Utánpótlássport 2017

21:30 KOSÁRLABDA. A Soproni Sportiskola nyerte meg a fiú serdülők országos bajnokságát, miután a döntőben a hazaiak legyőzték a Vasas Akadémiát. » 21:13 KOSÁRLABDA. A Csata DSE együttese nyerte meg a leány kadétbajnokság országos nyolcas döntőjét, miután legyőzte a Vasas Akadémia csapatát a fináléban. » 20:55 TENISZ. Kiesett a címvédő Jelena Ostapenko (20) a salakpályás francia nyílt bajnokságon, a Roland Garroson » 20:33 EVEZÉS. Döntő és kvóta nélkül maradt a junior evezős válogatott az Európa-bajnokságon. » 20:04 ATLÉTIKA. Halász Bence (20) az egyéni csúcsát megközelítve, 78,66 méteres eredménnyel a második helyen végzett a Hallében rendezett felnőtt nemzetközi dobóversenyen » 19:50 KÉZILABDA. Győri és balatonboglári sikert hozott a négyes döntők hétvégéje a leány utánpótlás kézilabda-bajnokságokban. » 19:20 LABDARÚGÁS. Nyert a Vasas Kubala Akadémia az U13-as élvonalban » 18:07 KÉZILABDA. A Győr nyerte meg a leányok ifjúsági bajnokságának a négyes döntőjét » 17:58 KOSÁRLABDA. Egy ponttal győzött a Soproni Sportiskola a fiú serdülőbajnokság országos nyolcas döntőjének a fináléjában » 17:43 KOSÁRLABDA. A Csata DSE leányai nyerték meg a kadétbajnokságot » 16:38 LABDARÚGÁS. A Budapest Honvéd győzött az U12-es és U13-as élvonalban is » 16:06 LABDARÚGÁS. A szombathelyi Illés Akadémia karnyújtásnyi közelségbe került az aranyéremtől az U19-es bajnokságban. » 16:04 KOSÁRLABDA. Szoros csatában, de a DVTK Akadémia lett a bronzérmes alakulat a leány kadétbajnokság országos nyolcas döntőjében » 14:43 LABDARÚGÁS. Vereséggel fejezte be az U19-es válogatott a Panda-kupát Kínában » 14:42 ÖKÖLVÍVÁS. Serdülőkorú bokszolóink együttesen tizenhárom érmet nyertek a bulgáriai Európa-bajnokságon. » 14:18 KOSÁRLABDA. A Soproni Darazsak végeztek az ötödik helyen a leány kadétbajnokságban » 13:33 KÉZILABDA. Az ifjúságiak között a NEKA nyerte a leánybajnokság bronzcsatáját » 12:32 ÖTTUSA. Guzi Blanka (19) nyerte az utánpótlás ob női egyéni versenyét » 12:04 KOSÁRLABDA. A dombóváriak szerezték meg a hetedik helyet a fiú serdülőbajnokság döntőjében, Sopronban » 11:46 KÉZILABDA. Az FTC nyerte a serdülő leánybajnokság bronzmeccsét Szigetszentmiklóson » 11:04 ATLÉTIKA. Kozák Luca (21) és Sorok Klaudia (20) is tagja volt az új országos csúcsot futó női 4×100 méteres váltónak » 10:44 GOLF. Minden idők legfiatalabb győztesét avathatják a cseh körverseny mai fináléjában a 17 éves Kim Min-kju személyében » 10:20 KAJAK-KENU. A Nagy Bianka (17), Molnár Csenge (16) páros ötödik lett a felnőtt világkupaversenyen Duisburgban » 10:06 TENISZ. Bartha Panna (14) második lett a pécsi U14-es viadalon » 09:46 KERÉKPÁRSPORTOK. Hét utánpótlásedző nyert támogatást a 2018-as esztendőre » 09:29 TENISZ. Kettős magyar siker született a párosok versenyében a budapesti 2-es kategóriájú junior ITF-versenyen » 09:05 ÖKÖLVÍVÁS. Konkoly Lorenzo nyert, Mucska Dominik kikapott a serdülő Európa-bajnokságon Albenában » 08:33 RÖPLABDA. Nagy küzdelemben fordított az UTE a Gödöllő ellen az U17-esek országos bajnokságának békéscsabai elődöntöjében. »
05.26.
21:11 ÖKÖLVÍVÁS. Ötből négy magyar leány vereséget szenvedett a bulgáriai serdülő Európa-bajnokság szombati napján » 21:01 EVEZÉS. A fiú és a leány kormányos nélküli kettes is éppencsak lemaradt az ifjúsági olimpiai kvótáról a junior Európa-bajnokságon; egyéniben Szklenka Bence még kiharcolhatja a Buenos Aires-i indulást, de ehhez nagy bravúr kell. » 19:20 KOSÁRLABDA. A Vasas Akadémia fiú serdülő- és leány kadétcsapata egyaránt bejutott az országos bajnokság döntőjébe, ahol a Soproni Sportiskola, illetve a Csata DSE lesz az ellenfelük. » 18:48 SPORTLÖVÉSZET. A müncheni felnőtt világkupán a 19 éves Toma Dorina (UTE) a szabadpuska 3×40 összetett versenyszám kvalifikációjában 1172 kört lőtt, s ezzel beállította a junior korosztály világcsúcsát » 18:30 KÉZILABDA. Kialakult a finálék mezőnye az ifjúsági és serdülő leánybajnokság négyes döntőjében » 17:00 AUTÓSPORT. Már bajnoki álmokat szövöget a TCR Európa-kupában szereplő húszéves Nagy Dániel, az M1RA csapat pilótája, s ezen az sem változtat, hogy legutóbbi versenyhétvégéje nem úgy sikerült, ahogy szerette volna. » 16:38 KOSÁRLABDA. A Vasas Akadémia leányai bejutottak a kadétbajnokság országos nyolcas döntőjének a fináléjába » 15:10 KÉZILABDA. A Győri Audi ETO KC együttese jutott a leány serdülőbajnokság döntőjébe » 15:07 KEVÉSSÉ HONOS SPORTOK. Összeállításunkban olyan itthon kevesek által űzött sportágak - baseball, golf, íjászat, rögbi, gyeplabda - utánpótlás-képzésébe tekintünk bele, amelyek szerepelnek az olimpia műsorán. » 13:54 LABDARÚGÁS. Simán nyert az Illés Akadémia együttese az U19-es élvonalbeli bajnokságban »