Utánpótlássport 2016

19:09 LABDARÚGÁS: Távozik Sallai Rolandék (19) elnöke a Palermo éléről. » 18:18 KOSÁRLABDA: Túl sok sikert ugyan nem hozott Budapest U20-as válogatottjának az EYBL-sorozat három állomása, de a csapat több, igen éles küzdelmet élt át, amelyek révén a játékosok és a szakemberek is fontos tapasztalatokkal gazdagodtak. » 18:15 LABDARÚGÁS: Horvátországi tornán szerepel az U19-es együttesre épülő női B válogatott. » 17:40 TENISZ: Piros Zsombor továbbra is ötödik helyen áll a junior-világranglistán. » 17:06 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA: Több utánpótláskorú sportoló is kapott autót használatra. » 16:39 VÍVÁS: A leány kardozók és a fiú tőrözők versenyével kezdődik meg holnap a bulgáriai Plovdivban a kadet Európa-bajnokság, majd vasárnaptól a juniorok lépnek pástra. » 16:35 JÉGKORONG: Összekerült a két magyar csapat az osztrák juniorliga negyeddöntőjében. » 15:40 LABDARÚGÁS: Az NB I tizennégy csapatából mindössze nyolc döntött úgy a tavaszi második fordulóban, hogy 1996. január elseje után született játékost küld pályára hosszabb-rövidebb időre. » 15:35 KÉZILABDA: Felvételt hirdet a KSI akadémiája. » 14:51 SZKANDER: Huszonkét érmet szereztek a magyarok a Kosticében rendezett junior Grand Prix-n. » 14:21 ATLÉTIKA: Sok induló és több jó eredmény jellemezte az utánpótlás-korosztályok hétvégi fedett pályás, illetve téli dobóbajnokságát; a Nyíregyházi Sportcentrum 4x200-as fiúváltója új ifjúsági csúcsot futott. » 14:17 VÍZILABDA: Három napon át keretedzéseket tartanak a férfi-juniorválogatott tagjainak. » 13:22 LABDARÚGÁS: Az Arsenal akadémiájának a vezetője lett a Wolfsburg edzője. » 12:59 LABDARÚGÁS: Lázár Bence óta nem debütált úgy fiatal az Újpestben, mint Szűcs Kristóf (20). » 12:06 LABDARÚGÁS: Március 6-7-én továbbképzést tartanak az U19-es bajnokságok vezetőedzőinek. » 11:43 ÖTTUSA: Regős Gergely (20) második lett a Budapest-bajnokságon. » 11:11 JÉGKORONG: Kiütötte a Debrecen-Miskolcot a Vienna Capitals az osztrák juniorligában. » 10:34 USZONYOS ÚSZÁS: Hamlin Dorottya holtversenyben lett a legeredményesebb utánpótlásversenyző az egri Világ Kupa-viadalon » 09:29 ATLÉTIKA: Több jó eredmény is született a hétvégi korosztályos bajnokságon. » 09:08 ÖTTUSA: Hetedik lett Strobl Anitával (18) felálló vegyes váltó a Los Angeles-i felnőtt Világ Kupa-viadalon. » 07:54 NAGY MAGYAR FILMSIKER: Deák Kristóf rendező és Udvardy Anna producer kapta a Mindenki című alkotásért a legjobb rövidfilmnek járó díjat mára virradóan a 89. Oscar-gálán, Los Angelesben; az egyik főszereplő, a tizenhárom éves műugró, Hais Dorottya is a helyszínen ünnepelte a sikert. »
02.26.
21:03 BIRKÓZÁS: Lévai Zoltán is első lett Várnában, és további négy érmet nyertek a magyar U23-asok a második napon. » 20:51 KOSÁRLABDA: A DVTK-ÉLKSK tíz ponttal nyert a Soproni Darazsak Akadémia ellen kiemelt leány-kadetbajnokság felsőházi rájátszásában. » 20:19 KOSÁRLABDA: Hosszabbítás után nyert a Rátgéber Akadémia a kiemelt fiú-kadetbajnokság felsőházi rájátszásában. » 19:45 VASÁRNAPI RETRÓ: Az orosz műkorcsolyázó, Julija Lipnyickaja még alig volt 15 éves, amikor Budapesten megnyerte a kontinensviadalt, ráadásul abban a szezonban olimpiai aranyat és vb-ezüstöt is szerzett. » 19:41 TAEKWONDO: Az alapító elnök, Patakfaly Miklós maradt a magyar szövetség vezetője. » 19:02 LABDARÚGÁS: Gianluigi Donnarumma kapott gól nélkül ünnepelte a 18. születésnapját. » 18:27 KOSÁRLABDA: A Körmend nyerte a Vas megyei rangadót az U20-as férfibajnokságban. » 17:50 JÉGKORONG: Nem sikerült a továbbjutás a MAC Budapestnek az U16-os European Rookie Cup szarajevói selejtezőtornáján. » 17:44 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA: Tizenegy kategóriában hirdettek győztes az országos juniorbajnokságon. » 17:03 KOSÁRLABDA: Száz pont fölött dobott a Vasas Akadémia Pécsett a leány-juniorbajnokságban. » 16:24 LABDARÚGÁS: Dele Alli (20) góllal járult hozzá a Tottenham fölényes győzelméhez. » 15:45 LABDARÚGÁS: A héten már a nyolcaddöntőket rendezték meg az UEFA Ifjúsági Ligában, a párharcok egy mérkőzést követően dőltek el; kialakult a márciusi negyeddöntő párosítása. » 15:43 JÉGKORONG: A Debrecen került előnybe az U18-as bajnokság ötödik helyéért vívott párharcában. » 15:08 KOSÁRLABDA: Az Alba Fehérvár negyven ponttal győzött a Honvéd ellen a kiemelt fiú-kadetbajnokság felsőházi rájátszásában. » 14:31 LABDARÚGÁS: Balogh Nobert (21) büntetőt harcolt ki, de csak döntetlent játszott a Palermo. » 13:59 LABDARÚGÁS: A Tatabánya FC a megszűnés küszöbén áll, a Gyirmót II elleni tavaszi nyitányra egyetlen játékost tudtak beírni a jegyzőkönyvbe. » 13:45 BIRKÓZÁS: Török Zsolt a kötöttfogás 98 kg-os súlycsoportjában U23-as versenyt nyert Várnában. » 13:34 KOSÁRLABDA: Győzelemmel zárta a Tallinnban megrendezett EYBL-férfitornát az U20-as Budapest válogatott. » 12:27 JÉGKORONG: Lemaradt a Europian Rookie Cup négyes döntőjéről a MAC U16-os csapata. »