vivas
Így lettünk bajnokok
20:15 KÉZILABDA. A fiú serdülőválogatott nyerte korosztályában a XXX. Balaton-kupát, míg a harmadik helyet a Telekom Veszprém fiai szerezték meg. » 19:58 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. Joó Lindáék kiestek a curlingesek vegyes párosviadalán » 19:41 ATLÉTIKA. Havas Endre Csaba, aki sprintszámokban a 80-as évek eleje óta tart öt korosztályos rekordot, most edzőként dolgozik Kecskeméten. » 19:07 VÍVÁS. A junior fiúk versenyét Kulcsár Győző unokája, Enrico Piatti nyerte (a Vasas színeiben) az utánpótláskorú párbajtőrözők Magyar-kupájában. » 18:37 LABDARÚGÁS. A Salzburgból a Borussia Dortmundba igazolt, tizenkilenc éves norvég, Erling Braut Haaland hihetetlen meccsel mutatkozott be a német bajnokságban, csereként beállva, húsz perc alatt mesterhármast ért el az Augsburg elleni bajnokin. » 18:33 KÉZILABDA. Az ifjúsági mezőnyben a Füchse Berlin együttese nyerte a Balaton-kupát » 17:38 LABDARÚGÁS. Parádésan debütált a Borussia Dortmundban Erling Haaland (19) » 17:22 VÍVÁS. Tóth Gergely a legjobb 16 között búcsúzott a junior tőrözők franciaországi világkupaversenyén » 16:49 KÉZILABDA. Aranyérmet nyert a fiú serdülőválogatott a Balaton-kupán » 16:44 VÍVÁS. Nem jutott magyar versenyző a legjobb 32 közé a zágrábi junior leány tőr-világkupaversenyen » 16:15 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. Szarvas Kristófék sikerrel vették az első akadályt a curlingesek vegyes párosviadalán » 15:52 VÍVÁS. Szűcs Lucának a negyeddöntő jelentette a végállomást a segoviai junior leány kard-világkupaversenyen » 15:17 KÉZILABDA. A Telekom Veszprém ifjúsági csapata negyedik helyen végzett a Balaton-kupán » 14:54 VÍVÁS. Egyedüli magyarként jutott nyolcaddöntőbe Szűcs Luca a segoviai junior leány kard-világkupaversenyen » 14:41 VÍVÁS. A négyszeres olimpia bajnok Kulcsár Győző unokája, Enrico Piatti nyerte a junior párbajtőrvívók Magyar-kupa-fordulóját Budapesten » 13:45 KÉZILABDA. A Telekom Veszprém serdülőcsapata a harmadik helyen zárta a Balaton-kupát » 13:40 VÍVÁS. Farkas Péter és Salamon Réka nyerte a harmadik kadét párbajtőr Magyar-kupa-fordulót Budapesten » 13:04 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. A rövid pályás gyorskorcsolyázó Somogyi Barbarának is véget ért az 1000 méteres verseny » 12:24 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. Jászapáti Péter nem jutott tovább a rövid pályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres versenyének előfutamából » 12:10 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. Kocsik Eszter a 75. helyen zárta a sífutók crossversenyét » 11:11 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. A rövid pályás gyorskorcsolyázó Somogyi Barbara negyeddöntőbe jutott 1000 méteren » 10:22 KÉZILABDA. Huszonkilenc gólos különbséggel győzött a Ferencvárosi TC leánycsapata a serdülő első osztályban » 10:07 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. A magyar szereplők közül a rövidpályás gyorskorcsolyázók, a sífutó Kocsik Eszter és két curlingesünk versenyére épül egész napon át megújuló hírfolyamunk. » 08:59 KOSÁRLABDA. Magabiztos győzelmet aratott a PVSK Nemzeti Akadémia a fiú kadétbajnokságban » 08:54 NEVELÉSLÉLEKTAN. Dr. Lénárt Ágota, a Testnevelési Egyetem pszichológiai és sportpszichológiai tanszékvezetője szerint a finanszírozási rendszer nem támogatja azt, hogy az utánpótlás-nevelésben a fiatalok érési folyamata hiánytalanul gördüljön. »
01.17.
20:54 LABDARÚGÁS. Közokirat-hamisítás miatt indult eljárás a hamis engedélyekkel játszó 18 éves játékos és edzője ellen » 20:50 LABDARÚGÁS. Horvát lapértesülések szerint az AC Milan szerezheti meg a Dinamo Zagreb 21 éves spanyol középpályása, Dani Olmo játékjogát. » 20:50 KÉZILABDA. A Füsche Berlin korosztályos együttese legyőzte a Telekom Veszprém fiú ifjúsági csapatát a Balaton-kupa elődöntőjében » 20:42 KÉZILABDA. Kácsor Gréta (19) és Kuczora Csenge (19) párosa 16 góllal járult hozzá a Vác sikeréhez Dunaújvárosban » 19:58 KÉZILABDA. A magyar válogatott és a horvát RK Maksimir jutott a veszprémi Balaton-kupa serdülődöntőjébe » 19:03 IFJÚSÁGI TÉLI OLIMPIA. A svédek szétlövésben nyerték meg a leány jégkorongtorna nyitómeccsét » 18:42 ATLÉTIKA. Farkas Bence a múlt hétvégi bécsi fedett pályás versenyen 21,34 mp-cel a világ idei legjobb eredményét futotta 200 méteren. » 18:21 KOSÁRLABDA. Simán nyert az Alba Fehérvár a Pécsi VSK ellen a fiú U20-as bajnokság A csoportjának rangadóján » 17:31 CSELGÁNCS. Pánczél Gábor szövetségi kapitány elmondja, csapatával miért váltott kétszer is klubot egy fél év alatt, s arról, hogy az MTK-ban milyen tervekkel látott munkához. » 17:17 TORNA. Rácz Attila lett a férfi utánpótlás-válogatott vezetőedzője » 16:27 TENISZ. Tóth Amarissa Kiara (16) az ausztrál 1-es ITF-verseny első körében búcsúzott » 15:37 LABDARÚGÁS. Aláírta szerződését az NB I-ben szereplő Kisvárdánál Jelena Richárd (22) » 14:42 TENISZ. Jánosi Luca (17) kikapott a négy között a belgrádi salakpályás ITF-juniorversenyen » 14:12 ÖKÖLVÍVÁS. Dobos Rebeka (16) búcsúzott a szerbiai Zsomboron zajló Nemzetek Kupáján » 13:42 AUTÓSPORT. Charles Leclerc öccse, a 19 éves Arthur is a Ferrarihoz került » 13:07 KARATE. A jövő szempontjából is fontos az idei budapesti U21-es Európa-bajnokság »