strandroplabda
Így lettünk bajnokok
10.22.
20:48 ÚSZÁS. Kihirdették a korosztályos válogatott keretét a 2019/20-as évadra » 20:13 ÖTTUSA. Szinte számolatlanul nyerték az érmeket versenyzőink a lengyelországi ORV-n; Szloboda József utánpótlás szövetségi kapitány szerint a versenyen szerzett tapasztalatok ugyanolyan fontosak, mint a begyűjtött medálok. » 19:40 VÍVÁS. A 18 éves, ifjúsági olimpiai bajnok Pusztai Liza és a 17 éves kadétvilágbajnok Szűcs Luca a páston ádáz ellenfelek, de amint leveszik a sisakot, a legjobb barátnők, s együtt készülnek arra, hogy 2024-ben Párizsban egy csapatban küzdhessek. » 19:37 TENISZ. Drahota-Szabó Dorka a főtáblára jutott a fehérvári 100 ezer dollár összdíjazású versenyen » 18:54 SPORTMÁSZÁS. A 15 éves Vályi Gergely Európa-bajnoki címet nyert az úgynevezett nehézségi mászás versenyszámban. » 18:36 LABDARÚGÁS. Kilencet lőtt a Tottenham az UEFA Ifjúsági Ligában » 18:08 LABDARÚGÁS. Nehéz helyzetben, mégis továbbjutást remélve utazik az MTK U19-as csapata az UEFA Ifjúsági Liga bajnoki ága első fordulójának Zrinski elleni visszavágójára, Mostarba. » 17:46 KÉZILABDA. Nem adott esélyt második idei NB I-es ellenfelének sem a női juniorválogatott; a jövő nyári, romániai U20-as vb-re készülő Európa-bajnok társaság 37–23-ra nyert Győrben a Szombathelyi KKA ellen. » 17:10 LABDARÚGÁS. Nagyszabású utánpótlástornát rendeznek a debreceni akadémián » 17:01 KAJAK-KENU. Makrai Csaba utánpótlás szövetségi kapitány értékeli a kínai maratoni világbajnokság U23-as és ifjúsági versenyein elért magyar sikereket. » 16:13 LABDARÚGÁS. Torinóban nyert a Lokomotiv Moszkva az UEFA Ifjúsági Ligában » 15:25 ÚSZÁS. Csütörtökön Hosszú Katinkával versenyezhetnek a Molnár Ferenc Általános Iskola tanulói » 15:17 ASZTALITENISZ. Magyar versenyzők még sohasem szerepeltek ilyen jól az U11-es korosztály számára rendezett,Stiga Masters Minimes elnevezésű meghívásos viadalon: a lányok versenyében Barcsai Sophie az ötödik, a fiúknál Varga Botond a nyolcadik helyen végzett. » 14:53 LABDARÚGÁS. Döntetlent játszott egymással a Sahtar Donyeck és a Dinamo Zagreb csapata az Ifjúsági Ligában » 14:17 LABDARÚGÁS. A Barcelona középpályása, Carles Aléna (21) a Tottenham csapatához igazolhat » 13:59 LABDARÚGÁS. A 9. fordulóban tovább csökkent az utánpótláskorú játékosok pályán töltött perceinek száma, ezúttal már a kétszázat sem érte el (199). » 13:17 RÖPLABDA. A Kaposvárt és a Szolnokot egyaránt legyőzte az Újpesti TE leánycsapata az U17-es élvonalban » 12:55 KOSÁRLABDA. Ismét megsérült az NBA legnagyobb tehetségének kikiáltott Zion Williamson; a New Orleans Pelicans 19 éves játékosa várhatóan 6-8 hétig nem állhat csapata rendelkezésére. » 12:16 VÍVÁS. A kardozó Pusztai Lizát (18) jelölték a legjobb fiatal európai sportoló-díjra, amely Piotr Nurowski lengyel teniszező nevét viseli » 10:51 LABDARÚGÁS. Tizenhárom hónap alatt legyőzte a rákot a Manchester United 19 éves védője, Max Taylor » 10:51 SZAKSZEMMEL. Számos olyan sportág létezik, amelyben a magyar fiatalok remek eredményeket érnek el, a világ legjobbjai közé tartoznak, mégsem tud róluk szinte senki; mindennek az oka, hogy nem olimpiai sportágakról van szó, és a televízióban sem szerepelnek. » 10:23 LABDARÚGÁS. Az Atletico Madrid középpályása, Joao Felix (19) biztosan nem lép pályára a Leverkusen elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen kedden » 09:07 KOSÁRLABDA. Rátgéber László műhelye nyerte a pécsi nemzeti akadémiák derbijét a fiú kadétbajnokságban » 08:54 LABDARÚGÁS. Már a szombaton kezdődő U17-es vb helyszínén, Brazíliában edz a magyar válogatott; a felkészülésről, az álmokról és reményekről Preisinger Sándor szövetségi edző, valamint két játékos, Komáromi György és László Dávid nyilatkozik honlapunknak. »
10.21.
21:09 VÍVÁS. A junior kardozók Magyar-kupáján négy különböző klub jutott aranyéremhez; Rabb Krisztián (Vasas) és Szűcs Luca (BVSC) mellett csapatban a honvédos fiúk és a gödöllői lányok diadalmaskodtak. » 20:55 TAEKWONDO. Patakfalvy Luca (18) bronzérmet nyert a G1-es, nyílt görög bajnokságon » 20:49 CSELGÁNCS. A junior-vb négy magyar érmese megismételte a kontinensbajnokságon nyújtott produkcióját; Özbas Szofi, Gőz Roland, Vég Zsombor és Sipőcz Richárd beszélt honlapunknak e duplázásról, s marokkói tapasztalatairól. » 20:39 LABDARÚGÁS. Három utánpótláskorú focista is helyet kapott az Aranylabda-jelöltek 30-as listáján » 19:29 LABDARÚGÁS. Negyven éves lett az akadémia, ami kinevelte Messit, Xavit és Iniestát » 18:46 SAKK. Tehetségkutató versenyt tartanak Zalaegerszegen – még lehet jelentkezni! » 18:07 KARATE. A dél-amerikai országban kitört zavargások ellenére a WKF világszövetség megrendezi a kadét, junior és U21-es vb-t; szerdától vasárnapig 29 magyar sportoló vesz részt a küzdelmeken Santiago de Chile városában. » 17:34 TENISZ. Drahota-Szabó Dorka (17) győzött a fehérvári 100 000-res verseny selejtezőjének első körében » 17:20 KARATE. A napokban kitört zavargások ellenére elutazik Chilébe és részt vesz a korosztályos vb-n a magyar válogatott » 16:44 LABDARÚGÁS. Sokba került a késés; a Dortmund 33 millió forintnak megfelelő bírsággal, s egy bajnokiról való eltiltással büntette az angol válogatott meccséről német klubjához késve visszatérő Jadon Sanchót. »