jegkorong

Utánpótlássport 2020

03.06.
20:47 ATLÉTIKA. Hat utánpótláskorú szerzett érmet a szombathelyi téli dobó magyar bajnokságon » 20:23 VÍVÁS. Mozgalmas hétvégéjük van az utánpótláskorúaknak: szombaton a kadétok között hirdettek országos bajnokokat a három fegyvernemben – a győztesek között 14 éves ígéret is található. » 20:08 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia visszavette a vezetést az U17-es bajnokság A csoportjában » 19:11 VÍVÁS. Párbajtőrben Wimmer Dorina szerezte meg az aranyérmet a kadét lányok országos bajnokságán » 18:32 KOSÁRLABDA. Harsányi Mária mintegy ötvenéves edzői pályafutása során két-két országos bajnoki címet nyertek az Atomerőmű-KSC Szekszárd kosaras lányai a kadét-, a serdülő- és a gyerekligákban − bemutatjuk a klubot. » 18:14 VÍVÁS. Kollár Anna mindenkit felülmúlt a kadét leány tőrözők országos bajnokságán » 18:01 VÍVÁS. A kadét lányok mezőnyében Bognár Liza nyerte a kardozók országos bajnokságát » 17:38 KÉZILABDA. A junior világ- és Európa-bajnok sikeredző, Golovin Vlagyimir a handballfast.com honlapnak adott interjújában mondta el, hogy bár az MKSZ felajánlotta neki a leány serdülőválogatott vezetőedzői posztját, ő nem élt a lehetőséggel. » 17:14 LABDARÚGÁS. A francia világbajnok Kylian Mbappé (22) változatlanul szeretne pályára lépni a tokiói olimpián, de hogy ott lehet-e, továbbra is kérdéses. » 17:05 KÉZILABDA. Golovin Vlagyimir távozik az utánpótlás-kapitányi posztról » 16:20 KÉZILABDA. Melnyicsuk Viktor (19) hét gólt szerzett a Telekom Veszprém ellen az NB I-ben » 16:04 LABDARÚGÁS. Fábiánkovits István (15) négy gólt lőtt idegenben az Illés Akadémiának az U16-os bajnokság felsőházi rájátszásában » 15:21 VÍVÁS. Takács Kornél diadalmaskodott a kadét tőrözők országos bajnokságán » 15:01 LABDARÚGÁS. Az FC Barcelona 18 éves középpályása, Ilaix Moriba ugyan még csak januárban mutatkozott be a felnőttcsapatban, máris neves kérői vannak. » 14:51 VÍVÁS. Pelle Domonkosé az aranyérem a kadét párbajtőrözők országos bajnokságán » 14:11 VÍVÁS. Vigh Benedek nyerte a kadét kardozók országos bajnokságát » 14:00 TOKIÓ 2020. Lehetetlen tovább halasztani az olimpiát – Muto Tosiro, a szervezőbizottság elnöke » 13:02 LABDARÚGÁS. Hazai győzelmek születtek az U19-es bajnokság A csoportjában; nyert a Budapest Honvéd-MFA, a Vasas Kubala Akadémia és az ETO FC Győr is » 12:01 TORNA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a talajon ifjúsági Eb-bronzérmes 16 éves Molnár Botond idei felkészülésébe nyert betekintést. » 11:28 ATLÉTIKA. Illovszky Dominik (19) nem jutott az elődöntőbe 60 méteren a toruni fedett pályás felnőtt Eb-n » 10:45 KÉZILABDA. Szilágyi Benjámin (17) hat góllal debütált a MOL-Pick Szeged csapatában » 10:15 SPORTLÖVÉSZET. Szakács Tünde ezüstérmet szerzett a felnőtt fedett pályás országos bajnokságon » 09:29 CSELGÁNCS. Özbas Szofi (63 kg) és Rajkai Róbert (81 kg) is kiesett az üzbegisztáni Taskentben zajló olimpiai kvalifikációs Grand Slam-viadalon » 09:07 LABDARÚGÁS. Dzsudzsák Balázs akadémiát nyithat Debrecenben » 08:47 TENISZ. Magyar játékos a top tízben: a juniorkorú lányok világranglistáján immár a nyolcadik helyen áll a 17 éves Szabanin Natália, miután megszerezte az idei második tornagyőzelmét. »
03.05.
20:54 KOSÁRLABDA. Szoros mérkőzésen nyert a Sopron a Dombóvár ellen a fiú kadétbajnokságban » 20:27 KÉZILABDA. Az európai szövetség augusztusban Horvátországban rendezne fiú U19-es Európa-bajnokságot » 19:49 KOSÁRLABDA. A Megyeri Tigrisek SE szakosztálya tizenkét év alatt nagy utat tett meg; az idei évadban az U20-as és az NB I/B-s felnőttbajnokságban is esélyesek a feljutásra. » 19:38 BIRKÓZÁS. Lévai Tamás (21) bronzérmet szerzett a római felnőtt UWW-rangsorversenyen » 19:00 TENISZ. A 18 éves Clara Tauson a lyoni WTA-torna elődöntőjébe jutott » 17:52 KOSÁRLABDA. A Vasas hazai pályán győzte le a Sopront a fiú juniorbajnokságban » 17:36 ALPESI SÍ. A 18 éves Úry Bálint a csütörtöki óriás-műlesiklásban szerzett első helye után, pénteken műlesiklásban végzett másodikként a banszkói junior-világbajnokság U18-as mezőnyében. » 16:54 LABDARÚGÁS. Angol és német sztárcsapat is bejelentkezett a Barcelona 18 éves irányítójáért, Ilaix Moribáért » 16:09 ÚSZÁS. Nagyszerű hónapokat tudhat maga mögött a Gyulai Várfürdő Kft. 15 éves versenyzője, Veres Laura, aki a decemberi felnőtt ob-n ezüstérmet nyert 200 m gyorson, a februári felkészülési versenyen viszont már legyőzte Késely Ajnát. » 15:55 VÍZILABDA. Március közepén két csoportra osztva tart edzést az U15-ös fiúválogatott » 14:52 VÍVÁS. Az M4 Sporton látható Jövünk! című magazin stábja az idei évadban remeklő 15 éves vívóról, Bagdány Albertről készített portrét. » 14:49 LABDARÚGÁS. A 18 éves Jamal Musialával 2026-ig szóló profi szerződést kötött a Bayern München » 14:07 ALPESI SÍ. Úry Bálint (18) a 20. helyen végzett műlesiklásban a Banskóban zajló junior-világbajnokságon » 12:49 LABDARÚGÁS. Mason Mount (22) góljával győzött a Chelsea a Liverpool elleni Premier League-rangadón » 11:59 ÖKÖLVÍVÁS. A szövetség elhalasztja a serdülők és a juniorok Magyar-kupáját »