object(WP_Error)#1870 (2) { ["errors"]=> array(1) { ["invalid_term"]=> array(1) { [0]=> string(16) "Üres kifejezés" } } ["error_data"]=> array(0) { } }
Decathlon

Sportágmenü:

05.22.
20:56 RITMIKUS GIMNASZTIKA: A negyedik helyen zárt a magyar csapat a lengyelországi junior nemzetközi versenyen » 19:51 RÖPLABDA: A Szeged és a Békéscsaba győzött az U15-ösök országos döntőiben » 19:38 KOSÁRLABDA: Meggyőző játékkal nyert a Csata DSE csapata az NKA Pécs ellen a junior leánybajnokság kecskeméti döntőjében, ám a pécsiek így sem maradtak aranyérem nélkül vasárnap: a serdülő fiúcsapatuk hazai pályán – a Vasas Akadémia legyőzésével – szerezte meg a bajnoki címet. » 17:48 KOSÁRLABDA: A Csata DSE megvédte junior leánybajnoki címét az NKA Pécs ellen » 17:38 VÍZILABDA: Az utolsó negyedben az UVSE fiúcsapata állva hagyta a KSI-t, és végül négy góllal megnyerte a gyermekbajnokság döntőjét. » 17:34 CSELGÁNCS: Kollár Sebestyén ezüstérmes a lengyelországi ifjúsági Európa-kupán » 18:28 VÍZILABDA: Az UVSE nyerte a II. Benedek Tibor-emléktornát » 17:10 GYMNASIADE: Parádésan szerepeltek a magyar fiatalok Franciaországban: 52 érmet – közte 22 aranyat – nyertek a szombaton véget ért középiskolások világjátékán, és az úszók egyenesen taroltak: 35 alkalommal állhattak fel a dobogóra. » 16:12 EVEZÉS: Bronzérmes a fiú kormányos négyes az olaszországi ifjúsági Eb-n » 14:59 VÍZILABDA: Az FTC végzett a fiú gyermekbajnokság harmadik helyén » 15:30 KOSÁRLABDA: A junior lányok országos döntőjében a Vasas Akadémia, a serdülő fiúk között a Budapesti Honvéd szerezte meg a bronzérmet » 14:16 VÍVÁS: Az olimpiai ezüstérmes és világbajnok Siklósi Gergelyben, valamint a junior Eb- és vb-aranyérmes Keszthelyi Zsomborban közös, hogy mindketten az utolsó korosztályos évükben kerültek Dancsházy-Nagy Tamás párbajtőredzőhöz. » 13:58 LABDARÚGÁS: Veszelinov Dániel (20) remekelt a Nagyszombat kapujában » 12:52 ÖTTUSA: Egy hét múlva rendezik a juniorok országos bajnokságát » 11:56 VÍZILABDA: A Szolnok végzett a fiú gyermekbajnokság hetedik helyén »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]