palyazat

Utánpótlássport 2019

20:50 SPORTLÖVÉSZET. Öt versenyszámban osztottak érmeket a puskások és pisztolyosok 25-50 méteres ifjúsági országos bajnokságán » 20:42 SPORTLÖVÉSZET. Fábián Sára harmadik lett a standard pisztolyosok nyílt versenyén a felnőtt országos bajnokságon » 20:01 LABDARÚGÁS. Komáromi György (18) ezúttal is kezd a Puskás Akadémia NB I-es mérkőzésén » 19:53 KAJAK-KENU. Fiatalokkal tarkított döntőket rendeznek szombaton a szegedi világkupán » 19:32 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Három ferencvárosi fiatal is nyert 500 méteren az Olimpiai Reménységek Versenyén » 19:09 STRANDRÖPLABDA. Hajós Artúr és Stréli Bence maradt versenyben az Izmirben zajló U22-es Európa-bajnokságon; a fiúk a negyeddöntőbe kerülésért lépnek szombaton homokra. » 18:17 SPORTMÁSZÁS. Két magyar is döntőzött az ifjúsági Európa-kupán » 18:00 CSELGÁNCS. Az egészségügyi előírásokat maximálisan betartva folyik a kemény felkészülés a Vasas szakosztályában, a Budai Judo Akadémián; Hadfi Dániel vezetőedző abban bízik, hogy hamarosan komoly hazai versenyek lesznek. » 17:46 KAJAK-KENU. Remekül helytálltak az utánpótláskorúak a felnőttek között a szegedi világkupa pénteki napján » 17:28 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Peák Barnabás (21) a középmezőnyben végzett az imolai világbajnokság időfutamán » 17:04 KOSÁRLABDA. Pethő Ákossal, az Alba Fehérvár U20-as férficsapatának vezetőedzőjével beszélgettünk többek között arról is, vajon az együttes ugyanolyan ütőképes lehet-e, mint a legutóbbi kiírásban. » 16:45 RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. A legidősebb korosztályban Jászapáti Péter és Somodi Maja nyert 1500 méteren az Olimpiai Reménységek Versenyén » 16:03 STRANDRÖPLABDA. A Hajós, Stréli kettős nyolcaddöntős az izmiri U22-es Európa-bajnokságon » 15:23 ATLÉTIKA. A hazai szövetség ugrószakági referense, Petrovai József a versenyzőkre és az edzőkre egyaránt büszke, hogy a rendhagyó körülmények ellenére kreatívan, eredményesen dolgoztak a szezon során. » 15:14 LABDARÚGÁS. Horváth Krisztofer (18) a Serie A-ban szereplő Torinóba igazolt » 15:08 KÉZILABDA. Két játékos is elkapta a koronavírust az NB I-es Boglári Akadémia-SZISE együttesében » 14:52 STRANDRÖPLABDA. Divényi Réka és Réthelyi Zsófia a 24 között búcsúzott az izmiri U22-es Eb-n » 13:35 MOTORSPORT. Kovács Bálint (19) az IDM királykategóriájában is bemutatkozik a hétvégén » 12:31 STRANDRÖPLABDA. Hajósék csoportmásodikként jutottak tovább, Oláhék kiestek az izmiri U22-es Eb-n » 12:05 KOSÁRLABDA. Várhatóan még az év végén átadják a kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium sportcsarnokát, amely elsősorban az edzések és a testnevelés órák igényeit elégíti ki. » 11:27 LABDARÚGÁS. Lorenzo Colombo (18) a felkészülési meccsek után az AC Milan Európa Liga-találkozóján is betalált » 10:49 STRANDRÖPLABDA. Második csoportmeccsén is kikapott Divényi Réka és Réthelyi Zsófia az izmiri U22-es Eb-n, de továbbjutott » 09:43 SZNÚKER. Ronnie O’Sullivan kikapott a 18 éves Aaron Hilltől a European Masters versenyen » 09:04 LABDARÚGÁS. A 17 éves Liam Delap gólja is kellett a Manchester City győzelméhez az angol Ligakupában » 09:00 LABDARÚGÁS. Megnéztük, hogy a Bajnokok Ligája rájátszásában érdekelt klubok hány utánpótláskorú, hazai futballistát játszattak az odavágón. »
09.24.
20:53 LABDARÚGÁS. Kölcsönadta 18 éves középpályását az Inter » 19:39 KÉZILABDA. Az FTC Kézilabda Akadémia 15 éves tehetségének, Simon Petrának a BL Final Four és az olimpia az álma » 19:21 KÉZILABDA. Megszerezte a második győzelmét a Boglári Akadémia-SZISE csapata a női NB I-ben » 18:51 TÚRAAUTÓ. Tassi Attila (21) volt a leggyorsabb a németországi WTCR-edzéseken » 18:26 STRANDRÖPLABDA. Nem indult jól a magyaroknak az Izmirben zajló U22-es Európa-bajnokság, hiszen öt mérkőzésből csupán egyet nyertek. » 17:29 KAJAK-KENU. Fiatalok helyettesíthetik Balla Virágékat a holnap pénteken kezdődő szegedi világkupán » 16:27 STRANDRÖPLABDA. Második mérkőzését is elveszítette az Oláh-Ghazal duó az izmiri U22-es Európa-bajnokságon » 16:15 KERÉKPÁR. A magyar utánpótláskorú versenyzők közül péntektől Vas Kata Blanka, Peák Barnabás és Valter Attila is érdekelt lesz az imolai országúti világbajnokságon. » 15:08 LABDARÚGÁS. Magyar gyerekek rajzai láthatóak a Szuperkupa-döntő labdáján » 14:16 CSELGÁNCS. Nyári tábor zajlott Túrkevén − VIDEÓ! » 13:25 STRANDRÖPLABDA. Portugálokkal szemben nyert Hajós Artúr és Stréli Bence a törökországi U22-as kontinenstornán » 13:11 KOSÁRLABDA. Ivkovics Sztojant a DEAC élvonalban szereplő csapatának mestere, Kovács Adrián váltja az U20-as férfiválogatott kispadján. » 12:12 STRANDRÖPLABDA. Vereséggel kezdett a Divényi Zita és Réthelyi Zsófia alkotta duó az izmiri U22-es Európa-bajnokságon » 11:15 TÉLI EYOF. Február helyett decemberben rendezik meg az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált » 10:55 STRANDRÖPLABDA. Oláh Botond és Ghazal Jamil kikapott az izmiri U22-es Európa-bajnokság első csoportmeccsén »