kezilabda

Utánpótlássport 2018

09.15.
20:44 VÍZILABDA. Az olasz női válogatott lett a funchali junior-világbajnokság bronzérmese » 20:32 CSELGÁNCS. A szép egyéni sikerek után a csapatverseny nem sikerült a finnországi junior Eb-n, az együttes 4−2-re alulmaradt a hollandokkal szemben az első összecsapáson, és azzal nekünk véget is ért nap. » 19:51 VÍVÁS. A párbajtőröző Muhari Eszter (17) bronzérmet szerzett a pozsonyi felnőtt szatellitversenyen » 19:44 SPORTLÖVÉSZET. Noha szép eredményt értek el (nyertek egy ezüst- és két bronzérmet), csalódottak a bolognai junior Eb magyar szereplői, de Joó Éva utánpótlás-referens nagyon elégedett a teljesítményükkel. » 19:02 VÍZILABDA. A kínai ellenfélnek csak percei voltak a női junior-vb helyosztóján, a magyar válogatott viszonylag könnyen szerezte meg a hetedik helyet. » 18:54 KÉZILABDA. A Csepel DSE csapata legyőzte a szegedieket a leány ifjúsági élvonalban » 18:10 VÍZILABDA. A hetedik helyen zárta a junior leányválogatott a funchali világbajnokságot » 17:21 LABDARÚGÁS. Tizenegy gólt rúgott a Békéscsaba a Szolnoknak az U13-as első osztályban » 17:07 LABDARÚGÁS. A rajt előtt álló BL-csoportkörben számos ifjú tehetség vár az eddiginél nagyobb, netán egyenesen főszerepre a sztárklubokban is, beleértve Szoboszlai Dominikot is. » 16:39 KÉZILABDA. Hatvanpontos mérkőzésen, parázs csatában nyert a Budapesti Honvéd SE a fiú ifjúsági élvonalban » 15:54 BIRKÓZÁS. Az idei junior-vb győztesétől kapott ki a magyar klasszis a kazahsztáni felnőtt-világbajnokságon » 14:56 SPORTLÖVÉSZET. Ezüstérmes a magyar fiú juniorcsapat a bolognai Európa-bajnokság 50 m puska 3 testhelyzet versenyszámában » 14:14 VÍZILABDA. Baksa Benedek (19) egy góllal segítette győzelemhez az Egert a Radnicski elleni Euro-kupa-selejtezőn » 13:29 CSELGÁNCS. A magyarok elbúcsúztak a finnországi junior Európa-bajnokság csapatversenyétől » 12:36 TENISZ. A Davis-kupában is remekel a fiú junior US Open-győztes, cseh Jonas Forejtek (18) » 11:45 ATLÉTIKA. A távolugró Farkas Petra (20) a világranglista 33. helyéről várja a felnőtt-világbajnokságot » 11:15 LABDARÚGÁS. 5–0-ra nyert a holland bajnokságban a PSV Eindhoven, és mind az öt gólját a húsz éves, már a válogatottban is sikerrel bemutatkozott Donyell Malen szerezte. » 10:44 RÖPLABDA. Az Egyesült Államok fordulatos döntőben nyerte meg az egyiptomi leány U18-as világbajnokságot » 09:47 KÜZDŐSPORTOK. A karate-, a tekvandó- és a kickbox-szövetség elnöke elemzi a sportága helyzetét és az olimpiai szerepét. » 09:23 LABDARÚGÁS. Ansu Fati (16) hét perc alatt gólt lőtt és gólpasszt adott az FC Barcelona Valencia elleni bajnokiján » 09:00 VÍZILABDA. Orosz–holland döntőt rendeznek a portugáliai női junior-világbajnokságon »
09.14.
21:01 MŰKORCSOLYA. Berei Mózes József és Láng Júlia is nagyszerűen helytállt a cseljabinszki junior Grand Prix-viadalon. » 20:56 VÍZILABDA. Hollandia az első döntős a Funchalban zajló junior-világbajnokságon » 20:42 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia egyedüliként továbbra is 100 százalékos az U16-os bajnokságban » 20:03 SPORTLÖVÉSZET. Hammerl Soma bronzérmet szerzett a bolognai Eb 50 méteres fekvő puska versenyszámában a juniorok között » 19:48 VÍZILABDA. A spanyolokat sem sikerült legyőznie a magyar női vízilabda-válogatottnak a junior-vb-n – a 7. helyért mérkőzhet meg Kínával. » 19:39 LABDARÚGÁS. Mintaklub lett a francia Lille – óriási haszonnal adják-veszik a fiatal futballistákat. » 19:21 VÍZILABDA. A spanyoloktól is kikapott a magyar női válogatott a Funchalban zajló junior-világbajnokságon » 18:33 CSELGÁNCS. Három érmet szereztek a magyar versenyzők a junior Eb utolsó egyéni versenynapján. » 18:28 LABDARÚGÁS. A klub történetének legfiatalabb futballistájaként rúgott mesterhármast a Chelsea csatára » 17:33 LABDARÚGÁS. A címvédő Budapest Honvéd-MFA továbbra is hibátlan az U17-es bajnokságban » 17:01 CSELGÁNCS. Sipőcz Richárd (+100 kg) is behúzta a bronzcsatát a finnországi junior Eb-n » 16:44 VÍVÁS. Pusztai Liza kardvívó kilencven százalékra saccolja kvótaszerzési esélyeiket a magyar női kardcsapattal. » 16:28 CSELGÁNCS. Vég Zsombor (100 kg) bronzérmes a vantaai junior Európa-bajnokságon » 16:19 MŰKORCSOLYA. Sérülten is helytálltak a mieink a cseljabinszki junior Grand Prix-versenyen » 15:57 CSELGÁNCS. Gőz Roland (90 kg) ezüstérmes a finnországi junior Európa-bajnokságon » 15:34 VÍZILABDA. Amennyiben megveri a spanyolokat, az USA ellen játszhat az 5. helyért a magyar női válogatott a funchali junior-vb-n » 15:16 LABDARÚGÁS. Súlyos pofonba szaladt bele hazai pályán az MTK Budapest az U19-es kiemelt bajnokságban » 14:55 CSELGÁNCS. Sipőcz Richárd (+100 kg) bronzmeccses a vantaai junior Európa-bajnokságon »