vivas

Utánpótlássport 2019

21:04 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter (18) döntős országos csúccsal nyerte a harmadik Eb-válogatót » 20:52 KOSÁRLABDA. A Vasas Akadémia 42 pontos különbségű győzelmet aratott a Széchenyi KA ellen a leány juniorbajnokság rájátszásában » 20:34 VÍVÁS. A felnőtt párbajtőrözők és tőrözők egyaránt Budapesten küzdöttek a negyedik válogatóversenyen szombaton; 12 egyéni éremből hatot utánpótláskorú sportoló nyert. » 19:33 VÍVÁS. Dékány Kinga (19) ezüst-, míg Kolczonay Borbála (19) bronzérmet nyert a negyedik felnőtt párbajtőr Magyar-kupa-versenyen » 18:34 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Kiesett a Somogyi Barbarával (18) felálló váltó a lengyelországi felnőtt Európa-bajnokságon » 17:58 VÍZILABDA. Az Olimpiai Kupa „éremosztó” csoportjában szereplő női juniorválogatott szombaton a BVSC-Zugló női csapatával szemben büntetődobások után maradt alul. » 17:39 LABDARÚGÁS. Leandro Barreiro Martins (21) góljával nyert a Mainz az RB Leipzig elleni Budesliga-mérkőzésen » 16:57 KAJAK-KENU. Hatalmas téttel bír a májusi, szegedi európai pótkvalifikációs viadal, amelyen az utánpótláskorú versenyzőkre is fontos feladatok hárulhatnak. » 16:33 ASZTALITENISZ. Kikapott a Celldömölk otthonában a MOATSZ up-válogatott néven indított csapat az Extraligában » 15:30 VÍVÁS. Keszthelyi Zsombor (18) a világbajnok Siklósi Gergelyt is legyőzve nyert bronzérmet a negyedik felnőtt párbajtőr Magyar-kupa-versenyen » 14:55 ATLÉTIKA. Új rendszerben, többet versenyezhetnek az U14-es és U16-os fiatalok » 14:22 SAKK. Motivációs popdal klipjében szerepel Gaál Zsóka (13) és Kozák Ádám (18) – VIDEÓ » 13:51 LABDARÚGÁS. Kölcsönben Siófokon folytatja pályafutását a Mezőkövesd korosztályos válogatott játékosa » 13:30 LABDARÚGÁS. Christoph Freund, az RB Salzburg sportigazgatója elmondta, Szoboszlai Dominik (20) saját döntése volt, hogy a Leipzigbe igazolt, mintsem az AC Milanba. » 13:18 VÍVÁS. Szemes Gergő (17) diadalmaskodott a felnőtt tőrözők negyedik Magyar-kupa-fordulójában » 13:10 VÍVÁS. Vigh Benedek nyerte a kadét kardozók ötödik Magyar-kupa-fordulóját » 13:01 SÍUGRÁS. Többéves szünet után ismét havas pályán edzhettek a fiatalok Kőszegen » 12:13 VÍZILABDA. Szalai Péter (16) három gólt szerzett az OSC ellen, a KSI azonban így is sima vereséget szenvedett az ob I-ben » 11:44 KÉZILABDA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a szövetség utánpótlás-fejlesztési igazgatójával, Zsiga Gyulával értékelte a 2020-as évet – VIDEÓ. » 11:06 LABDARÚGÁS. Átlagosan minden mérkőzésen gólt szerez Erling Haaland (20) a Borussia Dortmundban » 10:22 LABDARÚGÁS. „Látom, hogy a szülők türelmetlensége mennyi kárt okozhat” – Kovács Zoltán sportigazgató a Mol Fehérvár utánpótlásáról » 09:44 SZABADIDŐSPORT. Tizenötezer gyereket vár idén a Vándortábor Program » 09:00 FORMA–1. Először tesztel női pilóta a Ferrari akadémiáján » 08:46 CSELGÁNCS. A fiú ifjúsági válogatott vezetőedzőjével, Bíró Norberttel beszélgettünk arról, milyen hatással van az U17-esekre az, hogy csak az ő korosztályukban nem rendeztek Európa-bajnokságot 2020-ban. »
01.22.
20:59 LABDARÚGÁS. A 18 éves Balogh Botond rendre ott van az olasz bajnokságban szereplő Parma felnőttkeretében, és két meccsen már szóhoz is jutott a Serie A-ban » 20:53 KÉZILABDA. Hatgólos vereséget szenvedtek a junior fiúk a szlovák felnőtt B-válogatottól » 20:24 KÉZILABDA. Idegenben nyert a BFKA-Balatonfüred a BFKA-Veszprém ellen a fiú serdülőélvonal alapszakaszában » 20:22 LABDARÚGÁS. Creighton Braun személyében 19 éves amerikai középpályást szerződtetett a szlovák élvonalban szereplő Dunaszerdahely » 19:55 LABDARÚGÁS. Több európai topklub is érdeklődik a 18 éves brazil támadó, Gabriel Veron iránt » 19:37 ÖTTUSA. A miskolci Swimming Pentathlon Club fiataljai, bár nincsenek sokan, rendre szállítják a kiváló eredményeket a hazai és a nemzetközi korosztályos versenyekről egyaránt. » 18:51 KOSÁRLABDA. A Budapesti Honvéd hazai pályán győzte le a Dávid Kornél KA együttesét a fiú juniorbajnokságban » 17:57 VÍZILABDA. A KSI kapusa, Szalai Márk (19) a tisztes helytállásban bízik az utánpótláskorúakkal teletűzdelt csapat OSC elleni felnőttbajnokiján » 16:45 KOSÁRLABDA. Egy ponttal győzött a ZTE a Kecskemét vendégeként a férfi U20-as élvonalban » 15:48 KOSÁRLABDA. A hazai szövetség szakmai és utánpótlás-bizottságának elnökével, Mészáros Lajossal beszélgettünk az utánpótlás-válogatottak soron következő programjairól. » 15:43 VÍZILABDA. Petik Panna (19) góllal vette ki a részét az FTC női csapatának sikeréből az Olimpiai Kupában » 14:48 JÉGKORONG. Idegenbeli bravúrgyőzelmet aratott a DVTK Jegesmedvék együttese az U21-es bajnokságban » 14:26 SHORT TRACK. Elődöntőbe jutott a Somodi Majával (16) felálló váltó a lengyelországi felnőtt Európa-bajnokságon » 14:06 KÉZILABDA. Magabiztosan nyert az FTC a leány serdülőbajnokságban » 13:07 OLIMPIA. Cáfolják a japánok, hogy le akarnák mondani a tokiói játékokat » 11:50 DIÁKSPORT. Az iskoláskorú gyerekek aktivizálására újra elindítja online játékát az MDSZ; nyolc sportágban, egyenként tizenkét kihívással indul a Diákolimpia GameTime2. » 11:46 JÉGKORONG. Falus Ádám két gólpasszt osztott ki a svájci élvonalbeli juniorbajnokságban »