object(WP_Error)#1404 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(16) "Üres kifejezés" } } ["error_data"]=> array(0) { } }
Decathlon

Sportágmenü:

01.18.
20:59 LABDARÚGÁS: Amint betölti 18. születésnapját, alá is írhatja madridi szerződését a brazil Reinier » 20:15 KÉZILABDA: A fiú serdülőválogatott nyerte korosztályában a XXX. Balaton-kupát, míg a harmadik helyet a Telekom Veszprém fiai szerezték meg. » 10:07 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: A magyar szereplők közül a rövidpályás gyorskorcsolyázók, a sífutó Kocsik Eszter és két curlingesünk versenyére épül egész napon át megújuló hírfolyamunk. » 19:58 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: Joó Lindáék kiestek a curlingesek vegyes párosviadalán » 19:41 ATLÉTIKA: Havas Endre Csaba, aki sprintszámokban a 80-as évek eleje óta tart öt korosztályos rekordot, most edzőként dolgozik Kecskeméten. » 19:07 VÍVÁS: A junior fiúk versenyét Kulcsár Győző unokája, Enrico Piatti nyerte (a Vasas színeiben) az utánpótláskorú párbajtőrözők Magyar-kupájában. » 18:37 LABDARÚGÁS: A Salzburgból a Borussia Dortmundba igazolt, tizenkilenc éves norvég, Erling Braut Haaland hihetetlen meccsel mutatkozott be a német bajnokságban, csereként beállva, húsz perc alatt mesterhármast ért el az Augsburg elleni bajnokin. » 18:33 KÉZILABDA: Az ifjúsági mezőnyben a Füchse Berlin együttese nyerte a Balaton-kupát » 17:38 LABDARÚGÁS: Parádésan debütált a Borussia Dortmundban Erling Haaland (19) » 16:49 KÉZILABDA: Aranyérmet nyert a fiú serdülőválogatott a Balaton-kupán » 17:22 VÍVÁS: Tóth Gergely a legjobb 16 között búcsúzott a junior tőrözők franciaországi világkupaversenyén » 16:44 VÍVÁS: Nem jutott magyar versenyző a legjobb 32 közé a zágrábi junior leány tőr-világkupaversenyen » 16:15 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA: Szarvas Kristófék sikerrel vették az első akadályt a curlingesek vegyes párosviadalán »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]