Utánpótlássport 2018

23:30 ASZTALITENISZ. Legjobb magyar együttesként bejutott a legjobb négy közé az ifjúsági fiúcsapat a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon, s az elődöntőben a franciákkal kell megvívnia az András Csaba, Both Olivér, Juhász Patrik összetételű gárdának. » 22:16 KOSÁRLABDA. A serdülőbajnokság nyolcas döntőjében a fiúknál kétszer is kikapott a PVSK, a lányoknál veretlen maradt a Csata » 20:57 LABDARÚGÁS. Új-Zéland 5–0-ra, Nigéria 4–0-ra győzött az U20-as világbajnokságon » 20:33 ÖKÖLVÍVÁS. Dobos Rebeka is legyőzte román ellenfelét a junior Európa-bajnokságon » 20:19 MŰUGRÁS. Portré a háromszoros ifjúsági bajnok műugróról, Hais Dorottyáról, aki a sport mellett már egy Oscar-díjas rövidfilmben is főszerepet játszott. » 19:56 RÖPLABDA. Az U19-es bajnoki döntőben a Szolnok és a Kecskemét is két mérkőzést nyert a fiúknál » 19:53 AEROBIK. Bronzérmet szerzett a magyar juniorválogatott a bakui felnőtt és junior Eb csapatversenyében Oroszország és Románia mögött. » 19:25 ASZTALITENISZ. A négy közé jutásért játszhat a magyar serdülő fiúcsapat is a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon » 19:16 ASZTALITENISZ. Negyeddöntős a magyar ifjúsági fiúcsapat a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon » 18:46 ÖKÖLVÍVÁS. Győzött Jónás Kornélia a junior Európa-bajnokság nyitónapján » 18:09 KAJAK-KENU. Gönczöl Laura duplázott az ifjúsági korú kajak-kenusok szolnoki válogatóversenyének első napján. » 16:28 JÉGKORONG. Megvannak az utánpótlás-világbajnokságok helyszínei, Kijevbe, Asiagóba és Füssenbe utaznak a magyar csapatok » 15:39 RÖPLABDA. Az U19-es bajnoki döntőben a fiúknál az UTE a győztes első meccs után kikapott, ahogy a leányoknál a DSE is » 15:04 CURLING. Joó Linda (14) és Tatár Lőrinc (16) lett az év legtöbbet fejlődő játékosa » 14:30 LABDARÚGÁS. Meghívót kapott a mongol felnőttválogatott keretébe a Puskás Akadémia 19 éves támadó középpályása, Ganbold Ganbajar, aki akár be is mutatkozhat hazája válogatottjában a június 6-iki vb-selejtezőn, Brunei ellen. » 13:42 LABDARÚGÁS. Matthijs de Ligtet (19) hatalmas fizetéssel csábítaná magához a Manchester United » 13:03 KOSÁRLABDA. A Csata DSE és a Sopron is megnyerte második mérkőzését a lányok serdülőbajnokságának országos döntőjében » 12:56 NAGY SPORTÁGVÁLASZTÓ. Megkezdődött a XXIV. Nagy Sportágválasztó, ahol az érdeklődők mintegy száz féle sportágat próbálhatnak ki, találkozhatnak olimpiai, világ- és Európa-bajnok sportolókkal. » 12:06 KÉZILABDA. Gyurka János szövetségi edző szeretné, ha a magyar férfi juniorválogagatottat nem egy-két ember venné a hátára, hanem sok húzóembere lenne a közelgő korosztályos világbajnokságon. » 11:35 KOSÁRLABDA. A Vasas legyőzte a házigazda Debrecent a serdülőbajnokság nyolcas döntőjében » 11:05 RÖPLABDA. Az UTE legyőzte a Vasast az U19-es országos bajnokság hatos döntőjének nyitómérkőzésén » 10:36 LABDARÚGÁS. Spanyolország–Anglia döntőt rendeznek az U18-as Szlovákia-kupán » 09:22 AEROBIK. Megkezdi szereplését a bakui Európa-bajnokságon a junior aerobik-válogatott » 09:09 LABDARÚGÁS. A házigazda Lengyelország 2–0-ra kikapott Kolumbiától az U20-as világbajnokság nyitónapján » 08:46 LABDARÚGÁS. Interjú a 18 éves Zsóri Dániellel, aki az idény legszebb góljával mutatkozott be az NB I-ben, ám ezzel nem elégszik meg, rendszeresen akar játszani és gólt lőni a DVSC színeiben, és szeretne felnőttválogatott is lenni. »
05.23.
22:15 ASZTALITENISZ. Remekelt a 16 éves András Csaba a lengyel nemzetközi utánpótlás-bajnokságon: egyéniben ezüstérmet nyert, míg fiú párosban Both Olivérrel az oldalán a legjobb négyig jutott. » 21:38 TENISZ. Az első kiemelt állította meg Makk Pétert (18) a milánói ITF-torna nyolcaddöntőjében » 20:35 LABDARÚGÁS. Benevezték a Nemzetek Ligája négyes döntőjére Joao Félixet (19) » 19:41 KOSÁRLABDA. Kiütéses győzelemmel rajtolt a leány serdülőbajnokság országos döntőjében a Csata DSE » 19:28 KOSÁRLABDA. A 2020/21-es szezontól új fiatalszabály lép életbe az első osztályú férfibajnokságban; az alapszakaszban, az első félidőben legalább egy, 23 évnél fiatalabb magyarnak szerepelnie kell; Báder Márton, a Szolnoki Olaj KK technikai vezetője és Érsek István, a körmendiek utánpótlás-szakmai igazgatója szerint az új szabály furcsa helyzetet teremthet. » 18:51 ASZTALITENISZ. András Csaba (16) döntős a Lengyelországban zajló nemzetközi bajnokságon » 18:39 LABDARÚGÁS. Tajti Mátyás (20) szabadrúgásgólját választották a legszebb találatnak az NB I utolsó fordulójában » 18:04 TENISZ. Remekelt Kis-Balázs Rafael a siófoki U18-as Spartacus-kupán » 17:18 ASZTALITENISZ. Az elődöntőben szenvedett vereséget András Csaba és Both Olivér kettőse a lengyelországi nemzetközi bajnokságon » 17:10 KOSÁRLABDA. Fizikailag, technikailag és mentálisan is erősebb lett a spanyol harmadik vonalban – állítja a 18 éves Somogyi Ádám, aki még nem tudja, hol folytatja, de egyelőre pihenni szeretne, ezért az U20-as válogatottságot is visszautasította. » 16:49 KOSÁRLABDA. Legyőzte a Vasas a PVSK együttesét a fiú serdülőbajnokság országos döntőjének első játéknapján » 16:36 LABDARÚGÁS. A Barcelona szerződtette a Groningen holland utánpótlás-válogatott játékosát, Ludovit Reist; a 18 éves középpályásért 3.25 millió eurót fizettek a katalánok. » 16:10 LABDARÚGÁS. Ismét megműtötték Murka Benedek (21) bal térdét » 15:30 TENISZ. A második kiemelt Sift Barnabás diadalmaskodott az U14-es ETC-kupán »