Utánpótlássport 2018

18:05 TENISZ. Makk Péter (18) az első fordulóban búcsúzott a pozsonyi ATP Challenger-versenyen » 17:35 VÍVÁS. Parádésan vívott a legjobb 16-ig a női kardozók versenyében a 18 éves Pusztai Liza a düsseldorfi felnőtt Eb-n; ott azonban elfogyott a lendülete, s végül 10. helyen zárt. » 17:17 LABDARÚGÁS. A kisvárdaiak nyerték az U14-es osztályozót, így az élvonal kapujába kerültek » 16:56 KÉZILABDA. Véget ért ugyan a balatonboglári edzőtábor, de továbbra is teljes erőbedobással készül első világversenyére, a nyílt U17-es Eb-re a fiú serdülő válogatott » 16:46 VÍVÁS. Pusztai Liza (18) a nyolc közé kerülésért búcsúzott a kardozók egyéni versenyében a düsseldorfi felnőtt Eb-n » 15:56 ASZTALITENISZ. Lei Balázs arany- és bronzéremmel térhetett haza a marokkói nemzetközi utánpótlás-bajnokságról » 15:40 VÍVÁS. Pusztai Liza (18) már nyolcaddöntős a kadozók versenyében a düsseldorfi felnőtt vb-n » 15:18 BIRKÓZÁS. Németh Milán (55 kg) és Tösmagi Attila (65 kg) is kikapott a kötöttfogásúak versenyében a faenzai kadét Eb-n » 14:57 LABDARÚGÁS. Nívós nemzetközi tornát nyert az MTK Budapest U17-es csapata » 14:24 VÍVÁS. A kardozó Pusztai Liza (18) kilencedik kiemeltként jutott tovább a düsseldorfi felnőtt Európa-bajnokság főtáblájára » 13:36 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Horváth Ádám (80 kg) és Bazsó Adolf (110 kg) is vereséget szenvedett a faenzai kadét Európa-bajnokságon » 13:14 LABDARÚGÁS. Marcelo, a Real Madrid balhátvádje fia, Enzo Alves Vieira ismét látványos gólt szerzett a királyi klub U10-es csapatában (videó). » 12:46 BIRKÓZÁS. Németh Milán (55 kg) nyolcaddöntőbe jutott a faenzai Európa-bajnokság kötöttfogású versenynapján » 12:11 KÉZILABDA. Alaposan megfiatalított együttessel vívta ki a továbbjutást az Eb-selejtezőből felnőtt férfiválogatottunk, amelyben négy utánpótláskorú játékos is szerepet kapott; a fiatalok teljesítményét Csoknyai István szövetségi kapitány értékelte. » 11:59 KOSÁRLABDA. Báder Márton nem lesz tovább a Szolnoki Olaj KK szakmai igazgatója » 11:50 KOSÁRLABDA. Visszavágott (71−63) a szlovák korosztályos csapatnak a pénteki vereségért a B divízós Európa-bajnokságra készülő magyar U20-as válogatott. » 10:57 KÉZILABDA. Új utánpótlás-szakmai igazgatót nevezett ki a Pick Szeged együttese » 10:56 LABDARÚGÁS. Herczeg Vince a három korosztályban is győztes Budapest Honvéd-MFA általános igazgatója és Polyák Balázs, az ifjúsági BL-ben indulás jogát elnyert MTK sportigazgatója értékelte az utánpótlás-bajnokságok 2018-19-es idényét, elsősorban saját csapataik teljesítményét. » 10:17 KOSÁRLABDA. Az U20-as férfiválogatott felkészülési mérkőzésen győzte le Szlovákiát » 09:06 LABDARÚGÁS. Az olaszok az első meccsükön legyőzték a spanyol válogatottat Bolognában, a hazai rendezésű U21-es Európa-bajnokságon » 08:51 VITORLÁZÁS. „Miért jó?” című sorozatunkban ezúttal De Jonghe Artúr (17) kétszeres magyar juniorbajnok, Gyapjas Balázs (23) junior Európa-bajnoki második és vb-bronzérmes versenyző, valamint Goszleth Marcell, a 29-es hajóosztály utánpótlás-válogatottjának edzője ajánlja mindenkinek kedvenc sportágát. »
06.16.
21:19 KERÉKPÁR. A 21 éves Valter Attila állhatott fel a dobogó harmadik fokára az idei Tour de Hongrie után; az első helyet a lett Krists Neilands, a másodikat, s vele a legjobb magyarnak járó fehér trikót Dina Márton szerezte meg. » 21:07 ÖTTUSA. Az olimpiai bronzérmes Marosi Ádámot megelőzve a mindössze 20 éves Kardos Bence nyerte a férfiak egyéni versenyét a felnőtt országos bajnokságon. » 20:47 TENISZ. Csak a döntőben kapott ki a stuttgarti füves pályás ATP-tornán a 18 esztendős Felix Auger-Aliassime » 20:23 LABDARÚGÁS. Ötgólos meccsen nyertek a lengyelek a belgák ellen az olaszországi U21-es Európa-bajnokság nyitómeccsén » 20:12 ATLÉTIKA. Az idén már másodszor javította meg női 400 m gátfutás U20-as magyar rekordját Mátó Sára, aki ezzel a juniorbajnoki címet is megszerezte, és 57.57 mp-es idejével megerősítette vezető helyét a korosztályos európai ranglista élén. » 19:50 LABDARÚGÁS. Hivatalosan is bejelentette az Eintracht Frankfurt, hogy leigazolta Dejan Joveljicset (19) » 18:51 LABDARÚGÁS. A Manchester United csapatánál köthet ki Aaron Wan-Bissaka (21) » 18:36 BIRKÓZÁS. Mindhárom szakág vezetője érmeket vár tanítványaitól a Faenzában holnap kezdődő kadét Európa-bajnokságon. » 18:27 ATLÉTIKA. Súlylökésben Fekete István lett junior magyar bajnok Budapesten » 17:15 KERÉKPÁRSPORTOK. Valter Attila (21) harmadik lett a Tour de Hongrie-n » 16:48 LABDARÚGÁS. Telt ház, azaz tízezer néző előtt játszották le a dortmundi Rote Erde Stadionban a német U17-es bajnokság döntőjét, amelyet az 1. FC Köln nyert, miután 3–2-re legyőzte a Borussia Dortmundot. » 16:36 ATLÉTIKA. Beregszászi Renáta junior magyar bajnok lett súlylökésben Budapesten » 15:49 ÖKÖLVÍVÁS. Nyolc magyar győzelem született a hagyományos egri Bornemissza-emlékversenyen, amelyen nemcsak népes, hanem rangos ifjúsági és juniormezőny gyűlt össze. » 15:49 ATLÉTIKA. Farkas Petra nyert távolugrásban a junior magyar bajnokságon Budapesten » 15:07 LABDARÚGÁS. Hollandiában a hagyományos, nemzetközi Marveld-tornán vesz részt a Puskás Akadémia U15-ös csapata, amely az 5. helyért zajló rájátszás első körében 2–0-ra megverte az Ajax együttesét, s a helyosztón az egyszer már legyőzött AZ Alkmaar lesz az ellenfele. »