Utánpótlássport 2017

20:25 KÉZILABDA. Távozik az NB I-ben szereplő Mosonmagyaróvár 20 éves játékosa Lozsi Erna » 19:33 BIRKÓZÁS. Mind a négy szőnyegre lépő magyar versenyző búcsúzott a bukaresti U23-as világbajnokság első, kötöttfogású versenynapján. » 19:30 KOSÁRLABDA. Öt utánpótláskorú játékos is tagja az Európa–bajnoki-selejtezőkre készülő női válogatott keretének » 19:01 ASZTALITENISZ. A Szombathelyen megrendezett nemzetközi ifjúsági és serdülőbajnokságon egyetlen érmet szerzett a népes magyar sereg, igaz, a sportág krémje gyűlt össze a vasi fővárosban. » 18:32 TENISZ. Ma ünnepli 20. születésnapját a legfrissebb világranglistán már 120. helyre előre lépő Stollár Fanny » 17:46 KOSÁRLABDA. Az Afrikai NBA Akadémia 18 éves nigériai kiválóságát, Mudiaga Timothy Ighoefét választották a székesfehérvári U20-as EYBL-torna legjobb játékosának » 17:15 JÉGKORONG. Hibátlan teljesítménnyel nyerte meg a magyar leány U18-as válogatott a sosnowieci tornát » 16:25 VÍZILABDA. Csak az FTC-Telekom és a BVSC-Zugló tudott triplázni a fiú utánpótlás-bajnokságokban » 15:35 KOSÁRLABDA. A Vasas Akadémia 16 éves kiválósága Dombai Réka volt a női NB I A-csoportjának legeredményesebb utánpótláskorú játékosa a hetedik fordulóban » 15:33 LABDARÚGÁS. Először kúszott 500 perc fölé az U20-as játékosok pályán töltött ideje az NB I 14. fordulójában. » 14:55 TOLLASLABDA. Megkezdődött a junior-világbajnokság Kanadában, két Európa-bajnoki bronzérmesünk, Sándorházi Vivien és Madarász Réka kiemeltként vág neki a megméretésnek, így kedden lép pályára először. » 14:45 LABDARÚGÁS. A PSV 16 esztendős védőtehetségéért verseng a Manchester United és a Paris Saint-Germain » 14:00 SPORTKÖNYV. Bemutatták az olimpiai bajnok öttusázó, Mizsér Attila – a MediaBook Kiadó gondozásában megjelent – Sportháromság című művét, amely az edző-szülő-versenyző kapcsolatrendszerben keletkező konfilktushelyzetek kezeléséről szól, s nyújt praktikus tanácsokat az utánpótlás-nevelés valamennyi szereplőjének. » 13:55 BIRKÓZÁS. Ketten kiestek, ketten még a vigaszágban reménykedhetnek a hétfőn szőnyegre lépő magyarok közül a bukaresti U23-as világbajnokságon » 13:34 KÉZILABDA. Kevesebb mérkőzésen kevesebb gólt szereztek az utánpótláskorú játékosok a felnőtt NB I tizedik játékhetén, de a fontos találatok ezúttal sem maradtak el. » 13:11 BIRKÓZÁS. A Kaposvár a diák-, a Csepel az utánpótlás leánycsapatbajnok » 12:31 AUTÓSPORT. Extravagáns sisakot készíttetett a makaói F3-as futamra készülő Mick Schumacher – videó » 11:40 LABDARÚGÁS. Nicolas Anelka csatáredző lett a Lille U19-es csapatánál » 10:55 TENISZ. Gálfi Dalma győzött a houstoni WTA 125-ös verseny selejtezőjének döntőjében » 10:21 LABDARÚGÁS. A másodosztályból kapott behívót a 18 esztendős olasz tehetség, akit máris az új Pirlóként emlegetnek – videó » 10:14 KOSÁRLABDA. Elenyésző számú utánpótláskorú játékos lépett pályára a férfi NB I A-csoportjának hetedik fordulójában. » 09:35 AUTÓSPORT. Schumacher és Hamilton korábbi versenymérnöke segíti majd Charles Leclerc-et (21) a Ferrarinál » 09:08 LABDARÚGÁS. Az UTE Labdarúgó Akadémia kapuskiválasztó toborzót tart hétvégén négy korosztály számára » 08:31 TENISZ. Buzonics Dominik, az U16-os fiúválogatott harmadik számú játékosa Sopronból Budapestre költözve nyitott új, ígéretes életet. »
11.11.
21:10 VÍVÁS. A budapesti kadét európai körverseny utolsó napja magyar érmet hozott – Keszthelyi Zsombor nyerte a harmadik egyéni bronzot. » 20:47 KÉZILABDA. Simán nyert az MTK Budapest csapata a leány ifjúsági bajnokságban » 20:11 KOSÁRLABDA. Véget ért az U20-as EYBL-torna első szakasza, az Alba Fehérvár a hatodik, míg a Rátgéber Akadémia a negyedik helyen zárt. » 20:09 LABDARÚGÁS. A 20 éves frankfurti csatár, Luka Jovics duplázott a Schalke elleni Bundesliga-mérkőzésen » 19:47 ASZTALITENISZ. Véget ért a szombathelyi nemzetközi utánpótlásverseny, a fiatalabbak érem nélkül, de a legjobb tizenhat között búcsúztak. » 19:25 VÍVÁS. A párbajtőröző Keszthelyi Zsombor bronzérmes lett az európai kadét körverseny budapesti állomásán » 19:00 KÉZILABDA. A kecskeméti Olimpiai Reménységek Versenyén nagyszerűen mutatkozott be a fiú serdülőválogatott. » 18:57 KÉZILABDA. Háromszázhetven gyerek vett részt a IV. NEKA Lurkó Fesztiválon » 18:23 VÍZILABDA. Rangadót nyert Egerben az FTC csapata az ifjúsági bajnokságban » 17:43 SÚLYEMELÉS. A türkmenisztáni vb-n remekeltek az utánpótláskorúak, 84 korosztályos világcsúcs született Asgabatban. » 17:36 KÉZILABDA. Háfra Noémi (20) hat gólja is kevés volt az FTC-nek a CSM Bukarest elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen » 17:00 LABDARÚGÁS. A korosztályos másodvonalban kiélezett harc folyik a kiemeltek közé jutásért – a felső szinten csupán nyolc utánpótlásközpont mérkőzhet. »