Sportágmenü:

14:40 LABDARÚGÁS: Kölcsönadja a Liverpool a 21 éves Ryan Kentet a Rangersnek » 13:54 MŰÚSZÁS: Bejutotott a szabadkombinációs szám döntőjébe a magyar válogatott a budapesti junior-vb-n » 13:41 VÍZILABDA: A második helyen végzett a vb-re készülő U18-as válogatott a szombathelyi OMW-kupán » 12:56 ASZTALITENISZ: Ócsai Máté a 32 közé jutott serdülő egyesben a kolozsvári utánpótlás Eb-n » 11:46 ÚSZÁS: Cserfalvi Olaf vitte el a show-t a gyermek korosztályú úszók kecskeméti országos bajnokságán, a nyíregyháziak versenyzője ötször is a dobogó tetejére állhatott. » 11:52 KÉZILABDA: Három balatonboglári játékos is a felnőttélvonalban folytatja a következő szezonban » 11:06 LABDARÚGÁS: Végleg leigazolná a 20 éves Ademola Lookmant az RB Leipzig » 10:42 TENISZ: Esélylatolgatás a hétfőn kezdődő U18-as és az U14-es Európa-bajnokság előtt. » 10:27 JÉGKORONG: A következő évadtól kanadai tréner irányítja a MAC Budapest serdülőcsapatát » 09:42 ÚSZÁS: Véget ért a Kecskeméten rendezett gyermek országos bajnokság » 09:01 VÍZILABDA: Olaszországot is legyőzte a vb-re készülő U18-as válogatott a szombathelyi OMW-kupán » 08:26 DARTS: A Katona Bence, Lakatos Gergely duó huszonnyolc páros között lett harmadik az Ankarában megrendezett ifjúsági Európa-bajnokságon. »
07.21.
20:59 ASZTALITENISZ: Kevés magyar kiesés, annál több továbbjutás jellemezte a kolozsvári utánpótlás Eb egyéni és páros küzdelmeinek második napját. » 20:43 MŰÚSZÁS: Nem sokkal maradtak le a magyar lányok a döntőről a csapat szabadprogramban a Duna Arénában zajló junior-világbajnokságon, amelyen eddig mind a hét számban orosz versenyző nyakába akasztották az aranyérmet. » 20:56 ATLÉTIKA: Új egyéni csúccsal nyert a katari Abdalleleh Haroun (21) Londonban, a Gyémánt Liga nyitónapján »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]