object(WP_Error)#1548 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(16) "Üres kifejezés" } } ["error_data"]=> array(0) { } }
Decathlon

Sportágmenü:

11.29.
20:50 LABDARÚGÁS: Csóka Dániel (20) csapata kiesett az angol FA-kupából » 19:44 SPORTLÖVÉSZET: A serdülők 10 méteres országos bajnokságán olyan versenyző is akadt, aki három aranyérmet vihetett haza a korosztályos rekordokat is hozó viadalról. » 18:54 TEREPKERÉKPÁR: Vas Kata Blanka (19) negyedik helyen végzett a világkupa-sorozat csehországi nyitányán » 18:20 VÍVÁS: Szűcs Luca nyerte a junior női kardozók negyedik Magyar-kupa-fordulóját » 17:58 KÉZILABDA: Bátor játékkal mutatkozott be a svédek elleni idegenbeli dupla edzőmeccsen a Vác 20 éves junior világ- és Európa-bajnok balátlövője, Kácsor Gréta. » 17:52 SPORTLÖVÉSZET: Légpisztolyban is véget ért a serdülő 10 méteres országos bajnokság » 17:28 LABDARÚGÁS: Hajnal Tamás, a Ferencváros sportmenedzsere egyebek mellett a klub utánpótlásában nevelkedő fiatalokról is szót ejtett a Nemzeti Sportnak adott hosszabb interjújában. » 17:12 CSELGÁNCS: Várhatóan Özbas Szofi (19), Sipőcz Richárd (19) és Szigetvári Mercédesz (22) is tatamira léphet a dohai olimpiai kvalifikációs versenyen » 16:50 MŰKORCSOLYA: A legkisebbek között ezúttal is az SKSE versenyzői vitték a prímet a budapesti Mikulás-kupán » 16:01 VÍVÁS: A Nagy Tímeával (18) és Szurmai Laurával (15) felálló UTE csapata nyerte a női tőrözők harmadik Magyar-kupa-fordulóját » 15:55 VÍVÁS: A Tóth Gergellyel (18) és Mihályi Andorral (17) felálló Törekvés csapata nyerte a férfi tőrözők harmadik Magyar-kupa-fordulóját » 15:49 VÍVÁS: Az Osman-Touson Maruánnal (18) és Horváth Zsomborral (18) felálló BVSC csapata nyerte a férfi párbajtőrözők második Magyar-kupa-fordulóját » 15:39 VÍVÁS: A Büki Lilivel (18) és Héder Hannával (15) felálló OMS-Tata csapata nyerte a női párbajtőrözők második Magyar-kupa-fordulóját » 15:10 LABDARÚGÁS: A Budapest Honvéd-MFA újabb győzelmével a tabella élére állt az U16-os bajnokság kiemelt csoportjában »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]