Utánpótlássport 2017

20:23 DARTS. Aranyérmet szerzett Lakatos Gergely az olaszországi soft Európa-bajnokság korosztályos versenyében » 20:01 KAJAK-KENU. A szolnoki válogató verseny eredményei alapján kihirdették az ifjúsági világbajnokságon, illetve Európa-bajnokságon szereplő magyar versenyzők névsorát. » 19:13 TENISZ. Magabiztosan nyerte első mérkőzését Piros Zsombor (18) a budapesti ITF-versenyen » 18:30 FALLABDA. Két magyar érem született Európa egyik legrangosabb utánpótlásversenyén » 18:10 BIRKÓZÁS. Három érem, s ami mögötte van: a friss serdülő Európa-bajnok, Varsányi László és ifjabb Módos Csaba, a serdülő kötöttfogású válogatott vezetőedzője nyilatkozik a sikerek hátteréről. » 17:55 LABDARÚGÁS. Közel áll első profi szerződéséhez a liverpooli Rhian Brewster (18) » 16:30 LABDARÚGÁS. A kezdőben kap helyet élete első világbajnoki mérkőzésén José Luis Rodríguez (19) » 16:17 ÚSZÁS. A Magyar Úszó Szövetség prevenciós céllal gyermekvédelmi programot indít, amely arra hivatott, hogy megelőzze az utánpótláskorú versenyzők uszodai bántalmazását, másrészt igazságot szolgáltasson az esetleg hamisan megvádolt szakembereknek. » 15:51 LABDARÚGÁS. A dél-koreai Lee Seung-Woo (20) is pályára lépett a Svédország elleni világbajnoki mérkőzésen » 15:12 STRANDLABDARÚGÁS. Harmadik helyen végzett a magyar U21-es válogatott a Talent Beach Soccer Tournament elnevezésű siófoki tornán, amelyet a spanyolok nyertek a lengyelek előtt; a negyedik hely pedig a franciáknak jutott. » 15:08 DARTS. Bronzérmet szerzett Czipó Vivien az olaszországi soft Európa-bajnokság korosztályos versenyében » 13:30 ÖTTUSA. Martinek János szövetségi kapitány reméli, hogy minden magyar versenyző döntőbe jut a barcelonai junior Eb-n. » 13:12 LABDARÚGÁS. A Puskás Akadémia FC nyerte a Danone Focikupa nemzeti fináléját, a csapat bejutott a spanyolországi nemzetközi döntőbe. » 13:11 ÖTTUSA. Verseny nélkül is döntősök a junior hölgyek Barcelonában » 12:09 KÉZILABDA. Három ifjúsági válogatott a Fradi férficsapatában » 11:06 LABDARÚGÁS. Saját nevelésű játékosokat ígér a Diósgyőr » 10:12 ATLÉTIKA. Nagy csapatunk lesz a győri U18-as Eb-n » 09:45 KOSÁRLABDA. A legfontosabb különbségek a klubok, a bajnokságok és az iskolarendszer felépítésében keresendők az Egyesült Államok és Magyarország utánpótlás-nevelése között. » 08:55 ÖTTUSA. Az ifik után a juniorokon a sor, Szép Balázzsal az élen »
06.17.
22:23 BIRKÓZÁS. A magyar válogatott a csapatrangsor hatodik helyén végzett a győri serdülő Európa-bajnokságon; Varsányi László aranyat, Kovács Gábor ezüstöt, Borosi Henrik bronzot nyert. » 21:06 ÖTTUSA. Az ifjúsági Európa-bajnokság zárónapján, a váltók küzdelmein is szereztek érmet az egész hét során remeklő magyarok; vasárnap Szűcs Dóra és Szentprónai Dominik U17-es vegyesváltója állhatott a dobogó harmadik fokára. » 19:57 BIRKÓZÁS. A 85 kilós Varsányi László serdülő Európa-bajnok lett Győrött! » 19:49 LABDARÚGÁS. Gabriel Jesus (21) bekerült a brazilok kezdőcsapatába a világbajnokságon » 19:40 ÖTTUSA. Tizedik a vegyes váltó U19-ben » 19:06 VÍZILABDA. A ZF-Eger 19 éves játékosa, Kürti Dominik honlapunknak elmesélte, hogy minden edzésnapon duplázott: a délelőtti iskola után délután az ifjúságiak, este a felnőttek tréningjén vett részt. » 19:02 ÖTTUSA. Negyedik helyen zárt a magyar fiú és leány váltó is az ifjúsági Európa-bajnokságon » 18:07 BIRKÓZÁS. A kötöttfogású Kovács Gábor a 48 kilogrammosok között szerzett ezüstérmet a serdülő Európa-bajokságon Győrött » 17:13 ÖTTUSA. Újabb bronzérem az ifjúsági Európa-bajnokságon » 16:24 ÚSZÁS. Balatonfüreden, az utánpótlás korosztályok nyíltvízi országos bajnokságán a máltai kontinensviadalon való indulás volt a tét; a junior korú Huszti Dávid a skóciai felnőtt Eb-n is rajthoz állhat. » 16:24 BIRKÓZÁS. Két döntő és egy bronzmeccs az eddigi mérlege a kötöttfogású fiúknak a Győrött zajló serdülő Európa-bajnokságon » 16:04 KOSÁRLABDA. Jól sikerült az U20-as fiúválogatott macedóniai felkészülési túrája; Pór Péter kapitány legénysége mindkét meccsen diadalmaskodott. » 15:56 TENISZ. Sérülés miatt veszítette el a gyulai ITF-verseny döntőjét Valkusz Máté (19) » 15:12 BIRKÓZÁS. Három magyar kötöttfogású jutott be a Győrött zajló serdülő Európa-bajnokság elődöntőjébe » 14:43 ATLÉTIKA. Huller Dániel (17) ifjúsági csúccsal nyert 400 méter gáton a győri országos bajnokságon » 14:00 LABDARÚGÁS. Nikola Milenkovics (20) bekerült a szerbek kezdőcsapatába a világbajnokságon » 13:40 BIRKÓZÁS. A serdülő birkózók Európa-bajnokságán egy ezüstöt és négy bronzot nyertek Győrött a magyarok; honlapunknak Péteri András vezetőedző, valamint Fáth Laura, Szenttamási Róza, Borsos Viktória, Matyi Vivien és Vizi Flóra nyilatkozott. »