Sportágmenü:

10:00 ÚSZÁS: Egyik magyar sem jutott tovább 50 m pillangón a Budapesten zajló junior-világbajnokságon » 09:33 SPORTLÖVÉSZET: A tizenhét esztendős, komáromi Bajos Gitta egy hónap leforgása alatt, két versenyen hét érmet, köztük három aranyat nyert. » 09:44 LABDARÚGÁS: Nagy Adrienn (18) bejutott a nyolc közé az amerikai ITF junior tornán » 09:06 LABDARÚGÁS: Schäfer András (20) a másodosztályban szereplő Chievóba kerül kölcsönbe »
08.21.
21:42 JÉGKORONG: Vereséggel indított a magyar U20-as válogatott a svédországi Super Challenge Cupon » 21:00 LABDARÚGÁS: A házigazdák elleni súlyos vereséget valamelyest feledtetve 3-2-re legyőzte a letteket a brazíliai korosztályos vb-re készülő magyar U18-as válogatott a csehországi Jezek-tornán. » 20:44 ASZTALITENISZ: A csehországi World Tour-viadalon indult először magyar színekben a kínai Lu Kaiyang, az első győzelmére azonban még várni kell » 20:39 ÍJÁSZAT: Varga Dávid a legjobb 16, míg Balogh Mátyás a legjobb 24 közé jutott versenyszámában az ifjúsági világbajnokságon, így mindketten versenyben vannak még. » 20:23 KÉZILABDA: Hetedik helyen végzett a Telekom Veszprém ifjúsági csapata a németországi felkészülési tornán » 19:50 ÚSZÁS: Berecz Blanka másodikként, Fábián Fanni negyedikként csapott a célba a junior-világbajnokság 200 méteres pillangó számának döntőjében, s további értékes helyezésekkel gazdagodott a magyar csapat, a sorra dőlő egyéni csúcsokról nem is beszélve. » 19:45 KAJAK-KENU: Döntőbe jutott a Lucz Anna (20), Kiss Blanka (23) páros K2 200 méteren a szegedi felnőtt-világbajnokságon »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]