jegkorong
Így lettünk bajnokok
20:53 JÉGKORONG. A Fehérvári Titánok fiatalokra épülő együttese hosszabbításban győzött a rájátszás negyeddöntőjének első mérkőzésén az FTC otthonában az Erste Ligában » 20:20 LABDARÚGÁS. A Liverpool kiütéssel nyert az U23-as Premier League-ben » 19:34 VÍVÁS. Helyszíni tudósításunkból kiderül, hogyan szerzett Eb-bronzérmet Ondrik Konrád a kardozók kadétviadalán, valamint az is, miért nem ugrott fejest a tőrözők vezetőedzője a tízfokos tengerbe. » 19:13 KAJAK-KENU. Dél-Afrikában edzőtáborozik a Párizs-keret » 18:54 TEKVONDÓ. Három ifjú magyar győztest avattak a sportág múlt heti svédországi világversenyén, amelyet ezúttal ötödször írtak ki az Elnök-kupáért a felnőttek mellett az utánpótlás legjobbjai számára is. » 18:19 TENISZ. Lorenzo Musetti (17) az első fordulóban búcsúzott a dubai ATP-tornán » 17:49 LABDARÚGÁS. Nem fejelhetnek a jövőben edzéseken a 12 évnél fiatalabb futballistapalánták Angliában, Skóciában és Észak-Írországban; a döntést a Glasgow-i Egyetem kutatására alapozzák, amely kimutatta a tevékenység káros hatásait. » 17:39 JÉGKORONG. Idegenben nyert a DVTK az U21-es bajnokság középszakaszában » 17:10 KÉZILABDA. Sorakoznak az ígéretes fiatal játékosok Győrben a világklasszis nagycsapat mögött; a klub három ifjúsági válogatott játékosát látogattuk meg. » 16:54 VÍVÁS. Ondrik Konrád elődöntős, így biztosan érmes a poreci utánpótlás Európa-bajnokság kadét kardversenyében » 16:33 KÉZILABDA. Súlyosan megsérült a DVSC-Schaeffler 19 éves átlövője » 16:31 VÍVÁS. A kardvívó Ondrik Konrád negyeddöntős, Vigh Benedek a tizenhat között kapott ki a Porecben zajló utánpótlás Európa-bajnokságon » 16:02 SPORTLÖVÉSZET. A kedden kezdődő 10 méteres Eb-n a huszonhét magyar versenyzőből tizenhat még utánpótláskorúként lép lőállásba, közülük négynek lesz esélye olimpiai kvótát szerezni. » 15:49 VÍVÁS. Két magyar kadét kardvívó fiú is nyolcaddöntőbe jutott a poreci Zatika Sportcentrumban zajló utánpótlás Európa-bajnokságon » 15:40 KÉZILABDA. Nyártól Kárpáti Krisztián lesz a Pick Szeged akadémiájának szakmai vezetője » 14:58 LABDARÚGÁS. Korosztályos Európa-bajnokkal erősíthet a Barcelona » 14:44 GYORSKORCSOLYA. A 21 éves Bejczi Botond és a 16 esztendős Bíró Hanna nyerte a hétvégi összetett bajnokságot a Városligeti Műjégpályán. » 14:23 VÍVÁS. Mind a négy kadét tőröző lány kiesett a poreci utánpótlás Európa-bajnokságon » 14:08 JÉGKORONG. Az osztrák ligában aranyérmes MAC Budapest győzött a hazai U21-es bajnokság középszakaszában » 13:42 VÍVÁS. A 17 éves Szemes Gergővel és mesterével, Szabó Istvánnal beszélgettünk Porecben, néhány órával azután, hogy az ifjú tőröző megnyerte a kadét Európa-bajnokságot a Zatika Sportcenterben − eközben beszámolunk a harmadik versenynap eddigi, magyar vonatkozású történéseiről. » 12:54 TEKVONDÓ. Öt utánpótláskorú versenyzői is dobogóra állhatott a G1-es besorolású szlovén nemzetközi bajnokságon » 11:51 KÉZILABDA. Bodor Márk Dánielt (19) és Kecskés Dánielt (18) is meghívták a felnőttválogatott márciusi összetartására » 11:16 BIRKÓZÁS. A 19 évesen felnőtt Eb-ötödik Váncza Istvánnal beszélgettünk az elmúlt évek eseményeiről, a római kontinenstornán történtekről, és emellett szóba került az is, miért nem indulhat a budapesti olimpiai kvalifikációs versenyen márciusban. » 11:08 VÍVÁS. Mind a négy magyar tőröző lány főtáblára jutott a Porecben zajló Európa-bajnokság kadétversenyében » 10:47 LABDARÚGÁS. Edward Nketiah (20) góljai is kellett az Arsenal Everton elleni sikeréhez » 10:28 KÉZILABDA. Hat év után távozik Balatonfüredről Csoknyai István vezetőedző és a korosztályos csapatokkal dolgozó Kárpáti Krisztián; az utánpótlásban a korábbi szövetségi kapitány, Imre Vilmos veszi át az irányítást – jelentette be a klub honlapja. » 09:47 GYORSKORCSOLYA. Bíró Hanna (16) nyerte összetettben a budapest felnőtt ob-t » 09:02 KÉZILABDA. A nyáron komoly változások lesznek a balatonfüredi utánpótlásban » 08:59 ATLÉTIKA. Meglepődöttség, hitetlenkedés és öröm – remekül teljesítettek a fiatal versenyzők a fedett pályás felnőtt ob-n, egyéni rekordok sora született. »
02.23.
21:00 LABDARÚGÁS. Az Arsenal csatára, Edward Nketiah (20) első gólját szerezte az évadban a Premier League-ben » 20:22 LABDARÚGÁS. Szánthó Regő (19) gólja kevés volt a soroksári pontszerzéshez a másodosztályú bajnokin » 20:04 CSELGÁNCS. A düsseldorfi olimpiai kvalifikációs Grand Slam-versenyen a 18 éves Sipőcz Richárd a vigaszágon harcolta ki a kétszeres olimpiai dobogós, Rafael Silva elleni bronzcsatát, amelyet elveszített. » 19:50 VÍVÁS. A tőrvívó Szemes Gergőt nem lehetett megállítani vasárnap a poreci utánpótlás Európa-bajnokság kadétversenyében − Szabó István tanítványa aranyérmet ünnepelhetett! Helyszíni jelentésünk Horvátországból. » 19:13 ASZTALITENISZ. A férfimezőnyben Harimoto Tomokazu (16) hengerelt, és női egyesben is japán tinédzser nyerte a budapesti World Tour-versenyt » 18:59 KÉZILABDA. Meglepően simán nyert a Győr U19-es leánycsapata a Kozármisleny elleni NB I/B-s bajnokin » 18:25 VÍZILABDA. Vasárnap két eddig remekül teljesítő leány vízilabdacsapat is elveszítette veretlenségét a bajnokságban. A szentesi serdülők a Ferencváros, az UVSE gyermekcsapata a Dunaújváros otthonában intett búcsút hibátlan mérlegének. »