Utánpótlássport 2017

02.22.
22:18 SPORTLÖVÉSZET. Az újoncokkal megtűzdelt, fiatal magyar csapat nem tudta pótolni a felnőttkorba átlépett kiválóságokat, nem született érem az olimpiai számokban a junior Eb-n. » 21:12 KÉZILABDA. Eredmények a fiú ifjúsági elsőosztályból » 20:17 KOSÁRLABDA. Nagy lépést tett az országos döntő felé a Sopron junior lánycsapata » 20:09 VISSZATEKINTŐ. 2015-ben friss világbajnoki érmesként köszöntöttük a Liu testvéreket, Saoang akkor a mostani olimpiára utalva azt mondta: „Senki sem azért versenyez, hogy második vagy harmadik legyen. Mi sem...” » 19:08 KORCSOLYASPORTOK. Rövid pályás utánpótlás-bajnokságot tartanak holnaptól a Gyakorló Jégcsarnokban » 18:39 TÉLI OLIMPIA. A rövid pályás gyorskorcsolya 5000 méteres váltójában, egészen fantasztikus hajrával a magyar négyes nyert (soraiban a tizenkilenc éves Liu Shaoanggal), megszerezve a magyar sport első téli olimpiai aranyérmét. » 17:59 KAJAK-KENU. Nádas Bence (21) és Birkás Balázs (21) is megkezdte a felkészülést a dél-afrikai Pretóriában. » 17:16 TENISZ. Stollár Fanny (19) már a legjobb négy között van párosban a budapesti WTA-tornán » 16:48 UTÁNPÓTLÁSSPORT 2017. Az elmúlt év korosztályos eseményeit érdekes írások társaságában összefoglaló kötetet könyvbemutató rendezvényen vitte a nyilvánosság elé a honlapunkat is gondozó MediaBook Kiadó. » 16:27 KÉZILABDA. Döntetlen a fiú ifjúsági első osztály keleti rangadóján » 16:14 SPORTLÖVÉSZET. Oroszország nyerte a junior pisztoly csapatviadalt a győri Eb-n » 14:30 TÉLI OLIMPIA. Így lett olimpiai bajnok a magyar rövid pályás gyorskorcsolyaváltó Liu Shaoanggal (19) – VIDEÓ! » 13:25 TÉLI OLIMPIA. MEGVAN AZ ELSŐ, SPORTTÖRTÉNELMI MAGYAR ARANY! A férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó Liu Shaoanggal (19) a csapatban megszerezte az első magyar téli olimpiai bajnoki címet » 12:36 LABDARÚGÁS. A magyar U19-es válogatott nagyon kikapott Portugáliától felkészülési mérkőzésen » 12:03 TÉLI OLIMPIA. Ezért zárták ki Liu Shaoangot (19) a rövid pályás gyorskorcsolya 500 méterének negyeddöntőjében – VIDEÓ » 11:26 TÉLI OLIMPIA. Liu Shaoangot (19) kizárták a rövid pályás gyorskorcsolya 500 méteres negyeddöntőjében » 10:55 TÉLI OLIMPIA. Az új zélandi Nico Porteus (16) hazája valaha volt legfiatalabb olimpiai érmese lett a síakrobaták félcső számában » 09:55 LABDARÚGÁS. Az AS Roma török középpályása, Cengiz Under (20) is betalált a Sahtar Donyeck elleni Bajnokok Ligája nyolcaddöntőben » 09:16 JÉGKORONG. Kayla Barnes (19) is tagja volt az olimpiai aranyat szerző női amerikai válogatottnak » 09:08 MESTERMUNKA. Sorozatunk új hőse Turi György mesteredző, aki úszó világnagyságokat nevelt fel Egerszegi Krisztinától a legújabb gyöngyszemig, Késely Ajnáig. »
02.21.
23:00 LABDARÚGÁS. Négy angol, három spanyol és egy portugál csapat jutott az UEFA Ifjúsági Liga negyeddöntőjébe; a Szoboszlai Dominikkel felálló Salzburg kikapott Portóban. » 22:13 LABDARÚGÁS. A Chelsea jutott be az UEFA Ifjúsági Ligájának negyeddöntőjébe » 20:54 KOSÁRLABDA. Egyetlen ponttal nyert otthonában a Szolnoki MÁV SE a leányok juniorbajnokságában » 20:48 LABDARÚGÁS. Barátságos mérkőzésen nyert az U19-es Eb elitkörére készülő francia válogatott » 20:24 SPORTLÖVÉSZET. Ismét újonc, a debreceni Polgár János hozta a nap legjobbját a magyar csapatból, ötödik lett pisztollyal a győri junior Eb-n. » 19:59 LABDARÚGÁS. A Real Madrid kiejtette a Bayern München csapatát az UEFA Ifjúsági Ligájában » 19:52 KÉZILABDA. Fölényesen nyert a NEKA a fiú ifjúsági bajnokságban » 19:48 TENISZ. Stollár Fanny (19) nyert párosban a budapesti WTA-torna első fordulójában » 19:43 GYEPLABDA. Lezárultak a nevezések, és kialakult a diákolimpián résztvevő korcsoportok száma » 19:16 KÉZILABDA . Csak a Hajdúnánás csapata kapott ki otthonában a leány ifjúsági bajnokságban » 19:10 KOSÁRLABDA. Debreceni és szombathelyi győzelem született a junior fiúk felsőházi rájátszásában » 18:37 LABDARÚGÁS. Az Atlético Madrid és a Liverpool jutott az UEFA Ifjúsági Liga negyeddöntőjébe » 18:34 JÉGKORONG. Meghatározó élményeket éltek át a Vasas U12-es hokisai a Kanadában eltöltött hét nap alatt: húszezres csarnokban játszottak, hatból öt meccset megnyertek, minek nyomán az ötödik helyen végeztek a Pee Wee elnevezésű nemzetközi tornán. » 17:44 KOSÁRLABDA. A Csata DSE csapata nagy fölénnyel nyerte a Sopronban rendezett U14-es nemzetközi leánytornát, de a győztes együttes honlapunknak nyilatkozó trénere, Tursics Sándor azt is elmondja: szemben a korábbi időkkel, ma már országszerte nagyítóval kell keresni az azonos szinten lévő korosztályos együtteseket. » 17:36 JÉGKORONG. Idegenben szenvedett vereséget a Fehérvár AV19 együttese az osztrák U18-as bajnokságban » 17:29 TENISZ. Stollár Fanny (19) kikapott Cibulkovától a budapesti WTA-torna 1. fordulójában » 16:30 SPORTLÖVÉSZET. Polgár János az 5. helyen végzett a győri junior Európa-bajnokság légpisztolyos számának egyéni versenyében » 16:05 LABDARÚGÁS. Az FC Porto a Tottenham ellen játszik az UEFA Ifjúsági Liga negyeddöntőjében » 15:31 JUDO. Cegléden lesz a következő összetartás a serdülő válogatott számára »