uszas
Így lettünk bajnokok
13:23 ATLÉTIKA. Francia győzelem született a lisszaboni mezei futó Európa-bajnokság férfi U23-as mezőnyében » 13:14 ATLÉTIKA. A 15 éves Varga Gréta hetedik helyen végzett a lisszaboni U20-as mezei futó Európa-bajnokságon, a fiúk között Palkovits István 15., Szemerei Levente 59. helyen ért célba » 12:42 JÉGKORONG. Papp Kristóf csapatot váltott az Egyesült Államokban, már be is mutatkozott a Des Moines Buccaneersben, viszont a klubelfoglaltsága miatt nem szerepelhet a csütörtökön kezdődő, kijevi U20-as, divízió I/B csoportos világbajnokságon. » 12:31 VÍVÁS. Hetedik helyen zárt a női kardcsapat a lengyelországi junior-világkupaversenyen » 12:06 ATLÉTIKA. Varga Gréta (15) hetedik helyen végzett a junior mezei futó Európa-bajnokságon » 11:49 RÖPLABDA. A sportág békéscsabai fellegvárában javában folyik a munka, és jövőre megnyílik az első akadémia, amelyhez a második ütemben kollégium is épül. » 11:36 ÚSZÁS. Békési Eszter (17) egyéni csúcsot úszott 200 m mellen a glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokságon » 10:49 LABDARÚGÁS. Jadon Sancho (19) duplázott a Borussia Dortmundban a Düsseldorf elleni Bundesliga-mérkőzésen » 10:17 KOSÁRLABDA. A tizenöt esztendős Baa Dominika, a Kanizsai Vadmacskák játékosa fölényesen vezet a kadétbajnokság statisztikáiban, de a felnőtt másodosztályban is hasonlóan meggyőző teljesítményt nyújt. » 10:17 LABDARÚGÁS. A Budapest Honvéd és a Vasas is hazai pályán nyert az U19-es kiemelt bajnokságban » 09:14 SAKK. Harmadik nemzetközi mesteri normáját szerezte Krstulovic Alex (16) » 08:53 LABDARÚGÁS. A Salzburg edzője, Jesse Marsch szerint a 19 éves csatárfenomén, Erling Braut Haaland az RB Leipzig stílusába illene; a szakember az előző idényben éppen a lipcseiek pályaedzője volt. »
12.07.
20:59 JÉGTÁNC. A Leveles testvérek kilencedik helyről várják a kűrt a budapesti Mikulás-kupán » 20:54 VÍVÁS. A szombati utánpótlás-nagyüzem legjobb eredményét a BVSC-Zugló 17 éves kardozója, Szűcs Luca érte el, aki Szocsi után most a lengyelországi Sosnowiecben lett második junior-világkupaversenyen. » 20:37 BIRKÓZÁS. Diák szabadfogású bajnok lett a Pesterzsébet » 19:44 TEREPKERÉKPÁR (CIKLOKROSSZ). A 18 éves Vas Kata Blanka második lett az Ethias Cross-sorozat esseni állomásán a holland legenda, Marianne Vos mögött, aki a verseny végén gratulált a magyar leánynak. » 19:24 VÍVÁS. Szűcs Luca (17) egyetlen tussal maradt alul a junior kardozók lengyelországi vk-versenyének fináléjában » 18:45 VÍVÁS. Wimmer Dorina a legjobb nyolc között szenvedett vereséget a kadét párbajtőrözők európai körversenyének heidenheimi állomásán » 18:19 VÍVÁS. Szűcs Luca (17) döntős a junior kardozók lengyelországi vk-versenyén » 18:06 KERÉKPÁRSPORTOK. Vas Kata Blanka (18) másodikként zárt az Ethias Cross-sorozat esseni futamán » 18:03 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest példaadóan foglalkoztatja a fiatalokat az NB II-ben, a lehetséges játékpercek közel 40 (39.75) százalékát 21 éven aluliak töltötték a pályán, méghozzá szép sikerrel. » 17:45 KÉZILABDA. A Ferencvárost választotta a 19 éves, ifjúsági vb-ötödik Bognár Alex; a Vác leggólerősebb játékosa minél előbb bizonyítaná, hogy helye van a fiatalokat előszeretettel foglalkoztató csapatban. » 17:10 KÉZILABDA. A Ferencváros szerződtette a Vác legeredményesebb játékosát, a 19 éves Bognár Alexet » 17:07 ATLÉTIKA. A tizenkilenc éves, szekszárdi Szemerei Levente ezer akadályt legyűrve lett negyedik a 3000 méter akadályfutásban az U20-as Eb-n, és kapta meg végül az év férfi juniorja címet. » 16:59 VÍVÁS. Két helyszínen is véget ért a mieink szombati menetelése » 16:12 VÍVÁS. Szűcs Luca (17) már a legjobb nyolc között a juniorok lengyelországi világkupaversenyén » 15:31 LABDARÚGÁS. Az MTK Budapest jelentősen támaszkodik a 21 éven aluli játékosokra » 15:10 MŰKORCSOLYA. Szentiványi Árpád, Incze Brigitta és Ekkert Léna aranyérmet nyert a Mikulás-kupa pénteki versenynapján, a legfiatalabbak között, továbbá három bronz is a gyűjteménybe került. » 14:58 VÍVÁS. Két leány tőrözőnk jutott a bukaresti junior-világkupaverseny 32-es táblájára » 14:29 KOSÁRLABDA. Magabiztos győzelmet aratott a Zsíros Akadémia Kőbánya a Kecskeméti KA ellen a fiú juniorbajnokságban » 13:54 VÍVÁS. Hét magyar kardvívólány jutott a 64-es táblára a sosnowieci junior-világkupaversenyen » 13:28 VÍVÁS. Tizenkét kadét fiú párbajtőröző maradt versenyben az európai körversenysorozat bonni állomásán » 13:21 KOSÁRLABDA. A Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs legyőzte a PVSK Nemzeti Akadémiát a fiú kadétbajnokságban » 13:18 LABDARÚGÁS. Az Atalantában szereplő, 17 éves elefántcsontparti Amad Traoré az első 2002-es születésű játékos az olasz élvonal történetében, aki gólt tudott szerezni, a másik eredményes kortárs Ansu Fati a Barcelonából. » 12:07 ÚSZÁS. Habár futamot nyert, mégsem jutott 200 m vegyesen a glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokság döntőjébe Szabó-Feltóthy Eszter (17) » 11:56 PRIMA PRIMISSIMA DÍJ. A sport kategóriában a közönségszavazás alapján dr. Kotsis Attiláné Kincsesy Gabriella vehette át pénteken este a Müpában az értékes elismerést, amely mintegy megkoronázza a röplabda kilencvenegy éves, kiemelkedő tudású és nagy hatású szakemberének pályafutását. » 11:53 ÚSZÁS. Nem jutott középdöntőbe Zombori Gábor (17) 100 m vegyesen a glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokságon » 11:02 JÉGKORONG. Az NHL-draftesélyes Papp Kristóf (18) elhagyta a Madison Capitolst, a Des Moines Buccaneersben folytatja pályafutását »