Utánpótlássport 2018

15:11 VÍVÁS. Udavarhelyi Gábor értékelte honlapunk számára a felnőtt Európa-bajnokságon szerepelt, még utánpótláskorú magyar sportolók teljesítményét; a szövetségi kapitány összességében elégedett volt a látottakkal. » 14:59 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia rendezi a Real Madrid alapítványának holnap kezdődő nemzetközi focitáborát » 14:54 KOSÁRLABDA. Felkészülési tornát nyert az olaszországi Pesaróban az U18/U19-es magyar leányválogatott; Völgyi Péter csapatában Dombai Réka 51 pontot dobott a három meccsen. » 14:36 LABDARÚGÁS. A szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely ajánlatot tett a Benficának a magyar U-válogatott szélső, Csoboth Kevin (19) játékjogáért; egyelőre nincs megegyezés a kölcsönről, de nem zárultak le a tárgyalások. » 14:18 SPORTLÖVÉSZET. Horváth Lea 624,9 körös teljesítménnyel a 14. helyen végzett női légpuskában a minszki Európa Játékokon; az olimpiai kvalifikációt is adó versenyen a 17 éves komáromi puskás mindössze hét tizeddel maradt le a döntőről. » 13:18 KAJAK-KENU. Rácz Koppány (18) nyerte a szlovéniai Európa-kupa U18-as szlalom versenyét » 12:07 KÉZILABDA. A generációváltás után megkezdődött a tudatos építkezés a felnőttválogatottban; Vladan Matics honlapunknak elmondta, a most beérő fiatalokban rengeteg potenciál van. » 11:50 KERÉKPÁRSPORTOK. A junior lányok között Vass Kata Blanka (17) nyert a Restart MTB XCO első kategóriás olimpiai kvalifikációs hegyi kerékpáros versenyen » 11:18 SPORTLÖVÉSZET. Horváth Lea (17) 14. helyen végzett a minszki Európai Játékok 10 méteres légpuska számában » 10:01 MOTORSPORT. Kovács Bálint (18) összetettben élre állt a német bajnokság Suzuki Cup kategóriájában » 09:16 TORNASPORTOK. Az ifjúsági olimpián öt aranyérmet szerző Kitazono Takeru (16) is indul a győri junior-világbajnokságon » 08:01 LABDARÚGÁS. Németország is elődöntős az U21-es kontinenbajnokságon; a házigazda olaszok izgulhatnak, hogy összejön-e számukra a továbbjutást jelentő legjobb csoportmásodik hely. »
06.23.
20:42 LABDARÚGÁS. „Kylian Mbappé jövője a Real Madridban van” – mondja a spanyolok egyik sztárjátékosa » 20:00 TRIATLON. Ezüstérmes lett a Kropkó Márta, Kovács Gyula, Horváth Karol, Dobi Gergő összeállítású magyar mixváltó az ifjúsági Európa-bajnokságon; a spanyol kvartett három másodperccel előzte meg csapatunkat. » 19:46 CSELGÁNCS. Három arany-, egy ezüst- és két bronzéremmel zárták juniorjaink a paksi Európa–kupa-versenyt; a fiúszakág vezetőedzője, Horváth László értékelte a teljesítményeket. » 19:31 ÚSZÁS. Berecz Blanka (17) ötödik lett 200 m pillangón az olaszországi Sette Colli-versenyen » 18:54 VÍZILABDA. Makulátlan teljesítménnyel nyerte meg a szegedi U14-es nemzetközi tornát a magyar A válogatott; a második számú magyar együttes a negyedik helyen zárta az ötcsapatos viadalt. » 18:30 LABDARÚGÁS. A Kisvárda és a Paks is feljutott az U14-es élvonalba » 17:54 TORNA. Véglegessé vált a magyar csapat névsora a csütörtökön rajtoló, győri junior vb-re » 17:08 CSELGÁNCS. Sipőcz Richárd (+100 kg) biztosította a harmadik magyar aranyérmet a paksi junior Európa-kupa-viadalon » 17:03 BIRKÓZÁS. Nemes Bálint (71 kg) és Pap Gergely (92 kg) a vigaszágon is búcsúzott a szabadfogásúak versenyében a faenzai kadét Eb-n » 16:57 TRIATLON. Ezüstérmet nyert a magyar mixváltó a kitzbüheli ifjúsági Eb-n » 16:43 KERÉKPÁRSPORTOK. Karl Ádám az első ötvenben zárt az országúti versenyben a minszki Európa Játékokon » 16:23 CSELGÁNCS. Árvai Péter (100 kg) is aranyérmet nyert a paksi junior Európa-kupa-versenyen » 15:54 KÉZILABDA. Két győzelem, egy vereség a mérleg; az U17-es Eb-re készülő magyar fiúk vasárnap Portugália ellen nyertek, s másodikok lettek Duisburgban. » 15:38 VÍZILABDA. Százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg az U14-es K&H-kupát a magyar A válogatott » 15:00 CSELGÁNCS. Tóth Benedek (81 kg) megnyerte a paksi junior Európa-kupa-versenyt » 15:00 LABDARÚGÁS. Felégette maga alatt a talajt a Bayern portugál Európa-bajnoka; Renato Sanches (21) kevésnek tartotta a kapott játéklehetőséget, s alaposan kifakadt a müncheni klubra. » 14:10 KOSÁRLABDA. Barátságos mérkőzésen győzte le Izrael U20-as válogatottja a cseheket » 14:06 AUTÓSPORT. Csapattársa lökte ki a versenyből a 20 esztendős Mick Schumachert; a Forma-2 franciaországi futamán a kis Schumi kocsija az ütközés erejétől kicsit fel is emelkedett az aszfaltról. » 13:40 ÚSZÁS. Tarolt az UTE a serdülő ob-n: tizenhárom aranyat nyertek az újpestiek; Kós Hubert tíz bajnoki címben is szerepet vállalt. » 13:20 CSELGÁNCS. Árvai Péter (100 kg) és Sipőcz Richárd (+100 kg) aranycsatás, Tóth Benedek (81 kg) és Gőz Roland (90 kg) elődöntős a paksi junior Európa-kupa-versenyen » 13:06 CSELGÁNCS. A két 57 kilogrammos, Varga Brigitta és Kármán Andrea egyaránt a bronzmérkőzésen léphet tatamira a paksi junior Európa-kupa-versenyen » 12:06 CSELGÁNCS. A 17 éves Özbas Szofi (63 kg) kiesett az Európa Játékokon » 12:01 CSELGÁNCS. A két 57 kilós, Varga Brigitta és Kármán Andrea is elődöntős a paksi junior Európa-kupa-versenyen » 11:16 BIRKÓZÁS. Két magyar szabadfogású maradt versenyben a faenzai kadét Európa-bajnokságon − a fiúk vasárnap 16 órától bizonyíthatnak a vigaszágon »