Utánpótlássport 2016

17:29 TENISZ: Piros Zsombor az elődöntőig jutott a Balatonalmádiban zajló 15 ezer dollár összdíjazású salakpályás felnőtt teniszversenyen. A mumusától végül kikapott, de így is jelentős előrelépés vár rá az ATP-ranglistán. » 17:02 LABDARÚGÁS: Átvette a vezetést a Honvéd az U19-es bajnokságban. » 16:17 KOSÁRLABDA: A Vasas az első finalista a fiú-serdülőbajnokság Hódmezővásárhelyen zajló nyolcas döntőjében. » 15:42 LABDARÚGÁS: Az utolsó pillanatokban harcolta ki a továbbjutást Portugália az U20-as világbajnokságon Dél-Koreában. » 15:17 VÍZILABDA: A magyar csapatok közül egyedüliként jutott a legjobb négy közé, és végül meg is nyerte a Final Kids elnevezésű nemzetközi U15-ös tornát a Ferencváros együttese. » 15:01 VÍZILABDA: A Ferencváros nyerte meg a Final Kids-et Budapesten. » 14:56 EYOF: Országos körútra indult Győrből a láng. » 14:47 KOSÁRLABDA: A Debrecen és a Sopron mérkőzhet meg az ötödik helyért a fiú-serdülőbajnokság Hódmezővásárhelyen zajló nyolcas döntőjében. » 14:45 PÁLYÁZAT: Az idén 120 fiatal sportoló kapott anyagi hozzájárulást a továbblépéshez a Mol Tehetségtámogató Program keretében. A szervezőket kisebb meglepetésként érte a jelentkezők nagy száma. » 14:40 TENISZ: Piros Zsombor (17) az elődöntőben búcsúzott a balatonalmádi 15 ezer dolláros felnőttversenyen. » 14:14 ASZTALITENISZ: A magyarok közül már csak a kadet fiúk vannak versenyben a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 13:40 WTCC: Nagy Dániel (19) korlátnak ütközött a második futamon a túraautó-világbajnokság nürburgringi viadalán. » 13:14 TENISZ: Kalocsai Péter kikapott a pécsi U14-es verseny döntőjében. » 12:32 KAJAK-KENU: Két arany- és egy bronzérmet szereztek az utánpótláskorú magyarok a szegedi felnőtt Világ Kupa-versenyen. A 19 éves Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a K-1 1000 m-en. » 12:27 FORMA–1: Negyedik lett Max Verstappen (19) a Monacói Nagydíj harmadik szabadedzésén. » 11:25 VÍZILABDA: Döntőbe jutott a Ferencváros a Budapesten zajló Final Kids-ben. » 10:47 KAJAK-KENU: Takács Tamara (20) bronzérmet szerzett K–1 500 m-en a szegedi felnőtt Világ Kupa-viadalon. » 10:23 KAJAK-KENU: Kopasz Bálint (19) megnyerte K–1 1000 m-en a szegedi felnőtt Világ Kupa-versenyt. » 10:06 TENISZ: Kalocsai Péter elődöntős a Pécsett zajló U14-es versenyen. » 09:30 KÉZILABDA: Majdnem hibátlan teljesítménnyel védte meg a bajnoki címét a Nemzeti Kézilabda Akadémia az ifjúsági leánybajnokságban. Az edző elmondja, hogyan sikerült. » 09:29 VÍZILABDA: Hibátlanul zárta az alapszakaszt a KSI SE a fiú ifjúsági bajnokságban. » 08:58 ÖTTUSA: Tomaschof Soma (21) nem került döntőbe a Drzonkówban zajló felnőtt Világ Kupa-viadalon. »
05.26.
21:53 KOSÁRLABDA: A Vasas Akadémia és a Dávid Kornél KA mellett a Vásárhelyi Rakéták és a MAFC jutott a legjobb négy közé a serdülő fiúk kosárlabda-bajnokságának nyolcas döntőjében. » 21:47 ÚSZÁS: „Csak” hét döntő jutott péntekre az úszók hódmezővásárhelyi ifjúsági országos bajnokságán. Két számban korosztályos csúcs született. » 20:45 KOSÁRLABDA: A Vásárhelyi Rakéták együttese nyerte a fiú-serdülőbajnokság nyolcas döntőjének A csoportját. » 20:02 ASZTALITENISZ: A kettőből egy magyar érdekeltségű ifjúsági fiúcsapat jutott a nyolc közé a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 19:29 KÉZILABDA: Kettős győzelmet aratott az FTC a Békéscsaba ellen az NB I-es női utánpótlás-bajnokságokban. » 19:07 LABDARÚGÁS: Vereséggel kezdett az U19-es leány labdarúgó-válogatott az Európa-bajnokság selejtezőinek Budapesten rendezett elitkörében. » 18:41 RÖPLABDA: A Decathlon is támogatja a gödöllői utánpótlás-nevelést. » 18:30 KOSÁRLABDA: Egy látványos ritmusváltással a Vasas Akadémia kadet leányai állva hagyták az ellenfelüket és 84-46-ra megnyerték a bajnokság nyolcas döntőjének a fináléját a Csata DSE A csapata ellen. » 18:19 ASZTALITENISZ: Egy fiú- és két leány-serdülőcsapat is a nyolc közé jutott a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon. » 18:16 AUTÓSPORT: A Formula–3-ban már Michael Schumacher fiával és a kategória többi nagyágyújával versenyez az utolsó magyar király dédunokája, a 19 éves Habsburg Ferdinánd. » 17:55 LABDARÚGÁS: Vereséggel kezdett az U19-es leányválogatott az Európa-bajnoki selejtezősorozat magyarországi elitkörében. » 17:22 KOSÁRLABDA: A Vasas Akadémia nyerte a fiú-serdülőbajnokság nyolcas döntőjének B csoportját. » 16:51 KOSÁRLABDA: A Vasas Akadémia nyerte meg a leány-kadetbajnokságot. » 16:22 TENISZ: Piros Zsombor (17) az elődöntőbe jutott a balatonalmádi felnőttversenyen. » 16:16 JÉGKORONG: Szemtelenül fiatal csapattal indul a MOL Liga szeptemberben kezdődő új idényében a Fehérvári Titánok. A cél újra bekerülni a rájátszásba. » 15:51 LABDARÚGÁS: Argentína és Németország még izgulhat a továbbjutás miatt az U20-as világbajnokságon. » 15:14 TÚRAAUTÓ: Kórházba szállították Keszthelyi Vivient (16) az Audi TT-kupa Nürburgringen megrendezett első futamáról. » 14:56 KOSÁRLABDA: A Csata DSE serdülőjátékosokból álló B csapata lett a bronzérmes a leány-kadetbajnokságban. »