A magyar válogatott magabiztosan legyőzte a vegyes csapatot az U13-as Nation to Nation nemzetközi versenyen Pécsett
2020. január 11. szombat
TOLLASLABDA. A mieink 8–1-re győztek a vegyes csapat ellen, s négy fordulót követően három győzelemmel és csupán egyetlen vereséggel a harmadik helyen tanyáznak a nyolc együttest felvonultató versenyen.

Kommentek küldéséhez a sütik engedélyezése szükséges a lábléc menüben
Utánpótlássport 2020
Rendeld meg a korosztályos sport évkönyvét!
21:01 KOSÁRLABDA. Szoros meccsen nyert a MAFC a Körmend ellen a fiú juniorbajnokság rájátszásának fehér csoportjában »
20:31 KOSÁRLABDA. Öt mérkőzés után a Zsíros Tibor KA vezeti a junior fiúbajnokság rájátszásának piros csoportját, amelyben a Kaposvári SI a sereghajtó. »
19:49 ALPESÍ SÍ. Tóth Zita (18) és Úry Bálint (17) felnőtt magyar bajnok lett óriás-műlesiklásban »
19:31 KÉZILABDA. Négy évvel ezelőtt, 2017-ben indult el a Dunakanyar KA, amelynek impozáns, váci létesítménye két esztendővel később készült el; már most is sikersztori a nevelőműhely története, a szakmai igazgatót, Németh Andrást kérdeztük. »
18:30 KOSÁRLABDA. A Soproni Sportiskola KA legyőzte a Kaposvári SI-t a fiú juniorbajnokság rájátszásának legerősebb, piros csoportjában »
18:00 TOKIÓ 2020. Bár az olimpián való részvételnek a jelen állás szerint nem feltétele az átoltottság, a 18 éven aluli sportolók felkészülését nem könnyíti meg, hogy ők nem kaphatnak a koronavírus elleni vakcinából. »
17:44 ATLÉTIKA. A rúdugró Armand Duplantis (21) a világ idei legjobb eredményével győzött Belgrádban »
16:27 Formula−1. Ismét rendeznének Afrikában futamot »
16:03 SPORTLÖVÉSZET. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja azután látogatta meg az UTE puskás versenyzőjét, Tóth Annát, hogy a 15 éves ígéret a nála négy évvel idősebbek között, azaz a juniormezőnyben is országos bajnoki címet szerzett 10 méteren. »
15:11 KOSÁRLABDA. Hatvankét pontos különbségű diadalt aratott a Budapesti Honvéd a fiú juniorbajnokság rájátszásában »
13:41 LABDARÚGÁS. A Tottenham ifjú csatárának, Dane Scarletnek (16) két labdaérintésre volt szüksége az első gólpasszához az Európa-ligában »
13:35 LABDARÚGÁS. Bepótolták a járvány miatt az ősszel halasztott bajnoki mérkőzéseket az U19-es, az U17-es és az U16-os kiemelt bajnokságban, így az is kiderült, hogy a tavasszal melyik együttesek léphetnek pályára a ligagyőzelemért. »
12:09 LABDARÚGÁS. A DVSC, a Honvéd és a Vasas is simán nyert az U15-ös bajnokságban »
11:35 KOSÁRLABDA. Pethő Ákossal, az U18-as fiúválogatott vezetőedzőjével beszélgettünk a csapat nemrégiben véget ért összetartásáról és a tervezett tavaszi programról. »
11:25 LABDARÚGÁS. A Chelsea nem tesz lesz Erling Haaland (20) leigazolásáról »
10:04 LABDARÚGÁS. Meghívót kapott Gera Zoltántól a Parma 18 éves játékosa, Balogh Botond az U21-es válogatottba »
09:08 TENISZ. Cori Gauff (16) elődöntős az adelaide-i kemény pályás tornán »
08:59 BIRKÓZÁS. A nemrégiben rendezett tatai felnőtt nemzetközi verseny apropóján a sportág legendájával, Hegedüs Csabával beszélgettünk a mindinkább feltörekvő kötöttfogású fiatalokról. »
02.24.
20:49 LABDARÚGÁS. „Kevés olyan klub van, amelyik leigazolhatja Erling Haalandot” − Mino Raiola »
20:41 VÍVÁS. Hivatalossá vált, hogy áprilisban megrendezik az utánpótláskorúak kairói világbajnokságát, ennek okán a hazai szövetség előrébb hozta a junior és kadét országos bajnokságok időpontját: a jövő hét végén tartják őket. »
19:45 KOSÁRLABDA. A Dombóvár simán győzött a Kaszások Akadémia ellen a fiú juniorbajnokságban »
18:57 KÉZILABDA. Hétfőn jelentette be az IHF, hogy törli az idei korosztályos világbajnokságot, a nyár elejére tervezett budapesti férfi U21-es vb-nek is ez a sors jutott; Novák Andrást, az MKSZ operatív igazgatóját kérdeztük. »
18:47 LABDARÚGÁS. Radu Dragusin (19) telejsítményét figyeli az egyik Premier League-ben szereplő csapat »
17:33 LABDARÚGÁS. Skribek Alen (19) mesterhármasa és Zsóri Dániel (20) gólja is kellett a Budafoknak a Paksi FC elleni Magyar-kupa-sikerhez »
16:58 FALLABDA. A Mol Alapítvány által is támogatott 17 éves, kétszeres magyar női bajnok Chukwu Hannah eseménydús napokon van túl: egy hét franciaországi karantén után készül tovább a versenyekre. »
16:25 LABDARÚGÁS. A német válogatottat választotta a Bayern München reménysége, Jamal Musiala (18) »
15:43 CSELGÁNCS. Pont került a 19 éves ifjúsági ötkarikás bajnok dzsúdós, Özbas Szofi (63 kg) példátlan esetének a végére: mint ismeretes, az ifjú sportoló nem jelent meg február 14-én, vasárnap a tel-avivi Grand Slam-versenyre készülő válogatott csapattalálkozóján. »
14:52 LAUREUS-DÍJ. Ansu Fati (18) és Iga Swiatek (19) is a jelöltek között »
14:11 KOSÁRLABDA. Kialakult a fiú kadétbajnokság rájátszásának csoportbeosztása, a felsőház legjobbjai a piros csoportba kerültek. »
13:42 LABDARÚGÁS. Kerkez Milos testvére, Markó (20) az ETO-ban folytatja pályafutását »
13:17 ÖKÖLVÍVÁS. Június 4. és 8. között rendezik az európai kvalifikációs versenyt »
12:13 ÚSZÁS. A válogatott szövetségi kapitányával, dr. Sós Csabával beszélgetett az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja az utánpótláskorúak idei esélyeiről. »
12:06 CSELGÁNCS. Több korosztályban is nyílt versenyeket rendez a budapesti szövetség »
10:54 3x3-AS KOSÁRLABDA. Debrecen ad otthont az olimpiai selejtezőtornának »
10:27 LABDARÚGÁS. Elhunyt az Atalanta 21 éves játékosa, Willy Ta Bi »
09:50 FALLABDA. Május 15-én rendezik az utánpótlás országos bajnokságot »
09:06 LABDARÚGÁS. A Manchester United leigazolná Gianluigi Donnarummát (21) »
08:54 VÍZILABDA. A sportban nehezen képzelhető el összeszokottabb kettős annál, mint amelyiknek a tagjai már a megszületésük előtt is egymás „csapattársai” voltak – bemutatjuk a pólóutánpótlás reményteljes ikerpárjait. »