Utánpótlássport 2018

12:24 ATLÉTIKA. Mátó Sára fantasztikus, 56.89-es futással, új U23-as országos csúccsal ezüstérmet szerzett 400 méter gáton a Borasban zajló U20-as Eb-n » 12:19 EYOF 2019. A szabadfogású Kiss Benedek az ukrán Jehor Pan ellen bronzmérkőzést vívhat, miután a vigaszágon legyőzte finn ellenfelét. » 12:15 ATLÉTIKA. Tóth Norbert is egyéni legjobb teljesítményével fejezte be a 10 000 méteres gyaloglás döntőjét a svédországi U20-as Eb-n » 12:11 EYOF – BIRKÓZÁS. Bronzmérkőzést vívhat a szabadfogás 55 kg-os súlycsoportjában Kiss Benedek » 11:56 ATLÉTIKA. Csörgő Dóra 10 000 méter gyaloglásban egyéni csúccsal lett 13. a Borasban zajló U20-as Eb-n » 11:08 LABDARÚGÁS. Az első mérkőzésén megsérült az Atletico Madrid 126 millió eurós igazolása, Joao Félix (19) » 10:46 VÍZILABDA. A magyar U15-ös fiúválogatott legyőzte Szlovákiát a burgaszi korosztályos Eb-n » 10:15 EYOF 2019. A birkózók és a teniszezők már az esti megnyitó előtt megkezdték a versenyüket; honlapunk folyamatosan számol be a történtekről. » 09:09 KOSÁRLABDA. 10 pontos vereséget szenvedett Ausztráliától a magyar leányválogatott a bangkoki U19-es világbajnokság csoportmérkőzésén » 09:03 EYOF 2019. A cselgáncsozó Farkas Bence viszi a magyar zászlót Bakiban a megnyitón » 08:57 MŰUGRÁS. Sorozatunk mostani részében hárman fejtik ki, köztük a tizenöt éves, korosztályos bajnok Hais Dorottya, hogy miért jó a sportág. » 08:55 KAJAK-KENU. Rácz Koppány (18) a 15. helyen végzett a krakkói ifjúsági szlalom-világbajnokságon » 08:43 ÚSZÁS. A Kőbánya SC csapata nyerte a Győrben rendezett országos gyermekbajnokságot »
07.20.
22:11 ATLÉTIKA. A hatodik helyen a fináléba kvalifikáló Németh Zsanett bronzérmet szerzett az U20-as Eb-n. » 21:34 VÍZILABDA. A fiúk U15-ös korosztályának először rendeznek Eb-t – a magyar csapat könnyedén kvalifikálta magát, és a fiúk nem szívesen adnák lejjebb a kontinensbajnoki trófeánál. » 21:04 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Remekeltek a magyar versenyzők a moszkvai junior-vb szombati versenynapján – két 6. helyet és három döntős szereplést harcoltak ki. » 20:39 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Két hatodik helyezéssel büszkélkedhetnek a magyar fiatalok a moszkvai junior-vb szombati versenynapján » 20:35 KOSÁRLABDA. A magyar férfi U20-as válogatott az utolsó negyedben lépett el ellenfelétől, és 62–55-ös diadalt aratott a 13-16. helyért folyó alsóházi mérkőzésen. » 20:20 ATLÉTIKA. Németh Zsanett bronzérmes kalapácsvetésben, Áts Viktória a 9. helyen végzett a hármasugrás döntőjében a Borasban zajló U20-as Eb-n » 20:00 EYOF. Július 21. és 27. között Bakiban rendezik meg a nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált, ahová a magyar küldöttség 88 fiatal sportolóval érkezett – tíz sportágból kilencben van magyar érdekeltség. » 19:06 KÉZILABDA. Minden jegy elkelt a vasárnap 17:30-kor kezdődő leány U19-es Eb-döntőre » 18:37 TENISZ. Négy magyar részvételével kezdődik az EYOF teniszversenye – a fiatalok elsősorban rutinszerzés céljából utaztak Azerbajdzsánba. » 18:37 LABDARÚGÁS. 15 millióért szerezte meg az Ajax a holland De Ligt 21 éves mexikói utódját » 17:48 ATLÉTIKA. Huller Dániel új egyéni csúccsal jutott be a fináléba 400 méter gáton a svédországi U20-as Eb-n » 17:42 ÖTTUSA. Az U17-es lányok pályafutásuk első világbajnokságán rögtön két érmet szereztek az egyéni döntőben, amivel a csapatversenyben is fölényes diadalt arattak. » 17:36 ATLÉTIKA. Mátó Sára és Molnár Janka is bejutott a 400 méteres gátfutás döntőjébe a Borasban zajló U20-as Eb-n » 17:17 MŰUGRÁS. A 13 éves Olekszij Szereda ezúttal egyéniben lett negyedik a kvangdzsui felnőtt-világbajnokságon » 17:11 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Az utánpótlás-válogatott megérkezett az olasz short track fellegvárba, Bormióba, ahol két hétig edzőtáborozik. » 16:07 ÖTTUSA. Tizedik helyen zárt a magyar vegyes váltó a szófiai U19-es világbajnokságon » 16:00 DARTS. Kovács Tamara megnyerte a finálét a törökországi ifjúsági kontinensviadalon – ezzel ő az első magyar lány, aki egyéniben ifjúsági Eb-címmel büszkélkedhet. » 15:57 VÍVÁS. Nem jutott be a legjobb nyolc közé a Muhari Eszterrel felálló női párbajtőr csapat a hazai felnőtt-vb-n » 15:41 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin szalaggal bejutott a szerenkénti döntőbe a Moszkvában zajló junior-világbajnokságon » 15:34 ÖTTUSA. Aranyérmet nyert a leánycsapat a szófiai U17-es világbajnokságon, köszönhetően Dobronyi Dorina és Tóth Dorka érmes helyezésének az egyéni döntőben » 14:47 VÍVÁS. A kardozó Pusztai Liza (18) a tizenhat közé jutásért búcsúzott a budapesti felnőtt-vb-n » 14:40 ATLÉTIKA. A döntőbe jutott a leány 4×400 m-es leányváltó a svédországi U20-as Európa-bajnokságon » 14:08 KOSÁRLABDA. Nyert a nyitófordulóban a magyar leányválogatott a thaiföldi U19-es vb-n – az együttes 92–68-ra győzött a dél-koreaiak ellen. » 13:38 KÉZILABDA. Másodszor is legyőzte Norvégiát a leány ifjúsági válogatott Balatonbogláron »