Utánpótlássport 2018

20:54 KÉZILABDA. Parádés győzelmet aratott Golovin Vlagyimir válogatottja a leány U19-es Európa-bajnokság döntőjében, és a győri Audi Arénában – éppúgy, mint a tavalyi debreceni vb-siker után – fantasztikus ünneplésben részesült. » 20:32 ATLÉTIKA. A két érem mellé vasárnap délután négy negyedik helyet tettek le a magyar sportolók a svédországi U20-as Eb-n. » 20:05 KOSÁRLABDA. Németország végzett a férfi U20-as A divíziós Európa-bajnokság harmadik helyén » 19:24 EYOF – BIRKÓZÁS. A szabadfogású Kiss Benedek lengyel, finn, majd a bronzmérkőzésen ukrán ellenfelet legyőzve szerezte meg a magyar küldöttség első érmét a fesztivál első versenynapján. » 18:51 KÉZILABDA. Aranyérmes lett a magyar válogatott a Győrben zajló leány U19-es Európa-bajnokságon » 18:50 ÖTTUSA. Kovács Eszter, Szarka Luca és Szűcs Dóra is bejutott az U19-es világbajnokság egyéni döntőjébe » 17:43 KÉZILABDA. Horvátország negyedik meccsét is megnyerte a férfiak U21-es világbajnokságán » 17:36 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin szalaggal szerezte meg a magyar küldöttség harmadik, igen értékes 6. helyét az első junior-világbajnokságon, Moszkvában, ahol minden aranyat hazai versenyző vehetett át. » 17:33 ÖTTUSA. Gáll András (15) hatodik helyen végzett a szófiai U17-es világbajnokságon » 17:09 KÉZILABDA. Norvégia lett a győri U19-es leány Európa-bajnokság bronzérmese » 17:02 ATLÉTIKA. Palkovits István (18) egyéni csúccsal lett negyedik 5000 méteres síkfutásban az U20-as Eb-n » 16:44 ATLÉTIKA. Szemerei Levente egyéni csúccsal negyedik helyen végzett az U20-as Európa-bajnokság 3000 méteres akadályfutás döntőjében » 16:33 TENISZ. A csehországi Mostban az U14-es, Moszkvában az U16-os, a svájci Klostersben pedig az U18-as egyéni Európa-bajnokság kezdődik hétfőn, jó magyar esélyekkel. » 16:14 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Kocsis Evelin szalaggal 6., az együttes kéziszercsapat 5 szalaggal 7., 5 karikával 8. helyen végzett a moszkvai junior-világbajnokságon » 15:43 EYOF – BIRKÓZÁS. A szegedi Kiss Benedek a helyosztón technikai tussal győzte le ukrán ellenfelét, és megszerezte a magyar küldöttség első érmét » 15:41 KOSÁRLABDA. 14. helyen végzett a magyar férfi U20-as válogatott a portugáliai B divíziós Európa-bajnokságon » 15:28 VÍZILABDA. A szerbek és a montenegróiak is fölényes győzelemmel kezdték a fiúk U15-ös Európa-bajnokságát » 15:04 VÍZILABDA. Tizennégy gyólos, nagy győzelemmel rajtolt a magyar U15-ös fiúválogatott a bulgáriai Európa-bajnokságon, a szlovákok ellen. » 15:04 LABDARÚGÁS. A Vasas NB II-es szinten jelentős pénzért szerezte meg a fehérvári Tóth Bencét (21) » 14:12 LABDARÚGÁS. Spanyolország jutott tovább a halálcsoportból, miután legyőzte az olaszokat az örményországi U19-es Eb-n » 14:09 ATLÉTIKA. Mátó Sára az U23-as korosztály 35 éves rekordját is megjavította a svédországi Borasban, és ezüstérmet nyert az U20-as Európa-bajnokságon. » 13:27 ATLÉTIKA. Nem jutott döntőbe a 4×100-as leányváltó a svédországi U20-as kontinensviadalon » 13:10 ATLÉTIKA. Endrész Klaudia 10. lett a női távolugrás döntőjében a Borasban zajló U20-as Eb-n » 12:24 ATLÉTIKA. Mátó Sára fantasztikus, 56.89-es futással, új U23-as országos csúccsal ezüstérmet szerzett 400 méter gáton a Borasban zajló U20-as Eb-n » 12:15 ATLÉTIKA. Tóth Norbert is egyéni legjobb teljesítményével fejezte be a 10 000 méteres gyaloglás döntőjét a svédországi U20-as Eb-n » 12:11 EYOF – BIRKÓZÁS. Bronzmérkőzést vívhat a szabadfogás 55 kg-os súlycsoportjában Kiss Benedek » 11:56 ATLÉTIKA. Csörgő Dóra 10 000 méter gyaloglásban egyéni csúccsal lett 13. a Borasban zajló U20-as Eb-n » 11:08 LABDARÚGÁS. Az első mérkőzésén megsérült az Atletico Madrid 126 millió eurós igazolása, Joao Félix (19) » 10:46 VÍZILABDA. A magyar U15-ös fiúválogatott legyőzte Szlovákiát a burgaszi korosztályos Eb-n » 09:09 KOSÁRLABDA. 10 pontos vereséget szenvedett Ausztráliától a magyar leányválogatott a bangkoki U19-es világbajnokság csoportmérkőzésén » 09:03 EYOF 2019. A cselgáncsozó Farkas Bence viszi a magyar zászlót Bakiban a megnyitón » 08:57 MŰUGRÁS. Sorozatunk mostani részében hárman fejtik ki, köztük a tizenöt éves, korosztályos bajnok Hais Dorottya, hogy miért jó a sportág. » 08:55 KAJAK-KENU. Rácz Koppány (18) a 15. helyen végzett a krakkói ifjúsági szlalom-világbajnokságon » 08:43 ÚSZÁS. A Kőbánya SC csapata nyerte a Győrben rendezett országos gyermekbajnokságot »
07.20.
22:11 ATLÉTIKA. A hatodik helyen a fináléba kvalifikáló Németh Zsanett bronzérmet szerzett az U20-as Eb-n. »