Utánpótlássport 2016

06.26.
22:26 ÖTTUSA: Nem kellett izgatottan számolgatnunk, összességében mind a négy férfiversenyzőnk magabiztosan jutott a szerdai egyéni döntőbe. » 21:49 SPORTLÖVÉSZET: Légpuskás férficsapatunk negyedik, Péni István az egyéniben hatodik lett; közel álltak az éremszerzéshez a magyar szereplők a juniorvébé harmadik napján. » 20:06 ÖTTUSA: Minden magyar fiú döntőbe jutott a barcelonai junior Európa-bajnokságon. » 19:38 TAEKWONDO: Füredi Rebeka (19) az első mérkőzésén vereséget szenvedett a dél-koreai felnőtt világbajnokságon. » 18:55 ATLÉTIKA: A Győri AC és az Ikarus BSE volt a legsikeresebb az ifjúsági országos bajnokságon. » 17:58 KÉZILABDA: A 16 éves macedón Martin Ivanovszkit teszteli a Veszprém. » 16:58 LABDARÚGÁS: Mindkét korosztályban diadalmaskodott az FK Csíkszereda a székely-magyar utánpótlástornán. » 16:28 BIRKÓZÁS: Kedden a szabadfogásúak küzdelmével kezdődik meg Dortmundban a junior Európa-bajnokság, amelyen a magyar színeket jelentős generációváltáson átesett csapat képviseli, összesen húsz versenyzővel. » 16:12 LABDARÚGÁS: Több utánpótláskorú játékost is nevezett a Ferencváros, a Vasas, illetve a Videoton az Európa-liga selejtezőkre. » 15:15 SPORTLÖVÉSZET: Péni István (20) döntőbe jutott a légpuskások tíz méteres mezőnyében a junior világbajnokságon. » 14:32 FORMA–1: A tizennyolc éves, kanadai Lance Stroll harmadik lett az Azeri Nagydíjon; ő a legfiatalabb újonc, aki az első háromban tudott végezni egy futamon. » 14:28 SPORTLÖVÉSZET: Negyedik helyen végzett a junior fiú légpuskacsapat a németországi világbajnokságon. » 13:42 LABDARÚGÁS: A Liverpool érdeklődik Kylian Mbappé (18) iránt, de továbbra is a Real Madrid tűnik befutónak. » 13:00 ATLÉTIKA: A 21 éves Christian Coleman 200 méteren is kikapott az amerikai atléták országos bajnokságán. » 12:20 ATLÉTIKA: Molnár Janka (16) 400 méteres síkfutásban indul az EYOF-on. » 11:38 BIRKÓZÁS: Nyolc kötöttfogású versenyző indul a dortmundi junior Európa-bajnokságon. » 10:55 SÚLYEMELÉS: Gyürüs Barbara (19) a tizedik helyen végzett a tokiói junior-világbajnokságon. » 10:11 TÚRAAUTÓ: A hungaroringi hős, a tizennyolc esztendős Tassi Attila bravúrról, csapatszellemről, rajongókról, vagyis a profizmusról. » 10:10 LABDARÚGÁS: Gianluigi Donnarumma (18) mégis maradhat Milánóban. » 09:20 GOLF: A magyar csapat harmadik lett, Kötél Bence pedig megnyerte szlovén junior nyílt bajnokságot. »
06.25.
22:20 KAJAK-KENU: Hét arany-, tizenegy ezüst- és négy bronzérmet szereztek a magyar fiatalok, és az az idén is az éremtáblázat élén végeztek az ifjúsági és U23-as Európa-bajnokságon. » 21:08 SPORTLÖVÉSZET: Aranyérmet nyert a légpisztolyos női csapatunk a suhli junior-világbajnokságon, míg egyéniben Major Veronika, akinek nem ez a fő száma, ötödik lett. » 20:11 GOLF: Greff Bálint a második helyen áll két nap után a Szlovén Junior Openen. » 19:50 ÖTTUSA: Azzal kezdődött a junior Európa-bajnokság, hogy megfelelő létszám hiányában törölték a leánymezőny kvalifikációját, mindenki a keddi döntőben kezdi meg a szereplését. » 19:22 TENISZ: Keresztes Paloma az elődöntőben búcsúzott a szlovéniai U16-os versenyen. » 18:21 ÖTTUSA: Néhány induló visszalépése miatt elmaradt a leány selejtező a barcelonai junior Eb-n. » 18:03 SPORTLÖVÉSZET: Aranyérmet szerzett a leány pisztolyos csapat a németországi junior-világbajnokságon. » 17:14 AUTÓSPORT: Lance Stroll (18) élete első dobogós helyezését érte el az Azeri Nagydíjon. » 16:50 KÉZILABDA: Az algériai junior-vb házigazdáját fogadta két felkészülési mérkőzésen a korosztályos férfiválogatott, és mindkettőt megnyerte Balatonbogláron. » 16:41 KAJAK-KENU: Három aranyérmet szerzett a magyar küldöttség a belgrádi ifjúsági és U23-as Európa-bajnokságon. » 16:25 ASZTALITENISZ: Harmadik helyen végzett Harimoto Tomokazu (14) a kínai felnőtt nemzetközi bajnokságon. » 15:21 VÍZILABDA: A Ferencváros nyerte az olaszországi U13-as nemzetközi tornát. » 14:31 RÖPLABDA: Érdemes lesz a juniorválogatott edzéseit is látogatni az edzőknek. » 13:53 VÍZILABDA: Horváth János szövetségi kapitány kihirdette a bő keretet az ifjúsági Európa-bajnokságra. » 13:33 ÚSZÁS: Nagy küzdelmet, sok kiváló eredményt hozott a győri serdülőbajnokság, és sikeresen tesztelte Győrben az EYOF-verseny körülményeit is. » 13:15 TENISZ: Sávay Zalán nyerte az U12-es budapesti teniszversenyt. » 12:25 KÉZILABDA: Második felkészülési mérkőzését is megnyerte Algéria ellen a férfi juniorválogatott. » 11:56 LABDARÚGÁS: A Milan testvére, Antonio leigazolásával tartaná a klubnál Gianluigi Donnarummát (18). » 11:38 VASÁRNAPI RETRÓ: Az amerikai Missy Franklin a Londonban, 17 évesen szerzett négy aranyérmével az olimpia legmosolygósabb bajnoka volt. »