközi U10-es tornát Bécsben, amelyen az MTK Budapest a 11. helyen végzett; a győztesnek járó trófea a Chelsea srácaié lett. » 19:09 TENISZ: Alexander Zverev (20) negyeddöntőbe jutott a hallei ATP-tornán. » 18:13 KOSÁRLABDA: A Csata DSE U15-ös leánycsapata komplett korosztályos nemzeti válogatottak sorát legyőzve nyert nemzetközi tornát Koppenhágában. » 18:04 TENISZ: Mindkét magyar versenyző búcsúzott a szerbiai U16-os versenyen. » 17:05 TENISZ: Három fiú- és három leányversenyző negyeddöntős a budapesti U12-es versenyen. » 17:02 BIRKÓZÁS: Példátlan módon nem nyertek aranyérmet a japánok a női szakágban tajvani junior Ázsia-bajnokságon; a leányokat – vallási okokból – nem szerepeltető Irán volt a legsikeresebb a kontinensen. » 16:31 KAJAK-KENU: Csütörtökön kezdődik Belgrádban az U23-as és ifjúsági Európa-bajnokság; Dónusz Éva utánpótlás-kapitány bízik a hagyományosan jó szereplésben. » 16:16 LABDARÚGÁS: Túl van a térdműtéten a Vasas 21 éves játékosa, Berecz Zsombor. » 15:31 LABDARÚGÁS: Portré Reece Oxfordról, az angol futball 18 éves „csodagyerekéről”, akit klubja, a West Ham most egy évre kölcsönadott a Mönchengladbachnak. »