object(WP_Error)#1440 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(16) "Üres kifejezés" } } ["error_data"]=> array(0) { } }
Decathlon

Sportágmenü:

16:19 VÍVÁS: Muhari Eszter és Büki Lili egymás ellen küzd a poreci utánpótlás Eb junior párbajtőrversenyének döntőjéért » 17:39 SPORTLÖVÉSZET: A légpuskás Dénes Eszter (18) és Péni István egész nap kiválóan lőtt vegyes csapatban a lengyelországi 10 méteres Európa-bajnokságon, de az oroszok jobbnak bizonyultak a döntőben, így a második helyen zárt a duó. » 18:53 KOSÁRLABDA: Egy ponttal győzte le a Debreceni KA az éllovas Falco KC Szombathelyt a fiú juniorbajnokság rájátszásában » 17:56 VÍVÁS: Büki Lili Európa-bajnoki ezüstérmes lett a Porecben zajló Európa-bajnokság junior párbajtőrversenyében » 17:07 VÍVÁS: Muhari Esztert legyőzve jutott a poreci utánpótlás vívó Eb junior párbajtőrversenyének döntőjébe Büki Lili » 16:54 LÉGPUSKA: A 18 éves Dénes Eszter és Péni István vegyes csapata ezüstérmes lett a wroclawi 10 méteres Európa-bajnokságon » 15:34 SPORTLÖVÉSZET: Minden napra jutott magyar aranyérem a lengyelországi 10 méteres Európa-bajnokság juniorversenyében, a három elsőség mellett egy harmadik helynek is örülhettek a fiatalok. » 16:07 LABDARÚGÁS: A Ferencváros képzéséről és a fiatal játékosok beépítésének nehézségéről Prukner László utánpótlás-szakmai igazgató nyilatkozott honlapunknak. » 15:51 VÍVÁS: Három párbajtőröző lány is ott van a legjobb nyolcban a poreci utánpótlás Eb juniorversenyében » 15:22 KÉZILABDA: Eldőlt, melyik országok rendezhetik 2025-ig az utánpótlás-világbajnokságokat » 14:47 SPORTLÖVÉSZET: Fábián Sára (18) a 19. helyen zárta a wroclawi felnőtt Európa-bajnokság 10 méteres légpisztolyos versenyét » 14:33 VÍVÁS: Szemes Gergő is búcsúzott a juniorok tőrversenyétől a horvátországi utánpótlás Európa-bajnokságon » 14:16 CSELGÁNCS: Az ifiknek a zágrábi, a junioroknak pedig a lignanói Európa−kupa-versenyt kell kihagyniuk, mivel a hazai szövetség úgy döntött, nem teheti ki a fiatalokat a koronavírus-fertőzés veszélyének. » 13:21 VÍVÁS: A fiú tőrözők közül egyedül Szemes Gergő jutott nyolcaddöntőbe a Porecben zajló utánpóltás Európa-bajnokság juniorversenyében »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]