Utánpótlássport 2018

19:38 ÚSZÁS. Negyedik helyen zárta a fiú 4×100 méteres vegyes váltó a budapesti junior-világbajnokságot » 19:21 KAJAK-KENU. A mindössze tizenkilenc esztendős Adolf Balázs ezüstérmet szerzett a szegedi felnőtt-világbajnokság C−1 5000 m-es számában. » 19:14 ÚSZÁS. Fábián Fanni junior-világbajnoki ötödik lett 200 m gyorson a Duna Arénában » 18:59 KOSÁRLABDA. Litvániával néz farkasszemet az U16-os leányválogatott a szkopjei A divíziós Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében » 18:19 LASER RUN. A juniorok között Gaál András, az U19-eseknél Gáll András állhatott fel a dobogó legfelső fokára az utánpótlás Eb-n, Hegedűs László, illetve Erdős Rita ezüstérmet szerzett; Burcsa Szabolcs, a Trion Sc szakosztályvezetője méltán elégedett a magyar indulók teljesítményével. » 17:46 ÚSZÁS. Békési Eszter ötödik lett 200 m mellen a budapesti junior-világbajnokságon » 17:13 MŰKORCSOLYA. Közelebb kerültünk a nemzetközi élmezőnyhöz - állítja dr. Vardanjan Gurgen, a műkorcsolya-ágazat sportigazgatója, értékelve az idei első junior GP-versenyen látottakat; Schermann Regina a 23., míg a Marton Villő, Szemko Danijil jégtáncospár a 8. helyen végzett Courchevelben. » 16:43 JÉGKORONG. Az ötödik helyen zárta a svédországi Super Challenge Cupot az U20-as válogatott » 15:41 KAJAK−KENU. Mindössze tizenkilenc esztendősen lett felnőtt-világbajnoki ezüstérmes Adolf Balázs C−1 5000 méteren Szegeden » 15:34 LABDARÚGÁS. A Manchester City reménysége, Phil Foden (19) nem került a kezdőcsapatba a Bournemouth elleni Premier League-mérkőzésen » 14:45 LABDARÚGÁS. A ferencvárosi Gyuris Aurél mesterhármassal kezdte az U16-os bajnokságot » 14:23 ÚSZÁS. Négy magyar is döntőbe jutott a Duna Arénában zajló junior-vb zárónapján, Békési Eszter (200 m mell) és Fábián Fanni (200 m gyors) ráadásul remek egyéni csúccsal jutott a legjobb nyolc közé. » 13:57 KAJAK-KENU. Gazsó Alida Dórával (19) lett aranyérmes a női kajaknégyes 500 méteren a szegedi felnőtt-világbajnokságon » 13:21 TENISZ. Fajta Péter harmadik egyéni tornagyőzelmét aratta Székesfehérváron » 12:49 KICK-BOX. Hétfőn kezdődik Győrött az utánpótlás Európa-bajnokság, amelyen a 7- től 18 évesig minden szakágban versenybe száll a rekordlétszámú mezőny; az esemény jelentőségéről Galambos Péter, a szövetség elnöke nyilatkozik honlapunknak. » 12:30 TENISZ. Makk Péter páros tornagyőzelemmel készült a junior US Openre » 12:05 ÚSZÁS. Mindkét 4×100-as vegyesváltónk bejutott a délutáni fináléba a Budapesten zajló junior-világbajnokságon » 11:48 KERÉKPÁR. Valter Attila szakaszt nyert a 23 éven aluliak számára kiírt franciaországi Tour de l'Avenir versenyen, s ezzel a hegyi pontversenyben átvette a vezetést. » 11:25 ÚSZÁS. Fábián Fanni új egyéni csúccsal döntős 200 m gyorson a budapesti junior-világbajnokságon » 10:54 ÚSZÁS. Egyik magyar fiú sem jutott döntőbe 200 m pillangón a budapesti junior-világbajnokságon » 10:50 SZNÚKER. Ezüstérmet szerzett az U16-osok oroszországi világbajnokságán a mindössze 12 esztendős Révész Bulcsú. » 10:29 ÚSZÁS. Békési Eszter új egyéni csúccsal döntős 200 m mellen a budapesti világbajnokságon » 10:02 ÚSZÁS. Zombori Gábor és Kós Hubert sem jutott döntőbe 200 m háton a Duna Arénában zajló junior-világbajnokságon » 09:22 JÉGKORONG. Az ötödik helyért lép jégre vasárnap az U20-as fiúválogatott a svédországi Super Challenge Cupon » 09:00 KOSÁRLABDA. A litvánok ellen játszik a nyolcaddöntőben a magyar U16-os leányválogatott a szkopjei A divíziós Eb-n »
08.24.
23:31 KOSÁRLABDA. Magabiztosan győzött U16-os leányválogatottunk az olaszok ellen a szkopjei A divíziós Európa-bajnokságon. » 20:52 KOSÁRLABDA. Spanyolország 38 pontos győzelmet aratott Lettország felett a szkopjei U16-os leány Eb-n » 20:08 ÚSZÁS. Újabb értékes helyzést ért el a Duna Arénában zajló junior vb-n Mihályvári-Farkas Viktória, aki ezúttal 1500 m-en csapott ötödikként célba; Török Dominik Márk 400 m vegyesen, valamint a leány 4X100 m váltó a hetedik helyen végzett. » 20:04 JÉGTÁNC. Nyolcadik helyen zárt a Marton Villő, Szemko Danijil páros a franciaországi junior-világkupán » 19:31 ÚSZÁS. A 4×100-as leány gyorsváltó is hetedik helyen végzett a budapesti junior-világbajnokságon » 19:18 ÚSZÁS. Török Dominik Márk hetedik lett 400 m vegyesen a Duna Arénában zajló junior-világbajnokságon » 19:12 LABDARÚGÁS. 92. percben lőtt góllal nyert a címvédő Budapest Honvéd MFA az U17-es bajnokság nyitófordulójában » 18:47 JÉGKORONG. Ausztria korosztályos csapatát is legyőzte a magyar U20-as válogatott a svédországi Super Challenge Cupon » 18:45 JÉGKORONG. Hatgólos vereséget szenvedett Szlovákiától a magyar U18-as válogatott a hazai rendezésű ORV zárónapján, de így is másodikként végzett a tornán. » 18:37 ÚSZÁS. Mihályvári-Farkas Viktória ötödik helyen végzett 1500 m gyorson a budapesti junior-világbajnokságon » 17:49 JÉGKORONG. Második helyen végzett a magyar U18-as fiúválogatott a hazai rendezésű ORV-n » 17:23 KAJAK-KENU. Hajdu Jonatán (23) döntőbe jutott C1 200 méteren a szegedi felnőtt-világbajnokságon » 17:09 LABDARÚGÁS. A DVSC-DLA idegenben győzte le a Puskás Akadémiát az U19-es bajnokság második fordulójában » 16:53 KERÉKPÁRSPORTOK. Valter Attila (21) szakaszt nyert a fiatalok Tour de France-ának tartott U23-as Tour de l’Aveniren »