kosarlabda
Így lettünk bajnokok
13:24 VÍVÁS. Versenyben van még a kilencedik helyért a kadét leány tőrválogatott a poreci utánpótlás Európa-bajnokságon » 12:43 VÍVÁS. Battai Sugárral, Fenyősi Zitával, Keszei Kírával és Pápai Zoéval beszélgettünk arról, hogyan nyertek kardcsapatban kadét Eb-aranyat Porecben – emellett beszámolunk a verseny eddigi, szerdai történéseiről. » 12:21 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter (17) és Pekler Zalán (20) aranyérmes lett a légpuskások vegyescsapatversenyén a lengyelországi 10 m-es junior Európa-bajnokságon. » 12:05 KORONAVÍRUS. Járványveszély miatt határozatlan ideig bezárta kapuit az egri uszoda; ötszáz gyerek nem tudja, mikor edzhet legközelebb. » 11:30 JÉGKORONG. Az Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzését elveszítették a Fehérvári Titánok a Ferencváros ellen. » 11:10 VÍVÁS. A 16 között kapott ki a kadét leány tőrválogatott a Horvátországban zajló utánpótlás Európa-bajnokságon » 11:02 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter (17) és Pekler Zalán (20) párosa már döntős a légpuskások vegyes csapatversenyében a lengyelországi 10 m-es junior Európa-bajnokságon » 10:58 VÍVÁS. Magabiztos győzelemmel jutott nyolc közé a leány párbajtőrválogatott a poreci Európa-bajnokság kadétversenyében » 10:42 VÍZILABDA. Mirkóczki Ádám polgármester a koronavírus-járványveszély miatt bezáratta az egri uszodát » 10:12 SPORTLÖVÉSZET. Pekler Zalán (20) és Mészáros Eszter (17) duója az első helyen jutott nyolc közé a légpuskások vegyescsapatversenyében a lengyelországi 10 m-es junior Európa-bajnokságon » 09:46 VÍZILABDA. Olimpiai bajnok vált olimpiai bajnokot az utánpótlás-bizottság élén » 09:00 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Tizenkilenc magyar utazhat a kolomnai Európa-kupára » 08:46 LABDARÚGÁS. A téli szünet után folytatódtak a kiemelt korosztályos bajnokságok, a listavezetők az U16-ban, U17-ben és U19-ben is győzelemmel nyitottak – előbbi kettőben a Honvéd-MFA, utóbbiban az ETO FC Győr. »
02.25.
20:54 KÉZILABDA. Kettős sikert aratott a fiú utánpótlás-bajnokságokban a Pick Szeged a Békéscsaba ellen » 20:28 PARASPORTOK.. Ma nyitották meg a fogyatékkal élő sportolók első téli játékait Lengyelországban » 20:01 VÍVÁS. Helyszíni tudósításunkból kiderül, hogyan nyert kadét Európa-bajnoki aranyérmet a Battai Sugár, Fenyősi Zita, Keszei Kíra, Pápai Zoé összeállítású kardcsapat Porecben. » 19:38 BIRKÓZÁS. Az ESMTK fiataljai voltak a legeredményesebbek a diák I-es korosztályú szabadfogású országos bajnokságon » 19:26 VÍVÁS. Aranyérmes lett a leány kadét kardcsapat a poreci Európa- bajnokságon » 19:17 LABDARÚGÁS. Két budapesti fiú rajza is díszíti a 2020-as UEFA Szuperkupa-döntő hivatalos meccslabdáját » 18:45 SPORTLÖVÉSZET. Micsoda start! – Hammerl Soma arany-, Mészáros Eszter bronzérmes lett a Wroclawban zajló 10 m-es Európa-bajnokság első napján, a juniorok légpuskaversenyében. » 17:48 SPORTLÖVÉSZET. Aranyérmes lett a 18 éves Hammerl Soma a lengyelországi 10 m-es Európa-bajnokságon a junior légpuskások versenyében » 17:29 KERÉKPÁRSPORTOK. A 19 éves Fetter Erik néhány éve kinevette volna , aki azt mondja, nemsokára a világ egyik legjobb országúti csapatának fiataljai között fog tekerni. » 17:20 LABDARÚGÁS. Visszaszerezné Kays Ruiz-Atilt a PSG-től a Barcelona, amely öt éve elengedte a most 17 esztendős ígéretet » 16:56 VÍVÁS. A Csabai Máté, Kovács Gergely, Kó Benedek és Somody Soma alkotta kadét párbajtőrcsapat bronzérmet szerzett a horvátországi utánpótlás Európa-bajnokság negyedik versenynapján; leány kardozóink az aranyért vívhatnak az oroszokkal. » 16:28 VÍVÁS. Bronzérmes lett a fiú kadét párbajtőrcsapat a Porecben zajló utánpótlás Európa-bajnokságon » 16:18 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter bronzérmes lett a junior légpuskások versenyében a lengyelországi 10 m-es Európa-bajnokságon » 16:00 LABDARÚGÁS. Megkezdődött a jövő évi U21-es Európa-bajnokság szervezése, az UEFA képviselői a magyarországi előkészületekről tájékozódtak. » 15:34 KÉZILABDA. Két 19 éves játékos, Kácsor Gréta és Vámos Petra is helyet kapott a női válogatott bő keretében » 15:09 VÍVÁS. Döntős a kadét leány kardcsapat a Porecben zajló utánpótlás Európa-bajnokságon » 15:07 SPORTLÖVÉSZET. Mindkét magyar csapat ott lesz a junior légpuskások csütörtöki döntőjében a Wroclawban zajló 10 m-es Európa-bajnokságon » 14:52 SPORTLÖVÉSZET. Hammerl Soma és Török Ferenc is döntőbe jutott a junior légpuskások között a lengyelországi 10 m-es Európa-bajnokságon, Pekler Zalán váratlanul búcsúzott » 14:22 AUTÓSPORT. Nagy Norbert csapata ifjú gokartosok felkarolásába fogott, és az a célja, hogy a fiatalok minél hamarabb gyorsasági versenyzőkké váljanak » 14:20 VÍVÁS. Elképesztő csaták után a leány kardozók elődöntősök, a fiú párbajtőrözők bronzmeccsesek a horvátországi kadét Eb-n » 14:13 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Péntektől vasárnapig rendezik a szakág utánpótlás országos bajnokságát » 13:54 LÁBTOLL-LABDA. A még ifjúsági korú Vachal Krisztinát választották a múlt év legjobb hazai játékosának » 13:41 TENISZ. Litvániában tornát nyert, és ezzel több, mint harminc helyett lépett előre Szabanin Natália a junior-világranglistán; a 16 éves játékossal az eddig sikeres esztendőről és a Grand Slam-tornákról is beszélgettünk. » 12:53 SPORTLÖVÉSZET. Mészáros Eszter a döntőbe jutott a junior légpuskások között a lengyelországi 10 m-es Európa-bajnokságon » 12:25 VÍVÁS. Bravúrgyőzelemmel elődöntős a kadét fiú párbajtőrcsapat a poreci utánpótlás Európa-bajnokságon » 11:42 KÉZILABDA. Több fiatal játékossal készül a Telekom Veszprém a kedd esti, Budakalász elleni hazai bajnokira » 11:41 KERÉKPÁRSPORTOK. A 21 éves Valter Attila remekelt a franciaországi országúti viadalon, miközben elnyerte a legjobb fiatal versenyzőnek járó fehér trikót is. »