Utánpótlássport 2018

06.16.
21:19 KERÉKPÁR. A 21 éves Valter Attila állhatott fel a dobogó harmadik fokára az idei Tour de Hongrie után; az első helyet a lett Krists Neilands, a másodikat, s vele a legjobb magyarnak járó fehér trikót Dina Márton szerezte meg. » 21:07 ÖTTUSA. Az olimpiai bronzérmes Marosi Ádámot megelőzve a mindössze 20 éves Kardos Bence nyerte a férfiak egyéni versenyét a felnőtt országos bajnokságon. » 20:47 TENISZ. Csak a döntőben kapott ki a stuttgarti füves pályás ATP-tornán a 18 esztendős Felix Auger-Aliassime » 20:23 LABDARÚGÁS. Ötgólos meccsen nyertek a lengyelek a belgák ellen az olaszországi U21-es Európa-bajnokság nyitómeccsén » 20:12 ATLÉTIKA. Az idén már másodszor javította meg női 400 m gátfutás U20-as magyar rekordját Mátó Sára, aki ezzel a juniorbajnoki címet is megszerezte, és 57.57 mp-es idejével megerősítette vezető helyét a korosztályos európai ranglista élén. » 19:50 LABDARÚGÁS. Hivatalosan is bejelentette az Eintracht Frankfurt, hogy leigazolta Dejan Joveljicset (19) » 18:51 LABDARÚGÁS. A Manchester United csapatánál köthet ki Aaron Wan-Bissaka (21) » 18:36 BIRKÓZÁS. Mindhárom szakág vezetője érmeket vár tanítványaitól a Faenzában holnap kezdődő kadét Európa-bajnokságon. » 18:27 ATLÉTIKA. Súlylökésben Fekete István lett junior magyar bajnok Budapesten » 17:15 KERÉKPÁRSPORTOK. Valter Attila (21) harmadik lett a Tour de Hongrie-n » 16:48 LABDARÚGÁS. Telt ház, azaz tízezer néző előtt játszották le a dortmundi Rote Erde Stadionban a német U17-es bajnokság döntőjét, amelyet az 1. FC Köln nyert, miután 3–2-re legyőzte a Borussia Dortmundot. » 16:36 ATLÉTIKA. Beregszászi Renáta junior magyar bajnok lett súlylökésben Budapesten » 15:49 ÖKÖLVÍVÁS. Nyolc magyar győzelem született a hagyományos egri Bornemissza-emlékversenyen, amelyen nemcsak népes, hanem rangos ifjúsági és juniormezőny gyűlt össze. » 15:49 ATLÉTIKA. Farkas Petra nyert távolugrásban a junior magyar bajnokságon Budapesten » 15:07 LABDARÚGÁS. Hollandiában a hagyományos, nemzetközi Marveld-tornán vesz részt a Puskás Akadémia U15-ös csapata, amely az 5. helyért zajló rájátszás első körében 2–0-ra megverte az Ajax együttesét, s a helyosztón az egyszer már legyőzött AZ Alkmaar lesz az ellenfele. » 15:05 VÍZILABDA. A Szolnok lett a fiúk serdülőbajnokságának bronzérmese » 13:30 LABDARÚGÁS. Csalással gyanúsítják a Sevilla U12-es csapatának játékosát » 13:23 STRANDRÖPLABDA. A sportág történetének legjobb magyar eredményét érte el a badeni U18-as Európa-bajnokságon a Vasvári Zsófi, Vecsey Fanni alkotta kettős azzal, hogy bejutott a legjobb nyolc közé, s mivel a negyeddöntőben kikapott, az 5. helyért szállhat még versenybe. » 12:23 LABDARÚGÁS. Zsóri Dániel (18) két gólt szerzett a Tiszafüred ellen, NB III-ba jutott a Debrecen második csapata » 11:54 ÖTTUSA. Guzi Blanka (20) ezüst-, Gulyás Michelle (18) bronzérmet szerzett a felnőtt országos bajnokságon » 11:29 LABDARÚGÁS. A PSG-t és a Manchester Cityt is legyőzte a Puskás Akadémia U15-ös csapata a hollandiai nemzetközi tornán » 10:54 ATLÉTIKA. Péringer Márk (18) egyéni csúccsal nyerte meg a junior diszkoszvetők országos bajnokságát » 10:20 VÍZILABDA. Kétgólos előnyről várja a Szolnok az UVSE elleni bronzmeccs visszavágóját a serdülő fiúk bajnokságában » 09:28 ATLÉTIKA. Molnár Janka (18) nyerte a junior lányok 400 méteres síkfutásának országos döntőjét » 08:52 TOLLASLABDA. Miért jó? című sorozatunkban ezúttal Sándorházi Vivien ifjúsági Eb-ezüstérmes, valamint Krausz Gergely 19-szeres magyar bajnok és Borbély Sándor a Debreceni SI szakosztályvezetője vall kedvenc sportágáról, s ajánlja a fiataloknak. »
06.15.
20:39 LABDARÚGÁS. Az U20-as vb döntőjében Ukrajna 3–1-re győzött Dél-Korea ellen, így veretlenül lett világbajnok. » 19:35 ÖTTUSA. Guzi Blanka (20) ezüst-, Gulyás Michelle (18) bronzérmes lett a felnőtt magyar bajnokságon » 18:53 LABDARÚGÁS. A 20 éves kapus, Varga Ádám kezdőként lépett pályára a Ferencváros NK Celje ellni felkészülési mérkőzésén » 18:24 LABDARÚGÁS. 19 éves szerb csatárral pótolja a Real Madridba igazolt Luka Jovicsot az Eintracht Frankfurt » 18:13 VÍZILABDA. Az FTC a visszavágó második félidejében fantasztikusan hajrázott, és büntetőkkel megnyerte a fiúk serdülőbajnokságát. » 17:32 TENISZ. Az MTK Budapest leánycsapata nyerte az U16-os Budapest Bajnokságot » 17:15 ATLÉTIKA. Duplázott Halász Bence (21) az U23-as magyar bajnokságon » 16:56 ÖTTUSA. A váltók versenyszámaival véget ért az egy hetes kontinensviadal – a leány váltó második helyen végzett a korosztályos Eb-n. » 16:46 SZINKRONÚSZÁS. A világkupa-sorozat szuperdöntőjének páros szabadprogramjában a 9. helyen végzett a fiatal magyar kettős » 16:27 LABDARÚGÁS. Vasárnap rajtol az U21-es Eb, amit idén Olaszországban és San Marinóban rendeznek – körkép. » 16:21 NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. A magyar versenyzők közül a fiatalok remekeltek a balatonfüredi felnőtt világkupa-mezőnyben 10 kilométeren » 15:51 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Valter Attila (21) a harmadik helyen ért célba a Tour de Hongrie királyszakaszán »