Utánpótlássport 2017

07.18.
22:31 ASZTALITENISZ. Bravúr és kudarc is jutott csapatainknak az utánpótlás Európa-bajnokságon, amelyen csütörtökön leány serdülőválogatottunk számára az A divízióban maradás a tét. » 21:14 MŰÚSZÁS. A 17 éves orosz Varvara Szubbotyina kettős győzemével kezdődött meg a Duna Arénában a junior-világbajnokság; a szabadprogramban Szabó Veronka a 14., míg a technikai programban Dávid Janka a 19. helyen végzett. » 20:34 ÖTTUSA. Szép Balázsnak (18) és Fröhlich Tamásnak (24) sem sikerült senkit megelőzni váltóban a fehérvári Eb-n » 20:31 ÚSZÁS. Szerdán megkezdődött a gyermek országos bajnokság Miskolcon » 20:31 ASZTALITENISZ. Magabiztosan győzött az ifjúsági fiúválogatott a kolozsvári utánpótlás Európa-bajnokságon, ezzel megmenekült a kieséstől » 19:50 TENISZ. Fajta Péter és a két magyar páros is megnyerte mai mérkőzését, így tovább javult a moszkvai U16-os egyéni Európa-bajnokságon szereplő magyar versenyzők mérlege; eddig csupán Drahota-Szabó Dorka esett ki egyesben, ám párosban ő is továbblépett Szabanin Natáliával az oldalán. » 19:47 ASZTALITENISZ. A tizenegyedik helyért játszhat a serdülő fiúcsapat a kolozsvári utánpótlás Európa-bajnokságon » 19:04 TENISZ. Mindkét magyar páros továbbjutott az U16-os Európa-bajnokságon » 18:41 VÍZILABDA. Augusztusban Nápolyban edzőtáborozik az U16-os válogatott » 17:57 ASZTALITENISZ. Simán kikapott a helyosztón, így csütörtökön a kiesés ellen küzdhet a serdülő leányválogatott a kolozsvári utánpótlás Eb-n » 17:51 KOSÁRLABDA. Noha 106-50-es, fölényes győzelmet aratott csapatunk a férfi U20-as B divíziós Európa-bajnokságon az örmények ellen, csoportjában 4. helyen végezve csak a 9, helyért küzdhet tovább. » 17:32 KÉZILABDA. Danyi Gábor, a Győri ETO új vezetőedzője az eddiginél nagyobb szerepet szán a fiatal játékosoknak a következő évadban » 17:03 KOSÁRLABDA. Simán győzött a magyar válogatott az utolsó csoportmérkőzésén a Szófiában zajló férfi U20-as B divíziós Európa-bajnokságon » 16:53 LABDARÚGÁS. Kylian Mbappé (19) már a 2022-es vb-aranyról álmodik » 16:45 VÍVÁS. Négy utánpótláskorú versenyző (Pusztai Liza, Kondricz Kata, Frűhauf Benjámin és Mészáros Tamás) is tagja a kínai felnőtt-világbajnokságra utazó magyar válogatottnak. » 16:18 TENISZ. Fajta Péter győzelemmel kezdett Moszkvában az U16-os Európa-bajnokságon » 16:17 ASZTALITENISZ. A magyar fiú és leány ifjúsági válogatott egyaránt kikapott a kolozsvári utánpótlás Európa-bajnokságon » 15:54 MŰÚSZÁS. Megkezdődött a junior-világbajnokság a Duna Arénában; Szabó Veronka nem sokkal maradt le a döntőről az egyéni szabadprogramban » 15:40 KOSÁRLABDA. A horvát és a spanyol válogatott is negyeddöntős a Németországban zajló férfi U20-as A divíziós Európa-bajnokságon » 14:57 LABDARÚGÁS. Ademola Lookmant (20) szerződtetné a Lipcse » 14:37 KÉZILABDA. Csütörtökön kezdődik a szlovéniai férfi U20-as Európa-bajnokság, amelyen a magyar válogatott a dánokkal, a franciákkal és a portugálokkal került egy csoportba. » 14:04 LABDARÚGÁS. Tóth Máté (20) Mezőkövesden folytatja » 13:22 KÉZILABDA. Szűk győzelmet aratott a lengyelek ellen ifjúsági fiúválogatottunk » 13:09 ASZTALITENISZ. Nagy bravúrral győzött a serdülő fiúválogatott, míg a leányok kikaptak a kolozsvári utánpótlás Európa-bajnokságon » 12:44 LABDARÚGÁS. A Besiktas és más külföldi klubok helyett a Puskás Akadémiát választotta a Haladás újabb nagy ígérete, a 17 éves Kiss Tamás, aki fontosnak tartja a fokozatosságot pályafutása felépítésében. » 12:18 ATLÉTIKA. Hatvanadszor rendezik meg a Balaton Bajnokságot » 11:25 LABDARÚGÁS. Négy mérkőzéssel rajtol szerdán a női U19-es Európa-bajnokság » 11:08 KÉZILABDA. Interjú Golovin Vlagyimirrel, a világbajnokságot nyert női juniorválogatott szövetségi edzőjével a siker összetevőiről, hátteréről. » 10:19 LABDARÚGÁS. A brazil Malcom (21) az Everton együttesében folytathatja » 09:56 VÍZILABDA. A 18 éves Fekete Gergő, a Debrecem felnőttcsapatának oszlopa, a korosztályos világversenyeken eddig szerzett bronzérmei mellé immár aranyat szeretne nyerni augusztusban, a szombathelyi U18-as világbajnokságon. » 09:08 LABDARÚGÁS. Kovács Nikolasz (19) csereként lépett pályára a Honvéd keddi Európa-liga selejtezőjén »
07.17.
22:14 ASZTALITENISZ. Nem sikerült a nyolc közé jutni csapatainknak, egyedül az ifjúsági leányválogatott érhet még célba az utánpótlás Eb-n. » 21:51 TENISZ. Szabanin Natália és Velcz Zsombor jól kezdett, de Drahota-Szabó Dorka vereséget szenvedett az U16-os Eb-n. » 21:04 ÖTTUSA. Női váltónk a húszéves Kalincsák Eszterrel és a tizenhét éves Gulyás Michelle-lel a soraiban hatból a hatodik lett a felnőtt Eb-n. » 20:43 LABDARÚGÁS. Anglia nagy csatában győzte le Törökországot a Finnországban zajló U19-es Európa-bajnokságon » 19:43 KOSÁRLABDA. Rapszodikus teljesítménnyel, de végre győzött fiú U20-as csapatunk, de így sem került a legjobb nyolc közé a B divíziós Eb-n. » 19:42 KÉZILABDA. Felkészülési mérkőzésen kapott ki hazai pályán a fiú ifjúsági válogatott Lengyelországtól »