Sportágmenü:

09.22.
21:00 LABDARÚGÁS: Tizenegy góllal verte Portugália Andorra válogatottját a leány U17-es Európa-bajnoki selejtezősorozatban » 20:45 BIRKÓZÁS: Szurovszki Patrik (86 kg) és Lukács Botond (74 kg) vasárnap a vígaszágon folytathatja a szabadfogásúak küzdelmét, míg ugyanebben a fogásnemben a 61 kg-os Kiss Károly kiesett a versenyből a nagyszombati junior-világbajnokságon; teljesítményüket Bánkuti Zsolt , a fiú szabadfogásúak vezetőedzője értékelte. » 20:20 AUTÓSPORT: A 19 éves Tassi Attila a 6. helyen ért célba a TCR Európa-kupa monzai versenyhétvégéjének szombati futamán, míg a 21 esztendős Nagy Dániel korán kiesett a versenyből. » 19:28 FORMA−3: Egymás után a negyedik győzelmét szerezte az Európa-bajnoki-sorozatban Mick Schumacher (19) » 19:12 VÍVÁS: Nagy Dávid nyerte a junior párbajtőr Magyar-kupát, miután a döntőben nagy csatában bizonyult jobbnak Andrásfi Tibornál; a győztes boldogan nyilatkozott honlapunknak. » 18:53 BIRKÓZÁS: A két szabadfogású, Szurovszki Patrik (86 kg) és Lukács Botond (74 kg) is a vigaszágon folytathatja a nagyszombati junior-világbajnokságot » 17:41 LABDARÚGÁS: Anglia és Izland együttese is kiütéssel győzött a leány U17-es Európa-bajnoki selejtezősorozatban » 17:27 LABDARÚGÁS: Sallai Roland (21) parádésan debütált a Bundesligában » 16:19 BIRKÓZÁS: A szabadfogású Szurovszki Patrik (86 kg) a negyeddöntőben kapott ki a nagyszombati junior-világbajnokságon » 15:04 SPORTLÖVÉSZET: Interjú a csangvoni junior vb-n három érmet szerzett Pekler Zalánnal, aki most az országos felnőtt- és juniorbajnoksággal hangol a közelgő ifjúsági olimpiára. » 14:56 LABDARÚGÁS: Sallai Roland (21) kezdőként debütál a Bundesligában » 14:15 VÍVÁS: Nagy Dávid nyerte a junior párbajtőrözők hét végi Magyar-kupa fordulóját » 12:59 ÚSZÁS: Kitűnő hangulatban, a kisebb gondok ellenére is bizakodva készülnek versenyzőink az októberi Buenos Aires-i ifjúsági olimpiára; erről Milák Kristóf és Berecz Blanka beszélt honlapunknak. » 12:51 LABDARÚGÁS: Döntetlent játszott az FTC csapata az U19-es bajnokságban »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]