tekvondo

Utánpótlássport 2020

02.27.
20:55 ÖTTUSA. Erdős Rita (18), Gulyás Michelle (20) és Kovács Eszter (19) is döntős a budapesti fedett pályás nemzetközi versenyen » 20:35 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. A legidősebbek küzdelmei véget értek a Gyakorló Jégcsarnokban rendezett junior országos bajnokságon, melyen többen is kimagaslóan teljesítettek. » 19:55 LABDARÚGÁS. A 19 éves Reiner megszerezte az első bajnoki gólját a Borussia Dortmund színeiben » 19:24 VÍZILABDA. Vigvári Vince (17) három gólt lőtt az UVSE-ben, amely döntetlent ért el a Honvéd elleni ob I-es bajnokin » 18:58 ATLÉTIKA. Mohai Regina és Molnár Attila nyerte az U20-as fedett pályás országos bajnokság 400 méteres síkfutó számát » 18:47 VÍZILABDA. A BVSC-Zugló férficsapatának 17 éves játékosa, Mészáros Mátyás két góllal járult hozzá az FTC-Telekom elleni bajnoki győzelemhez. » 17:46 CSELGÁNCS. Kármán Andrea (21) bronzérmet szerzett a prágai European Open-viadalon » 16:44 ÖKÖLVÍVÁS. A Vasas Fáy utcai létesítményben, a Gedó György Ökölvívóteremben rendezték meg a 63. Énekes István ifjúsági emlékversenyt, amelyen tizenhét kategóriában hirdettek győztest. » 16:32 CSELGÁNCS. Vida András (20) bronzérmet szerzett a prágai European Open-versenyen » 15:48 ATLÉTIKA. Illovszky Dominik (19) ismét nagyszerű időt futott 60 méteren, és megnyerte az U20-as fedett pályás országos bajnokságot » 15:03 CSELGÁNCS. Vida András (20) bronzmeccses, Szeredás Botond (20) kiesett a prágai European Open-viadalon » 14:46 KÉZILABDA. A már a Bajnokok Ligájában is bemutatkozó, 18 éves irányítóval, Ballai Borbálával 2024-ig szóló szerződést kötött a Ferencváros; a több játéklehetőség érdekében azonban a következő évadtól a Vác együttesét erősítheti. » 13:56 CSELGÁNCS. Szeredás Botond (20) is vigaszágra került a csehországi European Open-viadalon » 13:50 CSELGÁNCS. Kármán Andrea (21) elődöntős a prágai European Open-versenyen » 13:34 LABDARÚGÁS. A Ferencváros nyerte az ETO FC Győr elleni rangadót az U19-es bajnokság A-csoportjában » 13:26 CSELGÁNCS. Vida András (20) a negyeddöntőben vereséget szenvedett, de a vigaszágon még folytathatja a prágai European Open-viadalt » 13:16 VÍZILABDA. A fiatalokkal felálló KSI sima, hatgólos vereséget szenvedett a Vasas ellen a férfi ob I-ben » 12:35 LABDARÚGÁS. Rácz Balázs (17) négy gólt szerzett a Mol Fehérvár ellen az U17-es bajnokság felsőházi rájátszásában » 12:01 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Somogyi Barbara (18), Csizmadia Márk (15) és Czank-Varga Benjámin (15) is hibátlanul versenyzett a junior országos bajnokságon » 11:24 RITMIKUS GIMNASZTIKA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja az egyik legeredményesebb sportági nevelőműhely, a kaposvári LSC-nél járt vendégségben. » 10:37 ATLÉTIKA. Három utánpótláskorú is kivette a részét abból, hogy minden idők harmadik legnépesebb magyar csapata vehet részt a toruni felnőtt fedett pályás Eb-n » 10:04 LABDARÚGÁS. Kétgólos Honvéd-győzelemmel indult az U16-os bajnokság A-csoportja » 09:31 BIATLON. Három magyar fiatal érdekelt az ausztriai Obertilliachban ma kezdődő ifjúsági és junior-világbajnokságon » 08:51 BIRKÓZÁS. A junior Európa-bajnok kötöttfogású Lévai Tamás (82 kg) az idén U23-as vb- és Eb-aranyérmet egyaránt ünnepelne; azt is megtudtuk, hogy ehhez legfőképpen támadásban kell fejlődnie. »
02.26.
20:56 VÍZILABDA. A fiatalok góljai is kellettek a BVSC-Zugló bravúros FTC elleni győzelméhez a férfi ob I-ben » 20:41 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Somogyi Barbara és Talabos Attila 500, valamint 1500 méteren is nyert a junior országos bajnokság A jelű korosztályában » 20:26 LABDARÚGÁS. A Juventus U23-as csapatában már bemutatkozott 18 éves kapus, Senkó Zsombor úgy látja, néhány éven belül az olasz sztárcsapat felnőttkeretéhez kerülhet » 19:47 ÖKÖLVÍVÁS. Kialakultak az Énekes István-emlékverseny döntőinek párosításai » 18:58 KÉZILABDA. A Nyugati csoportban a balatonboglári NEKA, keleten a Ferencváros korosztályos csapata vezeti a férfi másodosztály, az NB I/B tabelláját; feljutásra azonban csak az előbbi gárdának van esélye. » 18:45 LABDARÚGÁS. Földi Botond (19) a Mezőkövesdből az NB II-es Ajka csapatába igazolt » 18:03 ÉVKÖNYV. Bár a koronavírus-járvány sok mindent átírt az elmúlt hónapokban, ötödször is megjelent az Utanpotlassport.hu-t működtető MediaBook Kiadó gondozásában a korosztályos sport éves krónikáját feldolgozó kötet, az Utánpótlássport 2020. » 17:50 KOSÁRLABDA. Magabiztosan nyert a Budapesti Honvéd a Debrecen elleni kadétbajnoki mérkőzésen » 17:09 ATLÉTIKA. Az MTK Budapest 18 éves, immár kétszeres fedett pályás felnőttbajnok rúdugrója, Nagy Marcell az U20-asok országos viadalán egyéni csúccsal védené meg a címét. » 16:43 ALPESI SÍ. Tóth Zita (18) a felnőttek között és az ifjúsági mezőnyben is országos bajnoki címet szerzett műlesiklásban » 16:20 LABDARÚGÁS. Sopronban nem értik, miért nem lett tehetségközpont a klub » 15:00 CSELGÁNCS. A felnőttválogatottak szövetségi kapitányával, Pánczél Gáborral és Toncs Péterrel beszélgettünk a szombaton rajtoló csehországi European Open-viadal előtt, amelyen huszonegy utánpótláskorú sportoló képviseli a magyar színeket. » 14:58 KOSÁRLABDA. Hazai pályán nyert a Szeged a fiú kadétbajnokságban » 13:57 SPORTLÖVÉSZET. Elmarad a hétvégére kiírt komáromi Retro Héraklész-kupa » 12:47 LABDARÚGÁS. A nyári átigazolási időszak egyik slágertémája lehet, hogy Erling Haaland (20) marad-e a Borussia Dortmundban » 12:00 KOSÁRLABDA. Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a Dombóvári Kosársuliról készített műhelybemutatót. »