Utánpótlássport 2018

18:32 BIRKÓZÁS. Újfalvi Lili (69 kg) döntős a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 18:10 BIRKÓZÁS. Vizi Flóra vigaszágas a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 18:08 VÍZILABDA. Az U14-es magyar fiúválogatottak rangos nemzetközi utánpótlástornán vesznek részt a hétvégén – a K&H-kupán. » 16:36 TRIATLON. Horváth Karol és Kropkó Márta az A döntőben, Bóna Kinga, Dobi Lili és Kovács Fruzsina Dóra a B döntőben folytathatja a kitzbüheli ifjúsági Eb-t » 16:01 TORNASPORTOK. Három főre szűkült a junior torna-világbajnokságra készülő fiúk kerete – Kovács Márton lesz a tartalék » 15:43 KÜZDŐSPORTOK. Kósa Panna két kategóriában is nyert az ifjúságiak mezőnyében a kungfu világbajnokságon » 15:05 GYEREKPROGRAM. A Ferencvárosi Torna Club és a Győztesek Egyesülete második alkalommal rendezi meg a Győztesek Napja elnevezésű eseményt, amelyen olyan gyerekek vesznek részt, akik daganatos betegséget küzdöttek le. » 14:57 BIRKÓZÁS. Major Nóra (65 kg) a harmadik helyért küzdhet a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 14:13 BIRKÓZÁS. Újfalvi Lili (69 kg) elődöntős a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 13:43 VÍVÁS. A Pusztai Lizával (18) felálló női kardcsapat döntőbe jutott a düsseldorfi felnőtt Európa-bajnokságon » 13:25 BIRKÓZÁS. Szenttamási Róza (57 kg) a bronzmérkőzésen léphet szőnyegre a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 13:05 KÜZDŐSPORTOK. A magyar versenyzők harminchat éremmel zárták a budapesti ISF Combat Games elnevezésű versenyt. » 12:37 KÉZILABDA. A Grundfos Tatabánya KC együttese 19 éves irányítót igazolt » 12:02 VÍVÁS. A Puszta Lizával (18) is felálló női kardcsapat az elődöntőbe jutott a düsseldorfi felnőtt Európa-bajnokságon » 11:29 LABDARÚGÁS. A Várda LA csapata egy lépésre került az U14-es élvonalba jutástól » 10:56 LABDARÚGÁS. Szerhij Rebrov már kilenc utánpótláskorú játékosnak adott lehetőséget a csapat ausztriai edzőtáborozása alatt lejátszott edzőmérkőzéseken – ha az új idényben is szeretnének az első keret tagjai maradni, keményen kell dolgozniuk. » 10:34 KOSÁRLABDA. Az Egyesült Államok leánycsapata 65 pontos különbséggel verte a chileieket az U16-os Amerika-bajnokságon » 09:52 LABDARÚGÁS. Az ETO FC Győr csapata nyerte a Danone-kupát, így képviselheti Magyarországot a barcelonai döntőben » 09:04 LABDARÚGÁS. A házigazda olasz válogatott kikapott a lengyelektől az U21-es Európa-bajnokságon » 09:01 SZASZEMMEL. Dr. Pavlik Gábor sportorvossal beszélgettünk arról, miért életveszélyes a tűző napon sportolni a nyári hőségben. »
06.19.
22:02 KÜZDŐSPORTOK. Magyar éremeső a budapesti, iskolai világbajnokságon – mind a négy sportágban » 21:31 KÉZILABDA. A férfi juniorválogatott felkészülési meccsen egy góllal verte meg Szerbiát » 21:24 LABDARÚGÁS. Az Arsenal kilencmillió fontos ajánlatot tehet a Red Bull Salzburgnak Szoboszlai Dominik játékjogának megvásárlásáért. » 20:53 LABDARÚGÁS. Spanyolország a 89. percben szerzett góllal győzte le Belgiumot az U21-es Eb-n » 20:48 ÚSZÁS. 11 számban avattak bajnokot a serdülő ob-n, Nyirádi Réka és Kós Hubert kétszer is győzött » 20:30 ÖTTUSA. Meg sem fordult a fejében, hogy aranyéremmel térhet haza – a 16 éves öttusázóval, Erdős Ritával beszélgettünk, aki múlt héten egyéni U19-es Európa-bajnoki címet szerzett. » 19:59 BIRKÓZÁS. Varsányi László kikapott a bronzmeccsen, így 5. helyen végzett a kadét Eb-n » 19:41 ASZTALITENISZ. Csekő Sándorral és Lindner Ádámmal beszélgettünk arról, mire lehet képes a 15 éves Tölgyes Dorottya az ostravai korosztályos Eb-n. » 18:42 SZAKSZEMMEL. Megjelent Fogl Balázs új könyve, a Great Britannia – A cultural backstage reader című angol nyelvű kiadvány: a kötet a mindennapi élet valamennyi területére elvezet, így az Egyesült Királyság sportéletével is foglalkozik. » 18:32 KAJAK-KENU. A kenus Gönczöl Laura Opavszky Rékával is győzött a válogatóversenyen, a fiúknál az Őry Zsombor, Erdélyi Tamás kettős örülhetett K–2 500 méteren » 17:55 BIRKÓZÁS. Hatból hat érmet nyertek a magyar kötöttfogásúak az iskolai küzdősport világbajnokságon » 17:41 LABDARÚGÁS. Az MTK szerződést hosszabbított Bese Balázzsal – a 20 esztendős kapus 2022. június 30-ig szóló megállapodást kötött a klubbal. » 17:02 VÍVÁS. A 19 éves Andrásfi Tibor mesélt oldalunknak az élete első felnőtt Európa-bajnokságán történtekről – ahol legjobb magyar férfi párbajtőrözőként a hetedik helyen végzett. » 16:32 KAJAK–KENU. Az ifjúságiak válogatóversenyén, 200 méteren Zupkó Vanda, Gönczöl Laura és Orosz Ákos győzött » 16:01 VÍVÁS. A párbajtőröző Muhari Eszter (16) a 40. helyen végzett a felnőtt Európa-bajnokságon » 15:43 TRIATLON. Csütörtökön az ausztriai Kitzbühelben kezdetét veszi a korosztály kontinensviadala – Lehmann Tibor idén is érmeket vár a fiataloktól. » 15:36 LABDARÚGÁS. Hét utánpótláskorú játékossal a soraiban győzött a Ferencváros az NS Mura elleni felkészülési mérkőzésén » 14:49 LABDARÚGÁS. Az U17-es válogatott Molnár Rajmund (16) a Benficában folytathatja pályafutását »